Stránka 3 z 3

Re: Odkazy

Napsal: 05 srp 2013, 05:37
od Vojtech.Pikal
Už jsem to asi pochopil, Josef úlela trousí poetistickou nepříliš souvyslou konverzaci sáma se sebou na náhodných místech fóra, včetně takových, která má většina skryto.
Asi chce většinu donutit, aby si kvůli němu zobrazili všechna fóra a byly zahlceni informacemi.

Říkám NE.
(jdeš do nepřátel, to je snad poprvé.)

Re: Odkazy

Napsal: 05 srp 2013, 06:27
od Josef.Ulehla
Vojtech Pikal píše:Už jsem to asi pochopil, Josef... trousí... na náhodných místech fóra, včetně takových, která má většina skryto.
Ano.
Vojtech Pikal píše:Asi chce většinu donutit, aby si kvůli němu zobrazili všechna fóra, a byli zahlceni informacemi.
Ne. Obecně: Nikdy nechci nikoho k něčemu "donutit". Domnívám se, že můj postup má hlubší smysl a že je důvěrně provázán s tím, co se snažím říct. Viz např. Forma odpovídá obsahu. Pokud se kdokoliv nemůže dostat tam, co vede můj odkaz, rád mu příslušný příspěvek zkopíruju sem, nebo jinam, kam se dostat může.

Re: Odkazy

Napsal: 17 pro 2013, 20:08
od Vojtech.Pikal
Změnilo se vedení, tak navrhuji podruhé toto, naprosto nesouvysející s KS Olk hodit do vnitrostranické diskuze.
(Kde to vidí víc lidí a třeba i nějací, které to bude zajímat.)
Taky bych to mohl hodit do pirátských kauz, kde to uvidí ještě více lidí.