Proč bych měl rozdávat letáky?

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč bych měl rozdávat letáky?

Příspěvek od Michal Wagner » 08 říj 2013, 22:20

trinitrofenol píše:A na to potřebujeme jednoho člověka, který se bude věnovat jenom kampani. Kdo to bude řídit. Dirigent. Nebude RP, nebude lídr a asi nebude kandidovat. A na tři měsíce ho zaplatíme, aby tomu mohl věnovat všechen svůj čas. Až tahle kampaň skončí, tak uděláme nejlíp, že mu sepíšeme svoje postřehy.
I když pochopitelně vím, že vám to bude pro smích, ale ... já už magor jsem, že mi nadáváte sem zvyklej a náhodou tu mám i sekretářku ... a platit to nechci, já jsem kua dobrovolník. Asi bych i sehnal nějaké bydlení v Praze, asi bych do toho i šel ... i když teda vím, že bych to pochopitelně nezvládl přesně podle vašich představ, no ... na druhou stranu postavit s částí fungující věc a udržovat ji v chodu zvládám docela obstojně, vystupovat v televizi u toho nemusím ... no tak já nevim ... kdyby teda předseda chtěl, tak telefon mám v podpisu, může mi zavolat a nějak se asi jsem schopnej domluvit.

Jestli_je_vule_i_na_druhe_strane. Protože já pochopitelně toužím po zisku a moči :twisted:

edit: spím docela dobře a pravidelně každou noc už dýl jak měsíc, kdyby to pro někoho bylo nějak podstatné ...
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock

Lenka.Wagnerova
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 4663 poděkování
Dostal poděkování: 4151 poděkování

Příspěvek od Lenka.Wagnerova » 08 říj 2013, 22:35

Něco o tom vím:
1) týden byl pad a nic. Tak jsem to s pomocí pár lidí napsala.
2) poslala ke korektuře, zase nic. Na mumble se pár lidí vzbudilo, prý je to v pohodě, něco se opravilo. Vašek Urban se od toho distancoval, že je to celé hnus. ten teď může kritizovat, protože jeho ojedinělý hlas nebyl vzat v úvahu. (tato fáze se týkala již navržené předlohy k tisku, nešlo o pad)
3) vím o třech chybách, na které nikdo předem neupozornil, já si toho taky nevšimla, trochu blbě vidím, tak jsem spoléhala na mladší a lépe vidoucí.
Konkrétně: a) druhý bílý bod pod třetím černým odstavcem - to "aby" tam nepatří
b) čtvrtý černý odstavec - nad občanů chybí kroužek
c) první bílý řádek pod pátým černým odstavcem - je tam tečka, která tam být nemá - bylo součástí opravy před tiskem, ale opraveno nebylo.

Celkem si potrpím na to, abychom nedělali chyby. Tohle s klidem rozdávat budu, kdo není úplně na hlavu, tak to překousne. Je jasné, že nejsme blbové, ale chybička se vloudila....
Jestli s tím má někdo zásadní problém, tak nadávejte mně, protože mám lví podíl na tomto "dílku", když se na to všichni vyprdli.

P.S. maličko to barví, ale běžné časopisy barví víc. Já měla za 3 hodiny, kdy jsem letáky žmoulala, téměř neznatelně zbarvené konečky prstů. Asi se málo potím ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 3):
Homo Pyratus, Michal Wagner, Ondrej.Profant

Homo Pyratus
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3015 poděkování
Dostal poděkování: 957 poděkování

Příspěvek od Homo Pyratus » 08 říj 2013, 22:41

ja ti dam malicko jsi nevidela jak mel zbarveny prsty tvuj janek.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Lenka.Wagnerova

next_ghost
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: programátor
Dal poděkování: 1417 poděkování
Dostal poděkování: 4990 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od next_ghost » 08 říj 2013, 22:44

Upozorňuji, že se ptám čistě ze zvědavosti, protože jsem nic o přípravě předvolebního letáku nezaregistroval. Vím jen o skládací brožurce Petra Kopace a dotazech novinářů na podrobnosti o programu strany.
Lenka Wagnerova píše:1) týden byl pad a nic.
Kde jste napsali oznámení?
2) poslala ke korektuře, zase nic.
Kam?

