Re: sdružení LEX
Napsal: 17 říj 2013, 22:20
1) policisty na ulici, ne v kanceláři
i u drobné kriminality při každém opakování vyšší trestní sazba
2) ano
3) ne podminky jsou dostatečně přísné
4) útočník musí nést zodpovědnost za všechny důsledky
obránce může použít beztrestně cokoliv na svojí obranu
5) ano
obránce může použít beztrestně cokoliv na svojí obranu
Hysterie kolem střelných zbraní je naprosto mimo. Útočník s kladivem nebo nožem vás může zabít stejně spolehlivě jako s pistolí.
i u drobné kriminality při každém opakování vyšší trestní sazba
2) ano
3) ne podminky jsou dostatečně přísné
4) útočník musí nést zodpovědnost za všechny důsledky
obránce může použít beztrestně cokoliv na svojí obranu
5) ano
obránce může použít beztrestně cokoliv na svojí obranu
Hysterie kolem střelných zbraní je naprosto mimo. Útočník s kladivem nebo nožem vás může zabít stejně spolehlivě jako s pistolí.