Exekutorská strana

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Příspěvky: 5005
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 1697 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Exekutorská strana

Příspěvek od Jiri.Rezek »

z info zavináč:
Dobrý den,
Dozvěděl jsem se do jaké míry je Váš program ovládaný soukromými exekutory a chtěl jsem stručně oznámit, že s podporu, kterou s kamarády jsme očekávali, že dáme Vám, můžete se loučit. Povedeme silnou a nekompromisní kampaň proti exekutorským stranám a to teď znamená i Vaše.
S pozdravem,
C. Moravec
chcete-li někdo reagovat, přepošlu vám kontakt.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Napiš jim, že jsme je prokoukli, že jsou z exekutorské mafie. A že se od exekutorů vydírat nenecháme! :mrgreen:
A že jsme s kamarády chtěli aby nás volili, ale že od exekutorů hlasy nechceme...
Naposledy upravil(a) Vaclav.Malek dne 21 zář 2013, 22:23, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Navrkal, Petr.Kopac, Lenka.Wagnerova, Roman.Kucera
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Tobias.Esner »

Jiri Rezek píše:z info zavináč:
Dobrý den,
Dozvěděl jsem se do jaké míry je Váš program ovládaný soukromými exekutory a chtěl jsem stručně oznámit, že s podporu, kterou s kamarády jsme očekávali, že dáme Vám, můžete se loučit. Povedeme silnou a nekompromisní kampaň proti exekutorským stranám a to teď znamená i Vaše.
S pozdravem,
C. Moravec
chcete-li někdo reagovat, přepošlu vám kontakt.
já se táhle reakci nedivím, někteří se bavíme jak chceme změnu, a pak se dovíme že to v programu není, já dneska celý den interně bojuji s tímto faktem, který mě velmi rozladil a je proti mému smýšlení. a sem na kandidátní listině, avšak asi již nesplnuji podmínky kandidatury.... :'(

PS: těchle reakcí bude víc, stačí kolik těch negací jsem slyšel dnes po telefonu od členů strany proti vyškrtnutí.... Opravdu jsem zdrcen....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Ivan Sirko
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Tobias Esner píše:
Jiri Rezek píše:z info zavináč:
Dobrý den,
Dozvěděl jsem se do jaké míry je Váš program ovládaný soukromými exekutory a chtěl jsem stručně oznámit, že s podporu, kterou s kamarády jsme očekávali, že dáme Vám, můžete se loučit. Povedeme silnou a nekompromisní kampaň proti exekutorským stranám a to teď znamená i Vaše.
S pozdravem,
C. Moravec
chcete-li někdo reagovat, přepošlu vám kontakt.
já se táhle reakci nedivím, někteří se bavíme jak chceme změnu, a pak se dovíme že to v programu není, já dneska celý den interně bojuji s tímto faktem, který mě velmi rozladil a je proti mému smýšlení. a sem na kandidátní listině, avšak asi již nesplnuji podmínky kandidatury.... :'(

PS: těchle reakcí bude víc, stačí kolik těch negací jsem slyšel dnes po telefonu od členů strany proti vyškrtnutí.... Opravdu jsem zdrcen....
lol fakt? omg... si vypni telefon a jdi do kina :)
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Jaký jméno začíná na C? Cecil? Cyril? :D No to je fuk.

Mohl by na to reagovat Jakoubek - řikal, že dá návrh nějak ty exekutory do programu zase dostat. Navíc si nahrával to jednání RV na mumblu, ve kterym jsme to řešili.

Pochybuju teda, že takovýho konspiračního teoretika by ten záznam z jednání přesvědčil, ale stejně ... :lol:

@ Tobias: Si to neber osobně - ty za to nemůžeš. Viň voli z RV - třeba mě. ;)
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Frantisek Navrkal píše:Jaký jméno začíná na C? Cecil? Cyril? :D No to je fuk.

Mohl by na to reagovat Jakoubek - řikal, že dá návrh nějak ty exekutory do programu zase dostat. Navíc si nahrával to jednání RV na mumblu, ve kterym jsme to řešili.

Pochybuju teda, že takovýho konspiračního teoretika by ten záznam z jednání přesvědčil, ale stejně ... :lol:

@ Tobias: Si to neber osobně - ty za to nemůžeš. Viň voli z RV - třeba mě. ;)
Vy volové! Tady jde přece vo lidi! a jejich životy!! :x Ten program jim pomůže!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Tobias.Esner »

Frantisek Navrkal píše:Jaký jméno začíná na C? Cecil? Cyril? :D No to je fuk.

Mohl by na to reagovat Jakoubek - řikal, že dá návrh nějak ty exekutory do programu zase dostat. Navíc si nahrával to jednání RV na mumblu, ve kterym jsme to řešili.

Pochybuju teda, že takovýho konspiračního teoretika by ten záznam z jednání přesvědčil, ale stejně ... :lol:

@ Tobias: Si to neber osobně - ty za to nemůžeš. Viň voli z RV - třeba mě. ;)
Já si to neberu osobně, ale kvůli tomu že v programu byl bod exekutoři, jsem se rozhodl kandidovat a tím celýmu světu říct že jsem byl ve výkonu trestu a že jsem zadluženej a nepatří mi ani ta holá prdel a vystavuju se sám dobrovolně nebezpečí, že budu mít problém s obstaráním práce i když výpis s RT mám "čistej", jelikož trestance a dlužníky nikdo nechce zaměstnávat a už vůbec ne na vedoucí pozici na kterou mám praxi. Už se kvuli tomu přišel o práci a ne jednou. Nicméně s tím vyjdu do světa aby se nalákali lidi kteří jsou na tom podobně, aby viděli že se s tím někdo chce něco dělat a že se s tím dá žít (víte kolik bylo loni na dráze sebevraž kvuli dluhům????) a ono to zmizí z volebního programu???? sry, ale ja to beru jako podpásovku a je to pro mne duvod přemýšlet o stažení kandidatury do PSP a celkově o ukončení členství, jelikož s ev tuto dobu netotožnuji se současným děním a nesplňuji tedy podmínky kandidatury :'(

do pondělka se rozhodnu....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 3):
Ivan Sirko, Milan.Muller, Patrik.Dolezal
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Jaký dění, what? já mám asi halucinace... se světem můžeš mluvit tak jako tak ..

Co kdyby volební program byla jedna věta? Budeme mít prázdné kandidátky? .... cha
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Tobias.Esner »

Vaclav Malek píše:Jaký dění, what? já mám asi halucinace... se světem můžeš mluvit tak jako tak ..

Co kdyby volební program byla jedna věta? Budeme mít prázdné kandidátky? .... cha
Václave pochopil jsi co jsem psal v té "halucinaci" ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Ivan Sirko
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekutorská strana

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Tobias Esner píše:
Vaclav Malek píše:Jaký dění, what? já mám asi halucinace... se světem můžeš mluvit tak jako tak ..

Co kdyby volební program byla jedna věta? Budeme mít prázdné kandidátky? .... cha
Václave pochopil jsi co jsem psal v té "halucinaci" ?
To nevím... možná ano, možná ne.... otázka je co je potřeba pochopit globálně... nesmíš k tomu přistupovat "stranicky", ale lidsky...
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“