Stránka 1 z 1

DDoS jako online demonstrace

Napsal: 29 říj 2013, 16:04
od wajrou
Co si myslíte o DDoSu coby moderním způsobu online demonstrace?

http://wajrou.cz/ddos/

Re: DDoS jako online demonstrace

Napsal: 29 říj 2013, 17:38
od Marek.Necada
Myslím, že už se to tu řešilo a náš postoj je veskrze kladný.

Re: DDoS jako online demonstrace

Napsal: 29 říj 2013, 17:44
od Vaclav.Malek
Podle mého soukromého názoru jde o to co je takto "napadáno" a jak dlouho to trvá...
a) pokud to srovnám s normální fyz. demonstrací, tak ta taky dost lidí nasere a také dost důležitých věcí může zablokovat (ale většinou se tak neděje a většina lidí má "pochopení"). Tzv. pochybuji, že by měl někdo pochopení v zablokování první pomoci v Motole... (i když teď nedokážu najít správný ekvivalent.... možná s velkou dávkou představivosti idos nebo datovky? (sice je to šlem, ale relativně už funguje apod...))
b) pokud by se třeba datovky nebo stránky psp blokovali několik dní i týdnů, tak to zase lidem omezí dost dostupnost informací a někomu to může docela uškodit (a to mluvím o lidech, ne o DDoSované instituci...)

Re: DDoS jako online demonstrace

Napsal: 29 říj 2013, 17:45
od Janek.Wagner
Jsem pro, opravdu ji používáme málo...

Re: DDoS jako online demonstrace

Napsal: 30 říj 2013, 00:26
od Lukas.Findeis
Škoda, že už neexistuje ddos.kvalitne.cz :)