povolebni pruzkum

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 556 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

povolebni pruzkum

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

tak, a je po volbach. Vyhrali novacci ANO bude mi lip a Usvit Tomiho.
Cetl nekdo jejich program? Ja ne. A jejich volici? Mozna tak 1/5 :D
Proto bych navrhoval nasdilet mezi zname a kamarady vyzvu/pruzkum - za ktery je uz nikdo "trestat" nebude protozeuz je to jedno - aby vyplnili anonymne (ve smyslu bez oznameni jakou stranu volili) volebni kalkulacku a rekli popravde s kolika procenty se shoduji s jejich zvolenou stranou.
Poprosil bych Piraty aby se do tohoto pruzkumu nezapojovali protoze mozna by byli jedini kteri by se dostali nad 80 pct. :D
ted je jeste otazka jak takovy prhzkum dostat mezi lidi?
Individualne treba postovanim prispevku na fcb??
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 556 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: povolebni pruzkum

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

jeste napisu proc:
muj sef tvrdi jak Babis je super... nasldne jsem ho nechal odklikat volebni kalkulackua vysla mu shoda na 30 pct.
Stejne ho sel volit - lidi jaou nepoucitelni a pak nadavaji. :P
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlastimil.Efraim za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Janek.Wagner
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: povolebni pruzkum

Příspěvek od Petr.Kopac »

Nema smysl. Vetsina volicu ANO bude mimo nas dosah. ANO se k nim dostalo masivni fyzickou kampani.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvek:
Helena Jarolimkova
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 556 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: povolebni pruzkum

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

Petr Kopac píše:Nema smysl. Vetsina volicu ANO bude mimo nas dosah. ANO se k nim dostalo masivni fyzickou kampani.
aha, ja myslel,ze masivnimi dodatky ke smlouvam...
Uživatelský avatar
Petr.Steinbauer
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 125
Registrován: 30 zář 2013, 23:25
Profese: jednatel, programátor
Bydliště: Trhové Sviny
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: povolebni pruzkum

Příspěvek od Petr.Steinbauer »

Já bych to na masivní kampaň nesváděl. Zeman a Hlavu vzhůru měli srovnatelnější a nikdo o ně nezavadil. Nesváděl bych to všechno na kampaň.

Prostě lidé chtěli změnu a volili pod vlivem okamžiku.
Někdo nemá rád Romy, tak volíl Okamuru, jiného zaujalo pozitivní myšlení a výzva že bude líp, někdo je orientován na rodinu a volil KDU.

Rozhodně bych to nesváděl na kampaň, rozložení hlasů IMHO rozhodně neodpovídá nákladům a provedením kampaní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Steinbauer za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Mikulas.Ferjencik
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: povolebni pruzkum

Příspěvek od Janek.Wagner »

Babiš měl skutečně kampaň marketingově zvládnutou. Cílovou skupinu oslovil, timing měl skvělý, vše dokládá vývoj volebních preferencí, kde začínal, pokud se nemýlím, na 7 %.

Bohužel jeho kandidáti jsou spíše druhá liga. A pochybuji, že pro ně bude platit nějaký think tank...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvky (celkem 2):
Petr.Kopac, Dalibor.Zahora
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“