S timhle moc nesouhlasim, nevim nic o tom, ze by provozovani podobne stranky bylo trestne, a proto by to skryvani za politickou stranu bylo k necemu. Jde o to, ze ti studenti neudelali nic spatneho, ale jsou sikanovani korporacemi z pozice pravni sily a penez. To, ze nejaky soud je potom odsoudi, jeste ukazuje obrovskou nekompetentnost dnesnich soudu. Takze nevim, co by na tom bylo spatneho, ze politicka strana se zastavi a brani lidi sikanovanych komercnimi subjekty.Jiri Kaderavek píše:Já si dlouhodobě myslím, že nemáme provozovat žádný takový web, neb nás to bude při hledání východisek s našimi oponenty limitovat. Na jednu stranu nás to prezentuje jako protestní hnutí, které zneužívá statut politické strany (už to je špatně) a přitom chceme s vážnými tématy do sněmovny (mj. i s tím, že by politici žádná privilegia mít neměli). Tady je prostě (nikdy nediskutovaný) střet strategií, z nichž se obávám, že tedy ani jedna nebude úspěšná. Navíc doprovázený závažnými přešlapy, viz. tento.
Proto mi taky trochu prijde to odmitani reklamy divne. Ono pokud by se to dalo pravne nejak osetrit, tak bych naopak povazoval za nejlepsi tam tu reklamu mit stejne jako v pripade tech pronasledovanych stredoskolaku, a podporovat z toho treba nejakou charitu (nebo zalozit nejaky fond na podporu lidi nepravem stihanych kopirovacim prumyslem).
A jinak myslim, ze se tady rada lidi pousti do Mikiho prilis drsne. Dela toho pro piratskou stranu hodne a stane se, ze neco nevyjde. Myslim naopak, ze i politik by mel byt schopny uznat, ze neco nevyslo, a ne hajit svoje stanovisko do posledniho bodu. Kazdopadne pokud kazdy neuspech bude kazdemu otloukan o hlavu, tak se pak stane, ze nikdo nic delat nebude (nebo alespon nic, co by mohlo nevyjit, takze se budou resit same hlouposti).