Stránka 6 z 22
Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 02 lis 2013, 22:14
od Jakub.Stacke
Drtinová proč ne... Ale tak myslím že nebude otevřená karieře senatorky, ale nejsem proti tomu ji zkusit oslovit. Já jako zlínský patriot stále zastávám variantu Maděra... Sice se Luděk vyjádřil tak jak se vyjádřil, ale nezatracoval bych to. Já ještě uvažuju o tom co nejrychleji projet zpravy atd jestli nenastal někde v okrsku nám blízký problém(osa, 106atd) na škole, muzeu. To by taky nemuselo byt špatný... Jdu zkoumat
Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 02 lis 2013, 22:33
od Martin.Svadlenka
Drtinová??? Jestli je to brainstorming, tak ok, ale uberte těch lysohlávek.
Radši projedu volby s Luďkem, než bych je vyhrál s presstitutkou.
Naštěstí si při eventuální kontaktáži tadle pani jen poklepe na čelo
Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 03 lis 2013, 00:00
od Ivan Sirko
je to brainstorming

Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 03 lis 2013, 12:23
od Ivan Sirko
Zas aby s toho nezblaznilí, tak doporučím trochu usmat a podivat film s Robertem Redfordem - Kandidát (1972)
Průhledy do politického zákulisí, provázené zájmem o vnitřní proměnu lidí ocitnuvších se na politickém kolbišti, zajímají americké filmaře odedávna, významným příspěvkem pro poznání mentality lidí vstupujících do politického života je rovněž Kandidát. Hrdinou je nezkušený mladík Bill McKay, jenž se nechá přesvědčit, aby kandidoval, jen díky slibu, že jeho šance na zvolení jsou minimální - jeho účast by spíše byla jen formální, jakoby "do počtu".
na ČSFD:
http://www.csfd.cz/film/18560-kandidat/
na Ulož to:
http://www.ulozto.cz/x49JhbW4/kandidat-1972-rar
Ondra.kl moderuje:2013-11-03: Poznámka: Tento příspěvek hraničí s Off Topicem.
Vojtěch Pikal moderuje:Další diskuze o filmu kandidát, Robertu Redfordovi a politickém marketingu oddělena
sem
Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 03 lis 2013, 17:51
od Jakub.Stacke
žádný odkazy! Tady se bude řešit senátor, jak když bičem mrská
ne vážně, do středy budu mít snad spracované kontakty a možnosti obcí. Ještě to chce vychytat problémy obcí a seznam projektů ROP. Neujme se toho někdo prosím?
Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 03 lis 2013, 18:05
od Ivan Sirko
Jakub Stacke podívej se prosím, na ten film a pak mne napiš jinak asi konkretní kroky volebního štábu asi budete probírat někde jinde ne ve veřejné vnitrostranické diskuze?

Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 03 lis 2013, 22:32
od Ivan Sirko
Vzhledem k tomu, že tady jé AO provádí represí o jakékoliv debatě nemůže byt ani zdaní
Když tak užijte "pracovního" klidu, já za těchto podmínek končím s velkým zklamáním.
Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 04 lis 2013, 10:24
od reny
Jakub Stacke píše:žádný odkazy! Tady se bude řešit senátor, jak když bičem mrská
ne vážně, do středy budu mít snad spracované kontakty a možnosti obcí. Ještě to chce vychytat problémy obcí a seznam projektů ROP. Neujme se toho někdo prosím?
Já bych se ujala, ale bude mi to minimálně týden trvat. Neva? Pokud to spěchá, přenechávám někomu jinému.
Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 05 lis 2013, 10:31
od Jakub.Stacke
reny píše:Jakub Stacke píše:žádný odkazy! Tady se bude řešit senátor, jak když bičem mrská
ne vážně, do středy budu mít snad spracované kontakty a možnosti obcí. Ještě to chce vychytat problémy obcí a seznam projektů ROP. Neujme se toho někdo prosím?
Já bych se ujala, ale bude mi to minimálně týden trvat. Neva? Pokud to spěchá, přenechávám někomu jinému.
Super! Děkuju mooc! Týden je naprosto v pohodě, klidně i dva!

Re: Luděk Maděra senátorem!
Napsal: 05 lis 2013, 17:22
od Katerina.Marketa.Matouskova
[quote="Jakub Stacke"] Spíš bych hledal pecky témata jednotlivých obcí. V některých obcích mám kontakty tak to zkusím vytěžit a zjistit co tam lidi štve. Obecně si myslím že pujde o cesty 2a3 stupně, přerozdělování peněz, veřejnou dopravu, výrobu slivovice, vytěžování venkova (satelitní města)[/quote]
http://cestovani.idnes.cz/bosna-a-palen ... -sveta_tom
Že by nové pirátské téma? Svobodné pálení? 