Pokud to bylo v úkolovníku, tak je to můj problém, viz můj podpis.
Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)

Janka.Michailidu
Profese: PhD student (Biotechnologie)
Dal poděkování: 1875 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Příspěvek od Janka.Michailidu » 08 říj 2013, 22:50

Michal Wagner píše:
trinitrofenol píše:A na to potřebujeme jednoho člověka, který se bude věnovat jenom kampani. Kdo to bude řídit. Dirigent. Nebude RP, nebude lídr a asi nebude kandidovat. A na tři měsíce ho zaplatíme, aby tomu mohl věnovat všechen svůj čas. Až tahle kampaň skončí, tak uděláme nejlíp, že mu sepíšeme svoje postřehy.
I když pochopitelně vím, že vám to bude pro smích, ale ... já už magor jsem, že mi nadáváte sem zvyklej a náhodou tu mám i sekretářku ... a platit to nechci, já jsem kua dobrovolník. Asi bych i sehnal nějaké bydlení v Praze, asi bych do toho i šel ... i když teda vím, že bych to pochopitelně nezvládl přesně podle vašich představ, no ... na druhou stranu postavit s částí fungující věc a udržovat ji v chodu zvládám docela obstojně, vystupovat v televizi u toho nemusím ... no tak já nevim ... kdyby teda předseda chtěl, tak telefon mám v podpisu, může mi zavolat a nějak se asi jsem schopnej domluvit.

Jestli_je_vule_i_na_druhe_strane. Protože já pochopitelně toužím po zisku a moči :twisted:

edit: spím docela dobře a pravidelně každou noc už dýl jak měsíc, kdyby to pro někoho bylo nějak podstatné ...

My bychom do toho teda s Michalem klidně šli spolu .)) (stále je na Vašem uvážení jestli jsem víc k něčemu na kandidátce, nebo jako organizeur)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
Michal Wagner

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 495 poděkování
Dostal poděkování: 2705 poděkování

Příspěvek od Ondra.kl » 08 říj 2013, 23:22

next_ghost píše:Předsedo, přesně o tomhle je závěr 3. kapitoly a 4. kapitola Swarmwise. Ta relevantní část k tomuhle tématu už je přeložená, takže si to můžete všichni přečíst.

Ve zkratce, nevybírejte nikoho formálně. Kdo si to první vezme na starost z vlastní iniciativy, ten má volnou ruku ukázat, co umí. Nikdo ale nikomu nemá co poroučet. Když se výsledek ostatním nebude líbit, tak ať buď sami dodají něco lepšího, nebo mlčí. Vy jako vedení tu musíte zavést kulturu, že kecálismus bez přispění k lepšímu výsledku se netrpí.
Sice jsem to nečetl, ale i tak je myslím jasné že tato teze velice dobře funguje u bezbřehého nevyhraněného a neorganizovaného hnutí s pár ideovými cíly. Politická strana zabývající se "praktickou" politikou je o něčem jiném. Patent na rozum je taky skvělá cesta do izolace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvek:
Petr.Vileta

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 08 říj 2013, 23:44

jednoznačně musí nastoupit robotizace...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvek:
Lenka.Wagnerova

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6874 poděkování
Dostal poděkování: 3401 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 09 říj 2013, 01:10

Po dnešních pěti hodinách rozdávání letáků v Přerově mám zase mnoho jedinečných zkušeností a zažitků z jednání s lidmi. Přerov je specifický latentní romofobií s mládežníky posilujícími si seběvědomí díky náckovskému siláctví. Toto působí synergicky a způsobuje nevraživost odvádějící pozornost od selhávání místních politiků (p.Lachnit-čssd).
Zmiňuji to proto, že chci zviditelnit důležitost osobního setkávání s našimi spoluobčany pro naše pochopení v čem a čím v daném městě vlastně žijí a na co by se měly tamní naše budoucí MS ve spolupráci s KS případně zaměřit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, next_ghost, Ondrej.Marek

Lenka.Wagnerova
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 4663 poděkování
Dostal poděkování: 4151 poděkování

Příspěvek od Lenka.Wagnerova » 09 říj 2013, 08:03

next_ghost píše:Upozorňuji, že se ptám čistě ze zvědavosti, protože jsem nic o přípravě předvolebního letáku nezaregistroval. Vím jen o skládací brožurce Petra Kopace a dotazech novinářů na podrobnosti o programu strany.
Lenka Wagnerova píše:1) týden byl pad a nic.
Kde jste napsali oznámení?
2) poslala ke korektuře, zase nic.
Kam?

Pokud to bylo v úkolovníku, tak je to můj problém, viz můj podpis.
SZ a mail, ne všem. Hledat nebudu, už je to jedno.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4076 poděkování
Dostal poděkování: 14989 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 09 říj 2013, 08:12

Ad barva. Kup si Reflex nebo Týden a začti se do jednoho článku. Pak se podívej, jak vypadá tisk tam, kde jsi měl palce...:-)
Na korektuře jsem se také podílel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Lenka.Wagnerova
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“