chcete-li někdo reagovat, přepošlu vám kontakt.Dobrý den,
Dozvěděl jsem se do jaké míry je Váš program ovládaný soukromými exekutory a chtěl jsem stručně oznámit, že s podporu, kterou s kamarády jsme očekávali, že dáme Vám, můžete se loučit. Povedeme silnou a nekompromisní kampaň proti exekutorským stranám a to teď znamená i Vaše.
S pozdravem,
C. Moravec
Exekutorská strana
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Exekutorská strana
z info zavináč:
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Exekutorská strana
Napiš jim, že jsme je prokoukli, že jsou z exekutorské mafie. A že se od exekutorů vydírat nenecháme! 
A že jsme s kamarády chtěli aby nás volili, ale že od exekutorů hlasy nechceme...
A že jsme s kamarády chtěli aby nás volili, ale že od exekutorů hlasy nechceme...
Naposledy upravil(a) Vaclav.Malek dne 21 zář 2013, 22:23, celkem upraveno 1 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 4):
- Frantisek.Navrkal, Petr.Kopac, Lenka.Wagnerova, Roman.Kucera
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Exekutorská strana
já se táhle reakci nedivím, někteří se bavíme jak chceme změnu, a pak se dovíme že to v programu není, já dneska celý den interně bojuji s tímto faktem, který mě velmi rozladil a je proti mému smýšlení. a sem na kandidátní listině, avšak asi již nesplnuji podmínky kandidatury.... :'(Jiri Rezek píše:z info zavináč:chcete-li někdo reagovat, přepošlu vám kontakt.Dobrý den,
Dozvěděl jsem se do jaké míry je Váš program ovládaný soukromými exekutory a chtěl jsem stručně oznámit, že s podporu, kterou s kamarády jsme očekávali, že dáme Vám, můžete se loučit. Povedeme silnou a nekompromisní kampaň proti exekutorským stranám a to teď znamená i Vaše.
S pozdravem,
C. Moravec
PS: těchle reakcí bude víc, stačí kolik těch negací jsem slyšel dnes po telefonu od členů strany proti vyškrtnutí.... Opravdu jsem zdrcen....
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
- Ivan Sirko
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Exekutorská strana
lol fakt? omg... si vypni telefon a jdi do kinaTobias Esner píše:já se táhle reakci nedivím, někteří se bavíme jak chceme změnu, a pak se dovíme že to v programu není, já dneska celý den interně bojuji s tímto faktem, který mě velmi rozladil a je proti mému smýšlení. a sem na kandidátní listině, avšak asi již nesplnuji podmínky kandidatury.... :'(Jiri Rezek píše:z info zavináč:chcete-li někdo reagovat, přepošlu vám kontakt.Dobrý den,
Dozvěděl jsem se do jaké míry je Váš program ovládaný soukromými exekutory a chtěl jsem stručně oznámit, že s podporu, kterou s kamarády jsme očekávali, že dáme Vám, můžete se loučit. Povedeme silnou a nekompromisní kampaň proti exekutorským stranám a to teď znamená i Vaše.
S pozdravem,
C. Moravec
PS: těchle reakcí bude víc, stačí kolik těch negací jsem slyšel dnes po telefonu od členů strany proti vyškrtnutí.... Opravdu jsem zdrcen....
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Exekutorská strana
Jaký jméno začíná na C? Cecil? Cyril?
No to je fuk.
Mohl by na to reagovat Jakoubek - řikal, že dá návrh nějak ty exekutory do programu zase dostat. Navíc si nahrával to jednání RV na mumblu, ve kterym jsme to řešili.
Pochybuju teda, že takovýho konspiračního teoretika by ten záznam z jednání přesvědčil, ale stejně ...
@ Tobias: Si to neber osobně - ty za to nemůžeš. Viň voli z RV - třeba mě.
Mohl by na to reagovat Jakoubek - řikal, že dá návrh nějak ty exekutory do programu zase dostat. Navíc si nahrával to jednání RV na mumblu, ve kterym jsme to řešili.
