Stránka 2 z 5
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 25 srp 2013, 21:25
od Ondrej.Kallasch
Dobře, tak si dáme takový první test. Kdo chce být členem tohoto teamu ať se prosím zkusí zaměřit do této diskuze
http://technet.idnes.cz/internetove-dis ... 1_veda_pka a uvidíme jak Vám to půjde.

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 25 srp 2013, 21:43
od Martin.Kucera
Obávám se, že kdo ještě není na idnes registrovaný, tak tímhle testem těžko projde, protože do té diskuse během nejbližších dvou týdnů bude moci napsat jen jeden příspěvek
http://muj.idnes.cz/Pravidla.aspx
Pravidla pro diskutování
Diskutovat na iDNES.cz můžete neomezeně, pokud máte na svém kontě alespoň 1000 dukátů (jak získat dukáty).
Pokud jste nově zaregistrován(a) a 1000 dukátů na svém kontě ještě nemáte, můžete vložit po jednom diskusním příspěvku do tří různých diskusí.
Pravidla pro sbírání DUKÁTŮ platná od 1. července 2013
Zapojit se do programu DUKÁTY může každý uživatel iDNES.cz.
Podmínkou účasti je pravdivé a úplné vyplnění a odeslání registrace Účtu iDNES.cz.
Každému zaregistrovanému uživateli je přiřazen tzv. dukátový účet, na který se mu budou připisovat získané DUKÁTY.
DUKÁTY se připisují za zhlédnuté stránky na zpravodajském portálu iDNES.cz, za dodání podnětu pro zpravodajský článek, za různé aktivity na serveru jobDNES.cz, za účast v soutěži či anketě. Počet DUKÁTŮ, které je možno získat, bude vždy uveden na této stránce, příp. u konkrétní akce.
Za každou zhlédnutou stránku na zpravodajském portálu iDNES.cz bude na dukátové konto uživatele připsán jeden DUKÁT. Za jeden den můžete prohlížením stránek získat však maximálně 60 DUKÁTŮ.
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 25 srp 2013, 21:58
od Roman.Kucera
Pokud nechcete, aby vám zrušili účet, jako už dvakrát mně, rozhodně nekorigujte chyby, lži a nesmysly, které píšou, i kdyby psali, že 1+1=3
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 25 srp 2013, 22:33
od Tobias.Esner
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 26 srp 2013, 18:34
od Ondrej.Kallasch
Dnes 20:00 hydepark na téma předčasné volby. Bude tam politolog, Musíme tam protlačit co nejvíce otázek.
Česko míří k předčasným volbám. Jaké strany nejvíc osloví voliče? Velké a "zavedené", nebo naopak nové subjekty? A co říká na poslední politické skandály? Dnes první Hyde Park po prázdninové přestávce - s politologem Tomášem Lebedou z Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Začínáme ve 20:05 na ČT24, ptejte se v záložce Dotazy pro hosta…
Piráti se musí objevit v alespoň 3 otázkách! Je nutné dávat lijky aby se tam otázka dostala. Otázky lze pokládat už teď tak pokud Vás už něco napadlo, pište a lajkujte!
http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/
EDIT: Poslal jsem dvě otýzky, ale ještě se neobjevili, v obouch je slovo Piráti.
EDIT2: už se objevili prosím o lajk.
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 26 srp 2013, 19:23
od Radek.Holodnak
Mě to nejde lajkovat. Už je to uzavřený, nebo?
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 26 srp 2013, 19:37
od Ondrej.Kallasch
občas to vypadá že to nejde, ale po chvíli se načtou.
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 26 srp 2013, 20:15
od Martin.Smida
do hyde parku otázky posílám... jinak jsem regnutej i tady
český rozhlas plus
https://www.facebook.com/VicNezInformace?fref=ts
http://www.rozhlas.cz/plus/radioforum/ tady máte přihlášení
čas od času zavolají a chtějí do živého vysílání diskutéra na nějaké téma.
jinak operuju na FB. pokusím se teda taky pomoct v rámci možností.
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 26 srp 2013, 20:35
od Petr.Bajgar
U otázek s uvedením našeho názvu se nedá hlasovat

palce jsou neaktivní

Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Napsal: 29 srp 2013, 01:37
od Vojtech.Voparil
Kdo je vzhůru, nechť propaguje v diskuzi (dokud je to na hlavní stránce iDNES.cz) -
http://benesovsky.blog.idnes.cz/c/35845 ... volit.html