Stránka 4 z 5

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 05 zář 2013, 12:51
od pavel.k
Ondrej Marek píše:zajímavé, jak nás tam tým diskutérů ze Svobodných svorně házi do pytle pseudokomunistů a levičáků.. pro ně je asi cokoliv s nima nesouznícího komunista, co?
Haha, lepe ani popsat ten jejich pristup k diskutovani nejde! Proste typicka sekta, bud souhlasis s jejich nazorem, nebo jsi debil (komunista, levicak, ...), co nicemu nerozumi.

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 05 zář 2013, 13:07
od Vojtech.Pikal
Musíte si uvědomit, že pro člověka je každej nalevo od ně, levičák. A na pravo od neoliberálních až anarchokapitalistických Svobodných nikdo není. Ergo, všichni jsou komunisti.
Konec diskuze, do skupiny mě přidejte, jestli ještě nejsem.

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 05 zář 2013, 20:41
od Mikulas.Ferjencik
Skupina je zde: https://www.facebook.com/groups/3478516 ... 7/?fref=ts

netřeba vymýšlet další

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 05 zář 2013, 21:31
od trinitrofenol
Mikulas Ferjencik píše:Skupina je zde: https://www.facebook.com/groups/3478516 ... 7/?fref=ts

netřeba vymýšlet další
Tam je i hafo mimoňů, co nemaj program a východiska v malíčku. Tohle by mělo být trochu na úrovni. IMHO.

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 05 zář 2013, 21:43
od Mikulas.Ferjencik
aspoň je vzděláme

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 06 zář 2013, 05:38
od Ondrej.Kallasch
Miki jsem proti. Když se diskutéří řešili, tak se jasně říkalo, že to nemůže být kdejaký RegP, protože by mohl dávat nesprávné argumenty.

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 06 zář 2013, 08:11
od trinitrofenol
Zrovna jsem to chtěl připomenout, že by si Mikuláš měl rozmyslet, jestli chce partyzánštinu, nebo opravdu velkou partyzánštinu. Na jednom štábu se mluvilo o tom, že to bude pár lidí (15?), ale fundovaní, ne žádní pučmidráti.

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 06 zář 2013, 20:02
od Vojtech.Voparil
IMHO bych trochu rozlišoval role promotérů a diskutérů (přičemž jeden člověk může mít obě role):
promotér - může dělat kdokoli z pirátských příznivců, vzhledem k (ne)zájmu médií jde o jakési "Haló, i Piráti jsou tady!"
diskutér - fundovanější reakce na konkrétní politická témata; odchytávač příspěvků, které se snaží shodit promo pomocí určitého politickém tématu

Prosím o přidání do oné uzavřené skupiny, stejně už diskutuji všude možně.

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 06 zář 2013, 22:18
od next_ghost
trinitrofenol píše:Hele, teď mě napadlo: nebylo by od věci, udělat nějakou uzavřenou skupinu na FB. Když postneš do skupiny, objeví se notifikace, případně můžeš do postu všechny členy natagovat, aby si jó všimli. Na rychlou reakci na facebooku a lajkování je to lepčí než fórum, ne?
Úplně dole na téhle stránce (fakt úplně dole, až pod spodním tlačítkem "Odpovědět" a seznamem "Kdo je online") máš odkaz "Sledovat toto téma". Když si zapneš sledování vlákna a někdo sem napíše odpověď, přijde ti e-mail.
Ondrej Kallasch píše:Miki jsem proti. Když se diskutéří řešili, tak se jasně říkalo, že to nemůže být kdejaký RegP, protože by mohl dávat nesprávné argumenty.
A to snad nějak vadí, že v té diskuzi místo 100 lidí bude nesprávné argumenty dávat 110 lidí? Hlavní přece je, aby tam bylo aspoň pár lidí, kteří tam napíšou ty správné.

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze

Napsal: 10 zář 2013, 17:22
od Roman.Kucera
http://zpravy.idnes.cz/volebni-kampan-c ... domaci_nat

Prosím registrované, aby vznášeli dotazy, proč Mladá Fronta uvádí čtyři roky staré výsledky Pirátů (0.8%), když existují necelý rok staré výsledky (2.19%)