Pochybuju teda, že takovýho konspiračního teoretika by ten záznam z jednání přesvědčil, ale stejně ...
@ Tobias: Si to neber osobně - ty za to nemůžeš. Viň voli z RV - třeba mě.
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Exekutorská strana
Vy volové! Tady jde přece vo lidi! a jejich životy!!Frantisek Navrkal píše:Jaký jméno začíná na C? Cecil? Cyril?No to je fuk.
Mohl by na to reagovat Jakoubek - řikal, že dá návrh nějak ty exekutory do programu zase dostat. Navíc si nahrával to jednání RV na mumblu, ve kterym jsme to řešili.
Pochybuju teda, že takovýho konspiračního teoretika by ten záznam z jednání přesvědčil, ale stejně ...
@ Tobias: Si to neber osobně - ty za to nemůžeš. Viň voli z RV - třeba mě.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
- Frantisek.Navrkal
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Exekutorská strana
Já si to neberu osobně, ale kvůli tomu že v programu byl bod exekutoři, jsem se rozhodl kandidovat a tím celýmu světu říct že jsem byl ve výkonu trestu a že jsem zadluženej a nepatří mi ani ta holá prdel a vystavuju se sám dobrovolně nebezpečí, že budu mít problém s obstaráním práce i když výpis s RT mám "čistej", jelikož trestance a dlužníky nikdo nechce zaměstnávat a už vůbec ne na vedoucí pozici na kterou mám praxi. Už se kvuli tomu přišel o práci a ne jednou. Nicméně s tím vyjdu do světa aby se nalákali lidi kteří jsou na tom podobně, aby viděli že se s tím někdo chce něco dělat a že se s tím dá žít (víte kolik bylo loni na dráze sebevraž kvuli dluhům????) a ono to zmizí z volebního programu???? sry, ale ja to beru jako podpásovku a je to pro mne duvod přemýšlet o stažení kandidatury do PSP a celkově o ukončení členství, jelikož s ev tuto dobu netotožnuji se současným děním a nesplňuji tedy podmínky kandidatury :'(Frantisek Navrkal píše:Jaký jméno začíná na C? Cecil? Cyril?No to je fuk.
Mohl by na to reagovat Jakoubek - řikal, že dá návrh nějak ty exekutory do programu zase dostat. Navíc si nahrával to jednání RV na mumblu, ve kterym jsme to řešili.
Pochybuju teda, že takovýho konspiračního teoretika by ten záznam z jednání přesvědčil, ale stejně ...
@ Tobias: Si to neber osobně - ty za to nemůžeš. Viň voli z RV - třeba mě.
do pondělka se rozhodnu....
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 3):
- Ivan Sirko, Milan.Muller, Patrik.Dolezal
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Exekutorská strana
Jaký dění, what? já mám asi halucinace... se světem můžeš mluvit tak jako tak ..
Co kdyby volební program byla jedna věta? Budeme mít prázdné kandidátky? .... cha
Co kdyby volební program byla jedna věta? Budeme mít prázdné kandidátky? .... cha
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Exekutorská strana
Václave pochopil jsi co jsem psal v té "halucinaci" ?Vaclav Malek píše:Jaký dění, what? já mám asi halucinace... se světem můžeš mluvit tak jako tak ..
Co kdyby volební program byla jedna věta? Budeme mít prázdné kandidátky? .... cha
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
- Ivan Sirko
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Exekutorská strana
To nevím... možná ano, možná ne.... otázka je co je potřeba pochopit globálně... nesmíš k tomu přistupovat "stranicky", ale lidsky...Tobias Esner píše:Václave pochopil jsi co jsem psal v té "halucinaci" ?Vaclav Malek píše:Jaký dění, what? já mám asi halucinace... se světem můžeš mluvit tak jako tak ..
Co kdyby volební program byla jedna věta? Budeme mít prázdné kandidátky? .... cha