Restruktualizace policie -názory a připomínky
Napsal: 11 říj 2013, 13:55
Vážené Pirátky, vážení Piráti jako dočasný odborný garant pro oblast policie, jsem vytvořil první část mého návrhu (z praxe) restruktualizace policie. Rád bych na toto téma slyšel vaše názory a připomínky.
Návrh restruktualizace policie- 1.část
Česká republika je kritizována za to, že má příliš mnoho policistů na počet obyvatel, cca 38 000 příslušníků Policie ČR a 8500 strážníku obecních a městských policií. Přesto policisty na ulici takřka nevidíme. Policisté jsou zahnáni do kanceláří, kde se u běžné kriminality zaměřují pouze na evidenci trestných činů, aby nám následně po měsíci přišel dopis o odložení případu.
Restruktualizace policie za dob ministra doktora Langra přinesla pouze kosmetické změny. Několik málo funkcionářských míst se u policie skutečně zrušilo, aby se neřeklo a drtivá většina byla pouze přejmenovaná.
1. Policie ČR má stále mnoho „náčelníků a málo indiánů“. Zrušení uměle vytvořených funkcionářských míst. Žádná firma si nemůže dovolit živit neschopné manažery. Již na úrovní tzv. územních odborů (dříve krajská ředitelství) sedí velitel a nejméně dva náměstci, koordinátoři a administrativní síly. Tyto osoby sedí většinou na hodnostech plukovníka což mi k velikosti aparátu a počtu podřízených přijde úsměvné. (Plukovník je nejvyšší hodnost, následují pouze generálské hodnosti, na které by měl mít dle mého názoru nárok pouze policejní prezident). Pluk = jednotka o počtu několik set až 3 tisíc příslušníků ! Tento nešvar nám zbyl ještě z dob komunistické Veřejné bezpečnosti. Podobně tomu je na úseku Krajských ředitelství a Policejního prezídia.
Když si vezmeme plat takového „důstojníka“, máme za něj alespoň tři tabulková místa řadového policisty na ulici. Zatím co velitelé na základních útvarech (obvodní a místní oddělení) pro samou administrativu a zodpovědnost nevědí co dělat dřív, tito neefektivní vysocí důstojníci předstíráním své potřebnosti spíše policejní práci škodí a řadový policista, aby se v zněti hloupých pokynů a nařízení (viz. např. pokyn o nestrkání prstů do vosího hnízda v době dovolené policistů apod,.), vyznal. NAHRADIT KVANTITU KVALITOU !
2. Pokračovat v odbřemenění policie
Zásadním argumentem k počtu policistů na počet obyvatel je rovněž skutečnost, že v sousedních zemích není policie „holkou pro všechno“, tak jako u nás. Viz. například šetření pro pojišťovny, suplování pořadatelské služby pro různé sportovní a kulturní akce apod. V dnešní době lze maximálně využít PC a software, tak aby policisté nebyli nuceni psát některé záznamy duplicitně. Odbřemenila by se i jejich mnohdy zbytečná a nepochopitelná administrativa.
3. Podrobný personální audit i pro občanské zaměstnance
Policie ČR a Ministerstvo vnitra zaměstnává ještě celou řadu občanských zaměstnanců (včetně příslušníků bývalé STB) např. na různých automobilních správách, správách majetku, Zařízení služeb Ministerstva vnitra apod. Velká část těchto zaměstnanců se dá nahradit menším množstvím schopných lidí a softwarem usnadňujícím evidenci majetku a práce s ním.
4. Transparentní a (až na drobné výjimky) veřejné zakázky.
Je nepochopitelné, aby Policie ČR s centrálním plánováním jako velkoodběratel nakupovala výstroj, výzbroj a další prostředky přes prostředníky a dráž než-li maloodběratel přímo od výrobce!
5. Úspora PHM
a) montáž GPS lokátorů do služebních vozidel
b) montáž alternativního pohonu LPG u (všech) hlídkových vozidel = úspora až ½ nákladů na provoz, návratnost nákladů na montáž LPG je max. 1. rok, nemožnost krádeže PHM. Výmluvu na ztrátu výkonu nelze považovat za relevantní, jedná se o 2-3kW. V případě potřeby snadno vyřešitelné pouhým zmáčknutím tlačítka na palubní desce a přepnutí do režimu „benzín“ s původním výkonem. Současné limity nájezdu km na směnu považuji za nesystémové řešení.
6. Delegace pravomocí na městské policie s finanční podporou obcím
Ze statistik vyplývá, že až 80 % práce strážníků spočívá v řešení přestupků v dopravě, což je výkonem státní správy a zcela se odklání od původního záměru zřizování MP –řešení místních záležitosti veřejného pořádku.
Z vlastní studie a dnes již i ze statistik Ministerstva vnitra ČR vyplývá, že obecní a městské policie jsou v oblasti dopravních přestupků, hlídkové činnosti a zajišťování veřejného pořádku efektivnější než-li Policie ČR. MP odvádí v dané oblasti jednoznačně více práce za méně peněz. Nemluvě o zatížení státního rozpočtu výluhovými příspěvky po skončení služebního poměru policisty. Strážník MP žádný výsluhový příspěvek nemá.
To je další argument pro převedení dopravní policie a hlídkové služby pod městské policie s finančním příspěvkem státu obcím na provoz MP. Jak je uvedeno výše již v dnešní době provádí MP (až z 80%) za peníze samosprávy práci za stát! Je to však mnohdy jediná možnost jak může zastupitelstvo obce zvýšit pořádek a bezpečnost v obci.
