Stránka 1 z 2

Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 09:39
od Ivan.Bartos
Nechci se v tom nijak hrabat, ale Martin Brož dneska naprosto oproti veškerému konsenzu odpálil na SVýCh novinách Pirátský plakáty, navíc ve verzi, která vůbec nešla do tisku.
Šáhněte si na srdce, kterej inteligent mu ty vizuály dal. A příště se na to můžete rovnou....

Moje reakce na FB:
Toto samozřejmě není finální verze. Redaktor a majitel Pir. novin Martin Brož pracuje s vizuály, které upirátil. Zcela obešel dohodnutý postup v rámci strany. Za sebe bych navrhl, aby sme mu všichni šli nakreslit před barák na chodník p.... viz jeho super akce https://www.facebook.com/piratskenoviny ... 2689000641
Pirátské Noviny
Pirátské noviny oznamují Operaci Piča. Bežte před vrátnici ČT na Kavčích horách ...Zobrazit více

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 10:46
od Homo Pyratus
to se dalo cekat.-)))

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 11:05
od Ivan.Bartos
Taky dobrý. Martin je opravdu dobrý novinář. A já mám svědky v celým sále že lže.
Pirátské Noviny
Před 9 minutami
Kauzička s plakátky pokračuje. Na celostátním volebním sjezdu ležely o víkendu plakáty s natištěným Ivanem Bartošem titulovaným už jako "předseda strany" a to předem, přestože předsedou strany v té době ještě nebyl. A začaly se rozdávat pár hodin po jeho zvolení. To by si nedovolila ani ODS v době, kdy se volil za předsedu Klaus. Chápete co to znamená?

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 11:21
od Homo Pyratus
znamena to ze pirati ivanka podporuji.-)))

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 11:32
od Ivo.Vasicek
Martin si totiž neuvědomuje, že svým pruděním k sobě přitahuje lidi, kteří se nás snaží poškodit jakýmkoliv způsobem. Neuvědomuje si přitom, že jsou většinou ve své fanatické zaslepenosti zcela mimo realitu. Na druhou stranu je to pro nás reklama: "Už nemohou najít, čím by nás poškodili, tak jim nezbývá než lhát."

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 11:41
od Kostas.Dimoskakis
asi jsem tady mimo mísu, ale kde najdu nové plakáty? normálně mají být umístěné přece zde http://www.pirati.cz/mo/grafika/start :(

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 11:46
od Roman.Kucera
Broochovi už na světě nezbývá skoro nic. Strašná situace. Místo, aby šel k doktorovi, zahrabává se do dna víc a víc.

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 11:48
od Martin.Kucera
Kostas Dimoskakis píše:asi jsem tady mimo mísu, ale kde najdu nové plakáty? normálně mají být umístěné přece zde http://www.pirati.cz/mo/grafika/start :(
Tam dost dobře nemůžou být umístěné před oficiálním zahájením kampaně, které je dnes ve 13.00.

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 12:03
od Kostas.Dimoskakis
Martin Kucera píše:
Kostas Dimoskakis píše:asi jsem tady mimo mísu, ale kde najdu nové plakáty? normálně mají být umístěné přece zde http://www.pirati.cz/mo/grafika/start :(
Tam dost dobře nemůžou být umístěné před oficiálním zahájením kampaně, které je dnes ve 13.00.
Jistě, jistě :) Bude to tam dnes večer?

Re: Plakáty a Martínek.

Napsal: 10 zář 2013, 15:24
od Ivo.Vasicek