Stránka 6 z 12
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 15 srp 2013, 22:05
od Jakub.Stacke
s Acidfreaks sound system domlouvám předvolební Pirate Party v Uherském Hradišti v září/začátkem října
s KDL sound system to samé ve Zlíně
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 15 srp 2013, 22:18
od Roman.Kucera
1. Přijedu už konečně z toho zas*anýho Polska

2....
Né, je to tu fajn místo na dovču, doporučuju

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 15 srp 2013, 23:13
od Homo Pyratus
Udelal jsem, delam a udelam toho nejvic.-)))
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 16 srp 2013, 11:31
od Pavel.Mendl
1) Budu pokračovat v tom, co už dělám pár let - mluvit s lidmi v okolí a vysvětlovat, proč a v čem jsou Piráti kvalitativně jiní než ostatní viditelné strany.
2) Pokud budou k dispozici volební plakátky v rozumném formátu (viz dále), zajistím vylepení do 20 ks po okolí.
3) Pokud bude k dispozici samolepka "Volím Piráty" vylepím na auto. Pokud bude k dispozici obdobná placka, budu ji nosit.
4) Budou-li vhodné plakátky/letáky k lékařům, pokusím se pár v okolí oslovit. Dobrý nápad s těmi čekárnami dříve v threadu.
Námět ohledně plakátů:
Už v krajských volbách jsem chtěl vylepovat plakáty, dokonce jsem si je objednal a dostal. Problém byl v tom, že jsem měl představu informativních plakátů pro satelitní zástavbu (okolí Prahy), nikoli "billboardových" plakátů vhodných (snad) podél dálnice. Obsahově byly plakáty skvělé a na obrazovce čitelné i v zoomu na A4, ale tištěné byly na snad A0 (možná A1), což tady s jednou vesnickou vývěsní tabulí prostě neumístím. Proto prosím kromě "makro" plakátů udělejte klidně ty samé, ale zmenšené na plochu optimálně A3, případně i A4.
Nejde o náhradu letákových, které už byly k dispozici v A4 ale s takovou spoustou textu, že by je "běžný vesničan" ani "satelitní zbohatlík" nečetl už kvůli tomu množství, ale o "menší verzi" velkých vylepovacích plakátů které mají jen upoutat a připomenout hlavní bod(y), vhodnou pro polepení menších osad.
Námět ohledně samolepek na auto:
Ze zkušenosti vím, že nejvíc upoutá nějaký vtipný dovětek, klidně malým písmem. Proto ke sloganu "Volím Piráty" (a logu a pod.) by mohly být doplněny malé texty (dvě alternativy, podle toho, co koho osloví, to si objedná) "...kromě těch silničních." a "... včetně těch silničních.".
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 16 srp 2013, 12:04
od Gustavson
Budu na ně.... na vás.... na Nás! myslet a občas potopím nějakou tu nepřátelskou loď.

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 17 srp 2013, 11:19
od Ales.Sura
- Jsem ochoten kandidovat, ikdyž raději na nějaké méně výrazné pozici;-). S tím samozřejmě souvisí i spojené povinosti (tvorba osobní prezentace, apod.).
- Můžu se podílet na tvorbě materiálů, webu, apod.
- Budu spamovat všechny svoje známé (i neznámé:-) propagačními materiály pirátské strany.
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 27 srp 2013, 20:55
od Milan.Muller
budu hrdě vylepovat plakáty po novém kníně a okolí za bílého dne,při tom komunikovat s občany o pirátských myšlenkách ,u voleb v tom samém městě budu delegátem.osobní cíl v naší obci mám stanoven na pět procent.v minulých bylo 2,8

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 27 srp 2013, 20:59
od Petr.Holek
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 27 srp 2013, 21:02
od Martin.Shanil
a je někde ten seznam vidět ?
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Napsal: 27 srp 2013, 21:04
od Petr.Holek
Martin Shanil píše:
a je někde ten seznam vidět ?
Ja ho vidim, mikulas a petr vileta taky.
Je to pro nas pro vyhodnoceni a pozdejsi predani krajskym lidrum ke koordinaci v jejich kraji.