Mgr. Jiří Stuna, velitel MP a odborný garant České pirátské strany pro oblast Policie.
Návrh restruktualizace policie- 1.část
Česká republika je kritizována za to, že má příliš mnoho policistů na počet obyvatel, cca 38 000 příslušníků Policie ČR a 8500 strážníku obecních a městských policií. Přesto policisty na ulici takřka nevidíme. Policisté jsou zahnáni do kanceláří, kde se u běžné kriminality zaměřují pouze na evidenci trestných činů, aby nám následně po měsíci přišel dopis o odložení případu.
Restruktualizace policie za dob ministra doktora Langra přinesla pouze kosmetické změny. Několik málo funkcionářských míst se u policie skutečně zrušilo, aby se neřeklo a drtivá většina byla pouze přejmenovaná.
1. Policie ČR má stále mnoho „náčelníků a málo indiánů“. Zrušení uměle vytvořených funkcionářských míst. Žádná firma si nemůže dovolit živit neschopné manažery. Již na úrovní tzv. územních odborů (dříve krajská ředitelství) sedí velitel a nejméně dva náměstci, koordinátoři a administrativní síly. Tyto osoby sedí většinou na hodnostech plukovníka což mi k velikosti aparátu a počtu podřízených přijde úsměvné. (Plukovník je nejvyšší hodnost, následují pouze generálské hodnosti, na které by měl mít dle mého názoru nárok pouze policejní prezident). Pluk = jednotka o počtu několik set až 3 tisíc příslušníků ! Tento nešvar nám zbyl ještě z dob komunistické Veřejné bezpečnosti. Podobně tomu je na úseku Krajských ředitelství a Policejního prezídia.
Když si vezmeme plat takového „důstojníka“, máme za něj alespoň tři tabulková místa řadového policisty na ulici. Zatím co velitelé na základních útvarech (obvodní a místní oddělení) pro samou administrativu a zodpovědnost nevědí co dělat dřív, tito neefektivní vysocí důstojníci předstíráním své potřebnosti spíše policejní práci škodí a řadový policista, aby se v zněti hloupých pokynů a nařízení (viz. např. pokyn o nestrkání prstů do vosího hnízda v době dovolené policistů apod,.), vyznal. NAHRADIT KVANTITU KVALITOU !
2. Pokračovat v odbřemenění policie
Zásadním argumentem k počtu policistů na počet obyvatel je rovněž skutečnost, že v sousedních zemích není policie „holkou pro všechno“, tak jako u nás. Viz. například šetření pro pojišťovny, suplování pořadatelské služby pro různé sportovní a kulturní akce apod. V dnešní době lze maximálně využít PC a software, tak aby policisté nebyli nuceni psát některé záznamy duplicitně. Odbřemenila by se i jejich mnohdy zbytečná a nepochopitelná administrativa.
3. Podrobný personální audit i pro občanské zaměstnance
Policie ČR a Ministerstvo vnitra zaměstnává ještě celou řadu občanských zaměstnanců (včetně příslušníků bývalé STB) např. na různých automobilních správách, správách majetku, Zařízení služeb Ministerstva vnitra apod. Velká část těchto zaměstnanců se dá nahradit menším množstvím schopných lidí a softwarem usnadňujícím evidenci majetku a práce s ním.
4. Transparentní a (až na drobné výjimky) veřejné zakázky.
Je nepochopitelné, aby Policie ČR s centrálním plánováním jako velkoodběratel nakupovala výstroj, výzbroj a další prostředky přes prostředníky a dráž než-li maloodběratel přímo od výrobce!
5. Úspora PHM
a) montáž GPS lokátorů do služebních vozidel
b) montáž alternativního pohonu LPG u (všech) hlídkových vozidel = úspora až ½ nákladů na provoz, návratnost nákladů na montáž LPG je max. 1. rok, nemožnost krádeže PHM. Výmluvu na ztrátu výkonu nelze považovat za relevantní, jedná se o 2-3kW. V případě potřeby snadno vyřešitelné pouhým zmáčknutím tlačítka na palubní desce a přepnutí do režimu „benzín“ s původním výkonem. Současné limity nájezdu km na směnu považuji za nesystémové řešení.
6. Delegace pravomocí na městské policie s finanční podporou obcím
Ze statistik vyplývá, že až 80 % práce strážníků spočívá v řešení přestupků v dopravě, což je výkonem státní správy a zcela se odklání od původního záměru zřizování MP –řešení místních záležitosti veřejného pořádku.
Z vlastní studie a dnes již i ze statistik Ministerstva vnitra ČR vyplývá, že obecní a městské policie jsou v oblasti dopravních přestupků, hlídkové činnosti a zajišťování veřejného pořádku efektivnější než-li Policie ČR. MP odvádí v dané oblasti jednoznačně více práce za méně peněz. Nemluvě o zatížení státního rozpočtu výluhovými příspěvky po skončení služebního poměru policisty. Strážník MP žádný výsluhový příspěvek nemá.
To je další argument pro převedení dopravní policie a hlídkové služby pod městské policie s finančním příspěvkem státu obcím na provoz MP. Jak je uvedeno výše již v dnešní době provádí MP (až z 80%) za peníze samosprávy práci za stát! Je to však mnohdy jediná možnost jak může zastupitelstvo obce zvýšit pořádek a bezpečnost v obci.
Mgr. Jiří Stuna, velitel MP a odborný garant České pirátské strany pro oblast Policie.