Stránka 14 z 14

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 04 zář 2013, 14:26
od Petr.Vileta
Ještě mě napadlo jedno řešení, pokud ty peníze nezmizí zpět v oněch reklamních agenturách.

Někdo by je musel vložit přes pokladnu v bance na náš účet a neuvést žádné údaje. A protože nebudeme znát dárce a šlo to v hotovosti, tak mu dar nemůžeme vrátit a odevzdáme ho státu. To už umíme :D

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 04 zář 2013, 15:22
od Vaclav.Malek
Myslím, že hrajeme více her. V některých chceme dělat rozhodčí a v některých už hrajeme...

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 09 zář 2013, 14:19
od Mikulas.Ferjencik
Výnos ze serverů správci převedou na Státní fond na podporu české kinematografie. VS zveřejníme, aby si mohl každý podat žádost o informace, že peníze dorazily a zažádat si na státní fond, jak s nimi naložil.

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 09 zář 2013, 15:26
od Vojtech.Pikal
Myslím, že bychom si pak měli zažádat sami a vystavit to na tom webu.

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 10 zář 2013, 11:27
od Lukas.Novy
PŘIJMY A VÝDAJE 2012

Dotace ze státního rozpočtu 50 650 000
Nedaňové příjmy (příjmy z prodeje licencí, nájmy, žadatelské poplatky, úroky) 76 528 000
Daňové příjmy (1 Kč ze vstupenky do kina) 10 510 000
Příjmy celkem 137 688 000

Autorské honoráře 20 260 000
Provize ABZ za prodej licencí (příjmy z prodeje licencí, nájmy, žadatelské poplatky, úroky) 9 190 000
Posudky 6 439 000
Výdaje celkem 35 889 220


Zbývá k podpoře na projekty 101 798 780

Overhead: 26 %

A stranky maji taky moc pekny! http://fondkinematografie.cz/uredni-deska.html

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 25 lis 2013, 20:23
od volani.webnode.cz
Kam mam napsat, když mi na sledujseriály chybí seriál Kyle XY ? :D

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 03 pro 2013, 21:59
od Adam.Cernoch
OFFTOPICalso the GAME