Stránka 2 z 2

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Napsal: 16 říj 2013, 00:36
od Roman.Kucera
Nepředbíhejte! Volby jsou až 25. Do tý doby nikdo nesmí nic vědět!

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Napsal: 16 říj 2013, 09:32
od Adam.Zabransky
Roman Kucera píše:Nepředbíhejte! Volby jsou až 25. Do tý doby nikdo nesmí nic vědět!
To zní celkem rozumně. Těch deset dní vydržím ;)

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Napsal: 16 říj 2013, 10:08
od Ondrej_Marek
uzavřít předvolební koalici už stejně nemůžeme a ani bychom to zřejmě nedělali - a nezveřejňování výsledků je tam kvůli tomu aby se člověk hlasující nenechal ovlivnit hlasováními předchozími.. ten termín sem možná mohl nechat trochu dřívější (cítím z ROJe trochu ironie :) )

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Napsal: 18 říj 2013, 12:16
od Vojtech.Pikal
A povolební koalici taky uzavírat nemůžeme.

V sekci, kde mohou hlasovat i RegP, tedy např. členové jiných stran je to schválně?

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Napsal: 18 říj 2013, 13:39
od Ondrej_Marek
předpokládal se, že vnitrostranickou vidí jen členové nebo regp? je to myšlené tak, aby hlasovali členové a regp - pokud může kdokoliv tak to asi nemá takovou vypovídací hodnotu (pokud by se to nedalo nějak na konci rozfiltrovat a v grafu vidět zvlášť (třeba barevně odlišené) součty podle jednotlivých skupin)

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Napsal: 18 říj 2013, 13:44
od Vojtech.Pikal
Můžou hlasovat jen členové a RegP, ale RegP může být kdokoliv.
Odlišení není možné, porušilo by tajnost hlasování, nebo vyžadovalo mod fóra.

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Napsal: 27 říj 2013, 10:12
od Ondrej_Marek
Zelení a změna .. vida vida .. žeby námět na koalice v komunálních volbách?

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Napsal: 27 říj 2013, 10:20
od Janek.Wagner
Koalice v komunálkách jsou regionální záležitostí.

Piráti ale mohou jednoznačně uspět s tématem důsledné transparentnosti, protože tak je právě na komunální úrovni klíčová. Změna, Zelení i Svobodní ji formálně podporují, ale nejsou ji schopni ani u sebe zrealizovat.

Na závěr lokální zkušenost z MČ Praha 3: SZ v koalici s TOP09 válcuje všechno, manipuluje, lže a podvádí... Místostarosta Matěj Stropnický se chová jako arogantní zmrd. Takže s takovými ani náhodou...