Stránka 2 z 2

Re: Chcete se zapojit do volebního štábu?

Napsal: 13 srp 2013, 16:43
od Petr.Holek
Petr Vileta píše:
Petr Holek píše:Uz jsem nabizel ze si vezmu na hrb centralni logistiku a koordinaci nebo jak to Jakub pracovne nazval.
Nechci tě přetěžovat, ale ty tvoje SMS jsou fakt výborné. Co to udělat pro všechny kraje?
nemám problém ale každý kraj musí chtít sám za sebe, stejně jako v Plzni.
Kontaktujte mě, pošlete seznamy čísel a já to zařídím.
PS za hodku rozešlu další várku musím upravit seznamy příjemců.

Re: Chcete se zapojit do volebního štábu?

Napsal: 13 srp 2013, 16:47
od Vaclav.Malek
API bych udělal.

Re: Chcete se zapojit do volebního štábu?

Napsal: 13 srp 2013, 16:50
od Petr.Vileta
Vaclav Malek píše:API bych udělal.
Mám hotový program pro Siemes GSM bránu, stačilo by upravit. Funguje to pro jakýkoliv mobil,který umí modemové příkazy. Stará Nokia s baterkou v hajzlu a rozbitým displejem, třeba.

Re: Chcete se zapojit do volebního štábu?

Napsal: 13 srp 2013, 16:54
od Vaclav.Malek
Petr Vileta píše:
Vaclav Malek píše:API bych udělal.
Mám hotový program pro Siemes GSM bránu, stačilo by upravit. Funguje to pro jakýkoliv mobil,který umí modemové příkazy. Stará Nokia s baterkou v hajzlu a rozbitým displejem, třeba.
Čí bránu? A co to má společného se starou nokií? Normálně SMS info zprávy všem ze zdrojů které si sami naklikají...

Re: Chcete se zapojit do volebního štábu?

Napsal: 13 srp 2013, 16:57
od Petr.Holek
Vaclav Malek píše:API bych udělal.
Před nebo po nové titulce ?

Re: Chcete se zapojit do volebního štábu?

Napsal: 13 srp 2013, 17:00
od Vaclav.Malek
Petr Holek píše:
Vaclav Malek píše:API bych udělal.
Před nebo po nové titulce ?
samozřejmě že po ;)

Re: Chcete se zapojit do volebního štábu?

Napsal: 29 říj 2013, 03:26
od Vojtech.Pikal
Volební štáb předpokládám po volbách skončil. lock.