[FYI] Negativní kampaň

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: [FYI] Negativní kampaň

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Mikulas Ferjencik píše:
jkbstck píše:nevím jestli je to dost negativní :)

Proč Čuba?

btw Pirátům tohle nepomůže, je to vlastně kampaň pro Karla.
chápu, to byl jen brainstorm navrh a Čuba protože je člen spoz a pořád se ohání Slušovickým zázrakem který bez Jakeše v UV KSČ a korupce jak kráva nikdy neexistoval... A sorry mluví ze mě osobní zášť

EDIT// přestřelil sem. A nechci aby se zabil užitečný topic flamem okolo čuby. Já to nebudu vypouštět ven. A tím bych to uzavřel. Vraťme se ke negování :)
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
next_ghost
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [FYI] Negativní kampaň

Příspěvek od next_ghost »

pavel.k píše:Presne tak, negativni kampane bych se nebal, protoze kazdy popis o ostatnich by mel byt negativni. (Kdyby byl pozitivni, tak proste vlastne vubec kandidovat, kdyz to jini delaji skvele.) Nicmene vyhnul bych se kampane, ktera osobne utoci primo na konkretni politiky, a to jeste timto podobnym zpusobem. Nechal bych straseni komunisty Karlovi, a sam poukazovali na zlociny a neuveritelnou aroganci soucasnych politiku, a to napric politickymi stranami.
Přesně tak, nejmenovat konkrétní strany ani konkrétní politiky, protože tím ve skutečnosti děláme kampaň jim a ne sobě. Místo toho kritizovat církevní restituce, sKarty a další svinstva.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvky (celkem 4):
pavel.k, Ivo.Vasicek, Michal Wagner, Pavel.Cisar
Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
Uživatelský avatar
Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [FYI] Negativní kampaň

Příspěvek od Michal Wagner »

Super. Celkem dobrá shoda na druhou stránku. Thumbs up, dámy a pánové :)
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [FYI] Negativní kampaň

Příspěvek od Martin.Shanil »

kritizovat církevní restituce
1. už není aktuální 2. je to příliš populistické 3. muselo by se kritizovat provedení a nikoliv odluka takže by to bylo těžko vysvětlitelné.
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: [FYI] Negativní kampaň

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Martin Shanil píše:Proti čemu bychom se měli postavit je vlastně celý systém, včetně parlamentarismu. Na to ale nemáme, protože se přizpůsobujeme.
THIS.

Ale skutečně na to jako Piráti a jako politická strana nemáme, protože v rámci "demokratické soutěže politických stran" musíme nahodit určité mimikry. Je to součást pravidel hry, kterou jsme se rozhodli hrát. Tak prostě hrajme.
Author Sensei Tyrant Pervert
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: [FYI] Negativní kampaň

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Martin Shanil píše:kritizovat církevní restituce
1. už není aktuální 2. je to příliš populistické 3. muselo by se kritizovat provedení a nikoliv odluka takže by to bylo těžko vysvětlitelné.
a co třeba centrální registr aut to je téma které se dotklo spousty čechů a Piráti k němu mají určitě co říct...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvek:
Roman.Kucera
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [FYI] Negativní kampaň

Příspěvek od Martin.Shanil »

jkbstck píše:
Martin Shanil píše:kritizovat církevní restituce
1. už není aktuální 2. je to příliš populistické 3. muselo by se kritizovat provedení a nikoliv odluka takže by to bylo těžko vysvětlitelné.
a co třeba centrální registr aut to je téma které se dotklo spousty čechů a Piráti k němu mají určitě co říct...
je to prkotina ale proč ne.

co třeba 2. důchodový pilíř?
co například snižené důchody?
co takhle minimální mzda, která i po té kosmetické úpravě je stále výsměch?
co státem systematicky podporovaná lichva?
absolutní průser s segregací romů a nárůstem rasismu
nebo žalostný stav zpravodajství.

témat je mraky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Stacke, next_ghost
Uživatelský avatar
next_ghost
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [FYI] Negativní kampaň

Příspěvek od next_ghost »

Martin Shanil píše:kritizovat církevní restituce
1. už není aktuální 2. je to příliš populistické 3. muselo by se kritizovat provedení a nikoliv odluka takže by to bylo těžko vysvětlitelné.
Kritizovat obsah toho zákona už není aktuální, protože se s tím nedá nic moc dělat. Ale tak jsem to nemyslel. Myslel jsem to tak, že musíme pořád připomínat, co tady předchozí vlády provedly, a jasně říct, že je nepřijatelné, aby pouhých 101 poslanců něco takového prosadilo navzdory odporu skoro 90 % všech občanů téhle země.

Celá naše slavná parlamentní demokracie, za kterou teď pravicoví politici tak urputně bojují, funguje tak, že se v poslanecké sněmovně sestaví pohodlná většina, a pak při každém jednání tahle většina nechá všechny názorové odpůrce vykecat (ať už v parlamentu nebo mimo parlament) a stejně si protlačí to svoje. Tohle není žádná demokracie, to je střídavá diktatura parlamentní většiny.

Edit: Jestli si nějaký kus tohohle příspěvku chcete přivlastnit do TZ, tak klidně můžete.

Edit 2: Masaryk říkal, že demokracie je diskuze. To znamená, že menšinové názory se nesmějí ignorovat, ale naopak politici mají povinnost hledat řešení přijatelná pro co největší počet občanů. Politik, který po protestech několika tisíců lidí prohlásí, že "křiklouni patří k demokracii", nemá v parlamentu co pohledávat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvky (celkem 5):
Martin.Shanil, Homo Pyratus, Jakub.Stacke, pavel.k, Pavel.Cisar
Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“