Stránka 2 z 14

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 30 srp 2013, 21:43
od Robert.Adamek
Takže? Kde jsou ty jména a ty částky, které Piráti nepřiznávají? 6 dnů se mi zdá dost když
1) Ferjenčík zná jména
2) Všechny podklady, které jsem uvedl jsou v pořádku

Kde jsou tedy ty peníze?
Kolik jich je?
Kdo je spravuje?
Proč nejsou v účetnictví?
Kdo je odpovědný?


O tom, že na tom Pirátská strana nevydělává se už nebudeme bavit, vydělává. Je fuk koho jste si pustili do systému nebo kdo tam ty reklamy dal, web je Pirátské strany a ona je odpovědná za provoz, tedy i za reklamu.

Budu na to info čekat další týden? Měsíc?

Co na to kontrolní komise, že si členové vyrábějí vlastní tunel dříve, než k politice vůbec přičichli.

Tohle mají lidé volit? Moc hezký příklad.

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 30 srp 2013, 23:10
od Michal Wagner
Řekněte mi někdo že Adámek nemá pravdu. Protože jestli jo ... víte co z nás udělá takovej opinion leader Martin Brož ...

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 31 srp 2013, 16:26
od Mikulas.Ferjencik
etarget odstraněn, zítra zmizí z cache.

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 31 srp 2013, 16:53
od Martin.Kucera
Takže zbývá odpovdět na otázky:
Jak se tam dostal?
Jak dlouho tam byl?
Jaký z toho byl prospěch a komu plynul?

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 31 srp 2013, 17:02
od Mikulas.Ferjencik
a) , b) dal ho tam správce bez předchozí domluvy cca měsíc zpátky

c) Nevíme, protože ještě nepřišly žádné peníze.

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 31 srp 2013, 17:18
od Martin.Kucera
Je tedy nutné zajistit, aby se to neopakovalo, tj. aby podobné zásahy do kódu byly zastaveny RP/TO dřív než k nim dojde.

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 31 srp 2013, 17:19
od Mikulas.Ferjencik
nebude se to opakovat.

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 31 srp 2013, 21:03
od Robert.Adamek
Tohle mi ale nestačí. Chci prokazatelné podklady o tom, jak dlouho tam reklama je a kolik se na tom vydělalo, ne že jedna paní povídala a také chci, aby za toto období byly příslušné částky včetně dokladů převedeny na účet strany, protože je vydělaly systémy strany.

Přestaň si tady Mikuláší dělat z lidí kozy, i kdyby tam byla ta reklama den, tak zde existuje příjem.
Není prokazatelné kdy tam byla reklama přidána a nevěřím ti a neměli by ti věřit ani ostatní. Měli by žádat aby byly zveřejněny sjetiny z eTargetu a z affilu a zveřejněno jméno toho člověka. Prosím aby jsi nelhal ohledně výpisu z etargetu, jsou dost podrobné a jsou online a všechny affilate programy toto mají, čili víte kolik to vydělalo a za jaké období. To že vám nikdo ještě nic nestrčil do kapsy hotově na tom nic nemění.

Běžte už do holé prdele s tou vaší tolerancí chyb a přešlapů. Tohle je velice závažný problém a opět ho metete pod koberec a není to po prvé co se ututlává nějaký finanční průser, viďte kluci a není to poprvé co v tom figuruje někdo z předsednictva strany.

Upozorňuji vás, že pokud se k tomu nevyjádříte dostatečně obsáhle a nebudou padat hlavy, budu to propírat výrazně veřejněji než na relativně uzavřeném fóru abysme se něčeho konkrétního dopracovali.

Odpověď typu že to tam dal správce není odpověď, kterou chci slyšet. Správce je Pirátská strana nebo konkrétní člověk, takže kdo konkrétně to tam dal a hodláte i přesto krýt člověka před ČPU? I přesto, že udělal tohle?

7 dní vám trvalo máznutí kousku kodu? To je vtip?

Ne kluci fakt, tohle je moc.

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 31 srp 2013, 21:27
od Petr.Nemecek
Nemluvě o tom až na nás OSA, ČPU či někdo podobnej, ve správnou chvíli (ideálně v tv debatě) vytáhne, že se na tom vydělávalo...

Re: sledujuserialy.cz

Napsal: 31 srp 2013, 21:42
od Lukas.Findeis
Robert Adamek píše:Tohle je velice závažný problém a opět ho metete pod koberec a není to po prvé co se ututlává nějaký finanční průser, viďte kluci a není to poprvé co v tom figuruje někdo z předsednictva strany.
Opět? Moh bys nám připomenout ty předchozí případy?
Robert Adamek píše:Upozorňuji vás, že pokud se k tomu nevyjádříte dostatečně obsáhle a nebudou padat hlavy, budu to propírat výrazně veřejněji než na relativně uzavřeném fóru abysme se něčeho konkrétního dopracovali.
Veřejná diskreditační kampaň Pirátů před volbami? To jako vážně? Měli by to objasnit, ale tohle už vážně přeháníš. OFFTOPICDal bys přednost veřejný popravě na náměstí, nebo lidem, kteří pro stranu dělaj víc než ty stihneš udělat do konce života, setneš hlavu radši mimo zraky veřejnosti? Nebo jen chceš vydírat předsednictvo? I kdyby to co píšeš nebyla pravda, tak nás to mediálně poškodí.
Robert Adamek píše:Odpověď typu že to tam dal správce není odpověď, kterou chci slyšet. Správce je Pirátská strana nebo konkrétní člověk, takže kdo konkrétně to tam dal a hodláte i přesto krýt člověka před ČPU? I přesto, že udělal tohle?
Jakou odpověď teda chceš slyšet? :-) Ať ti můžem vyjít vstříc. A ono je něco špatnýho na tom, když stránka poskytující odkazy vydělává na reklamě? Jak něco takovýho může Pirát napsat? Nám se to nehodí politicky, ale to je asi tak všechno. http://www.youtube.com/watch?v=bvk0YCpexfk

PS: Pěknej slovník.