Stránka 5 z 5
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 11 zář 2013, 09:35
od Martin.Kucera
Tak už mám aktivovaný účet na Lidovkách, takže jsem ready pro diskuse tam a na Psu.
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 11 zář 2013, 12:06
od Ondrej_Marek
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 11 zář 2013, 14:52
od Ivan.Bartos
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 11 zář 2013, 21:08
od Jiri.Kaderavek.sen
Potřebujeme se dostat v anketách co nejvýše. Proto by bylo dobré pokud nás někam do ankety dají je upozornit, že správný název je Česká pirátská strana a dle abecedy nemáme být dole ale nahoře. Jinak Ondreji dobré a měl by si každý kliknout.