Stránka 1 z 2
Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 14 říj 2013, 22:39
od Michal Spacek
Chtěl bych jenom rozvinout malou diskusi na téma dnešní debaty, jak se vám líbil Ivan?
Za mě super a chtěl bych mu touto cestou poděkovat za vynikající reprezentaci strany

Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 14 říj 2013, 22:49
od Vaclav.Malek
Já mu také děkuji, bylo to super... nicméně požaduji vysvětlení!!
+ rámcová smlouva, kterou schválila Rusnokova vláda... je skutečně na vždy?
+ v koláži je možné použít části tak, že neporušujeme AZ?

+ .... vzpomenu si na další věci

Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 14 říj 2013, 23:18
od Adam.Zabransky
Vaclav Malek píše:+ v koláži je možné použít části tak, že neporušujeme AZ?
Koláž se (podle CTRL+F) v AZ vyskytuje právě jednou: v § 24 (3). Tam se píše:
Originálem díla uměleckého podle odstavce 1 se rozumí výtvarné dílo, zejména obraz,
kresba, malba, koláž, socha, rytina, litografie či jiná grafika, fotografie, tapiserie, keramika, sklo a
autorský šperk, a to za předpokladu, že jsou zhotoveny samotným umělcem nebo jde o
rozmnoženiny, které se považují za originál uměleckého díla.
Takže podle mě cajk. Pokud by se nám podařilo soud přesvědčit, že to naše je koláž. (Ale je možné, že to je úplně jinak, jak už se mi několikrát při pokusu o výklad AZ stalo.

)
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 14 říj 2013, 23:23
od Michal Spacek
Ta smlouva by mě taky zajímala .. hlavně mi nejde do hlavy, jak může o takovéto zakázce rozhodovat vláda v demisi plná senilů, kteří asi open source v životě ani neslyšeli. Líbila se mi Ivanova glosa ve smyslu - kde je vidět do kódu, nemůže existovat únik informací.
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 15 říj 2013, 05:44
od Vit.Konecny
Na Ivana si myslím takový televizní standard. Mně se strašně líbí, když pronese takovou tu odpověď k moderátorovi: "Konkrétně k tomuto tématu nevím, jak se vyjádřit". Na mne to má strašně pozitivní efekt - ten člověk není všeználek, toho bych volil. Nevím, jak to berou ostatní lidi, voliči.
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 15 říj 2013, 07:46
od Ivan.Bartos
Mrkvosoft.
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 15 říj 2013, 10:27
od Michal Spacek
Já teda právničinou něgavarim, ale nikde tam nevidím informaci o tom, že to bude navždy, mohl by mne někdo fundovaný poučit? Díky

Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 15 říj 2013, 13:18
od Mikulas.Ferjencik
Na věčné časy a nikdy jinak je zjevná nadsázka, sověti tu taky nezůstali navždy...
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 15 říj 2013, 13:39
od Roman.Kucera
Je to taková metaforu problému, kteý taký označujeme vendor locking - pomocí licencí a autorského práva si firma víceméně vynutí, že její system (SW+HW) musíš používat donekonečna a platíš, protože jeho úprava třetí stranou je zakázaná licenčně a kompletní výměna by byla nepřectavitelně náročná až nemožná.
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Napsal: 15 říj 2013, 16:57
od Petr.Vileta
Stihl jsem naživo až od 21:10, ale fakt dobrý. Tohle je přátelé konec světa, Mayové se spletli o pár měsíců. Piráti u Václava Moravce
