Stránka 2 z 2

Re: sdružení LEX

Napsal: 17 říj 2013, 22:20
od Karel.Rada
1) policisty na ulici, ne v kanceláři
i u drobné kriminality při každém opakování vyšší trestní sazba
2) ano
3) ne podminky jsou dostatečně přísné
4) útočník musí nést zodpovědnost za všechny důsledky
obránce může použít beztrestně cokoliv na svojí obranu
5) ano
obránce může použít beztrestně cokoliv na svojí obranu

Hysterie kolem střelných zbraní je naprosto mimo. Útočník s kladivem nebo nožem vás může zabít stejně spolehlivě jako s pistolí.

Re: sdružení LEX

Napsal: 21 říj 2013, 14:06
od Vaclav.Malek
Odpovídám sám za sebe a odesílám jim.

http://pad.pirati.cz/p/lex

Re: sdružení LEX

Napsal: 22 říj 2013, 12:48
od kucik
Díky za odpovědi. Obzvláště pokud je i rovnou zašlete lexu. Jak jsem zjistil, tak se sám neorientuji v tom, kdo je na kandidátkách a jakých. Každá propagace se počítá ;)

Re: sdružení LEX

Napsal: 23 říj 2013, 17:04
od Vojtech.Pikal
Bylo posláno, já to zamknu.
Další programovou diskuzi v programovém fóru. piratsky-program-f402/