sledujuserialy.cz

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lenka Wagnerova píše:
Lukas Novy píše:Je to slozitejsi, imho jako strana muzeme pronajimat prostor na vlastnich reklamnich plochach.
§ 17(4)e zakona o pol. stranach píše: Příjmem strany a hnutí mohou být příjmy z pronájmu a prodeje movitého a nemovitého majetku,
Na tohle se to napasovat da napr. tak, ze treti osobe pronajmeme to misto na reklamu na webu sledujuserialy.cz, ta potom poskytne ten prostor etargetu.
Takže zcela legálně vyúčtujeme příjem, který jsme nedopatřením získali, darujeme to na bohulibé účely, abychom se neušpinili, a žádná další reklama už nebude.
Pokud půjde ten aktuální problém s penězi vyřešit tak, jak píše Krtek, tak super.
Teď ještě vyřešit zajištění provozu do budoucna (bez reklam).
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Karel Fuzik píše:No situace kritická IMHO je, nicméně za ni někdo může, že. Osobně oceňuji, že se ve věci velice konstruktivně angažuješ, ale já jen připomínám, že za toto někdo nese odpovědnost. Protože až bude po problému, tak se na to zase jaksi zapomene.
KK přece nezapomíná :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Lukas.Novy »

Papir snese vsechno jde jen o to, ze ty smlouvy by meli jiz existovat a nekde napriklad byt zalozene (diky lajdactvi predsednictva nezverejnene apod.) s tim, ze castka pronajmu se stanovi na jednu korunu a co by byl pripadny zisk nad provozni naklady by nam ta treti osoba slibila dat darem. Vypovedni moznost spolecne se splatnosti tak sikovne, aby se to dalo zrovna tedka vypovedet. Nebo vypoved bez duvodu do tydne a je po prdeli.

EDIT: rozdeleno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kucera, Frantisek.Navrkal
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Lukas.Novy »

V ramci zpetnovazebneho feedbacku si dovolim predchozi prispevek rozdelit...

A nebo radeji ne, priznejme to verejne, kluci ukazou pravy cisla odpracovanych hodin, za to NEdostanou od strany zaplaceno, protoze si tam bez dovoleni dali reklamu a prachy z reklamy se vrati reklamkam, protoze by to jinak byl neopravnenej zisk (to uz ty reklamky umi zaridit dobre). Pokud to pujde dobre, vykrouti se z trestni odpovednosti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 2):
Dominika.Michailidu, Dalibor.Zahora
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Lukas Novy píše:V ramci zpetnovazebneho feedbacku si dovolim predchozi prispevek rozdelit...

A nebo radeji ne, priznejme to verejne, kluci ukazou pravy cisla odpracovanych hodin, za to NEdostanou od strany zaplaceno, protoze si tam bez dovoleni dali reklamu a prachy z reklamy se vrati reklamkam, protoze by to jinak byl neopravnenej zisk (to uz ty reklamky umi zaridit dobre). Pokud to pujde dobre, vykrouti se z trestni odpovednosti.
To zní docela rozumně . . .
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Jenom jedna poznámka

jsem si vědom toho, že ty reklamy jsou průser a postarám se o to, aby to nezůstalo jako kostlivec v účetnictví. Nicméně musím namítnout jednu věc.

Před několika měsíci se na nás obrátili správci odkazovacího webu s tím, že ho chtějí zrušit kvůli tlaku ze strany ČPU. Současně jsme našli lidi ochotné se o ten web starat, pokud bude pod křídly Pirátů. Ten web nyní funguje (s naprosto minimálními náklady pro Pirátskou stranu), propaguje myšlenku, že odkaz není zločin a chodí na něj stovky tisíc lidí.

ano, dalo se to udělat lépe, mrzí mě, že jsou tu teď problémy, ale celou dobu, co jsem v Pirátské straně se snažím, aby se věci děly, abychom naplňovali svůj program kdykoli je to možné a snažím se hledat cesty jak něco udělat, než to zaříznout při prvním problému.

Ano, kdybych v březnu řekl sereme na to, budou s tím akorát starosti, tak tu teď nic nemusím řešit. Neudělal jsem to, takže si to podle Pirátské zásady, dobrý skutek má být po zásluze potrestán, pěkně vyžeru a dobře mi tak, je to moje zodpovědnost. Jen bych osobně podotkl, že v otázce webu Sleduju seriály jsme dle mého názoru celkově pořád v plusu (když se posčítají klady a zápory).

A k otázce rizika, diskreditace atp. Ano, reálně hrozí, že se dostaneme do parlamentu a ztrapníme se. Stejně tak, ale hrozí, že se nedostaneme do parlamentu a ztrapníme se stejně. Taky je tu ale možnost, že se do parlamentu dostaneme a ostuda to nebude. Jestli budeme mít 5 % hlasů a kroužkování nezasáhne do pořadí našich kandidátek, tak bude v parlamentu za Piráty sedět Ivan Bartoš, Ivo Vašíček, Dominika Michailidu a Lukáš Černohorský. Já osobně jsem přesvědčený, že tito čtyři lidé by byli dobří poslanci a že by nám ostudu neudělali, proto půjdu v říjnu volit s lehkým srdcem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Kaderavek, pavel.k, Jaroslav.Nemec, Dalibor.Zahora
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 7907
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
Dal poděkování: 2710 poděkování
Dostal poděkování: 7708 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Jo, ti co jsi jmenoval dávají záruku. Minimálně v docela dobré kondici přežili o dost více než vysokou školu. Což není v dnešním světě špatná vizitka. Já si dlouhodobě myslím, že nemáme provozovat žádný takový web, neb nás to bude při hledání východisek s našimi oponenty limitovat. Na jednu stranu nás to prezentuje jako protestní hnutí, které zneužívá statut politické strany (už to je špatně) a přitom chceme s vážnými tématy do sněmovny (mj. i s tím, že by politici žádná privilegia mít neměli). Tady je prostě (nikdy nediskutovaný) střet strategií, z nichž se obávám, že tedy ani jedna nebude úspěšná. Navíc doprovázený závažnými přešlapy, viz. tento.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

@Miky: jen poznámka. Zatím se o to postaral Ivan. Udělal, co slíbil a na čem jsme se domluvili.
EDIT: Jirka K. oddělil k tomuto další vlákno: vnitrostranicka-diskuze-f75/vyvozeni-vl ... 18458.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvek:
Josef.Ulehla
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Roman.Kucera »

Obojí je ve stejné sekci, stejně viditelné zvenku, takže nechápu důvod toho oddělení.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jiri Kaderavek píše:Na jednu stranu nás to prezentuje jako protestní hnutí, které zneužívá statut politické strany (už to je špatně) a přitom chceme s vážnými tématy do sněmovny (mj. i s tím, že by politici žádná privilegia mít neměli).
Já bych to viděl trochu jinak - my přece jako strana žádná privilegia nemáme, můžeme být zažalováni úplně stejně jako nějaký studentík (ostatně i jiné politické strany čelí různým žalobám).
Akorát máme oproti tomu studentíkovi výhodu, že jsme schopni účinnější obrany a větší medializace, ale to přece není žádné privilegium, které by nám příslušelo ze zákona v důsledku toho že jsme politická strana, to je zkrátka výhoda organizovanosti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 5):
Roman.Kucera, Katerina.Marketa.Matouskova, Frantisek.Navrkal, Mikulas.Ferjencik, Ivan.Mikolas
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“