Cetl nekdo jejich program? Ja ne. A jejich volici? Mozna tak 1/5
Proto bych navrhoval nasdilet mezi zname a kamarady vyzvu/pruzkum - za ktery je uz nikdo "trestat" nebude protozeuz je to jedno - aby vyplnili anonymne (ve smyslu bez oznameni jakou stranu volili) volebni kalkulacku a rekli popravde s kolika procenty se shoduji s jejich zvolenou stranou.
Poprosil bych Piraty aby se do tohoto pruzkumu nezapojovali protoze mozna by byli jedini kteri by se dostali nad 80 pct.
ted je jeste otazka jak takovy prhzkum dostat mezi lidi?
Individualne treba postovanim prispevku na fcb??