Stránka 2 z 3
Re: Odkazy
Napsal: 26 črc 2013, 20:11
od Petr.Bajgar
Tvůj záměr nabídnout na jednom místě soubor odkazů považuji za chválihodný.
Jen mě zlobí, když opakuješ stejné údaje místo aby jsi ty původní doplňoval.
Edituj a kultivuj svůj úvodní příspěvek do komplexní použitelné formy

Re: Odkazy
Napsal: 26 črc 2013, 21:41
od Josef.Ulehla
Petr Bajgar píše:... mě docela zlobí, když opakuješ stejné údaje opakovaně jen doplněné místo, aby jsi editoval a kultivoval svůj úvodní příspěvek do komplexní použitelné formy s následujícícmi případnými doplňky.
Chápu. Už mi v tom smyslu
Martin Kučera navrhoval
http://www.pirati.cz/lide/josef_ulehla. Dost jsem o tom přemýšlel a všelico zkoušel a teď jsem s pochybnostmi přikloněn k tomu, jak to dělám tady. Nevím, jestli je to pro někoho natolik závažná námět, abychom se pouštěli do důvodů pro a proti a tak podobně. Kdyby to někdo chtěl rozebírat, v rámci svých sil a možností a schopností se přídám.
Re: Odkazy
Napsal: 26 črc 2013, 21:49
od Josef.Ulehla
Re: Odkazy
Napsal: 29 črc 2013, 02:12
od Vojtech.Pikal
Co má tohle vlákno sakra společného s olomouckým krajem? Co tu dělá a jeden smysluplný důvod existence aneb proč bych tohle neměl zamknout.
Re: Odkazy
Napsal: 29 črc 2013, 03:16
od Petr.Bajgar
Žádám nezamykat.
Raději jiná zamčená vlákna přesunout do archivu.
Re: Odkazy
Napsal: 01 srp 2013, 16:10
od Vojtech.Pikal
Archiv není a nebude.
(alespoň zatím.)
Dobře, nebudu zamykat, co o má společného s Olomouckým krajem?
Členové a registrovaní příznivci 0loumouckého krajského sdru
Napsal: 01 srp 2013, 19:11
od Josef.Ulehla
Vojtech Pikal píše:Co má tohle vlákno... společného s olomouckým krajem?
Tohle téma (fórové vlákno) jsem založil při klopýtavém startu pirátského podniku
Dlouhá pohádka o České pirátské straně a jejím Fóru. Zatím poslední vložený příspěvek podniku a pro teď první příspěvek stejnojmeného dlouhého textu (myšlenkového vlákna) je zde:
Nějaký výtah, menší odstavec, odrážky, nebo podobně, o co mi jde.
Možná bychom si v tomhle tématu (fórovém vláknu) mohli my, členové a registrovaní příznivci 0loumouckého krajského sdružení, povídat o pirátském podniku
Dlouhá pohádka o České pirátské straně a jejím Fóru, k takovému povídání a vůbec k účasti v podniku vás zvu. Napoj se, připoj se, zapoj se, spoj se
Snahu o zveřejňování dlouhých seznamů odkazů na Fóru už jsem opustil. Seznam mám u sebe a se zájemci ho budu rád sdílet, ale vyřadil jsem ho z textu
Dlouhé pohádky o České pirátské straně a jejím Fóru. Zveřejňování považuju za slepou větev stejnojmeného podniku. K této změně pohledu přispěly i příspěvky v tomto vlákně a soukromé zprávy (Petr Bajgar, Martin Kučera, František Navrkal). Děkuju.
Jinak doporučuju ke čtení knížku, kterou jsem aploudoval o pár příspěvků výš:
Swarmwise by Rick Falkvinge.
Re: Členové a registrovaní příznivci 0loumouckého krajského
Napsal: 01 srp 2013, 20:16
od Martin.Kucera
Dokonalá demonstrace, jakou pitomost jsi spáchal, když jsi svoje výtvory začal trousit po regionálních fórech. Protože spousta členů AFAIK sleduje z regionálních fór hlavně svoje krajské, možná 1-2 další krajská a toť vše. Takže pokud chceš, aby si s tebou na nastolené téma někdo povídal, doporučuji požádat příslušeného moderátora o přesun vlákna na místo, kde to uvidí všichni členové (čili patrně do Vnitrostranické diskuse).
Re: Členové a registrovaní příznivci 0loumouckého krajského
Napsal: 01 srp 2013, 20:39
od Josef.Ulehla
Martin Kucera píše:Dokonalá demonstrace...
Odpověď zde:
Svěží deštík věcně nenavazujících odezev
Re: Odkazy
Napsal: 02 srp 2013, 14:37
od Vojtech.Pikal
Téměř všechny poslední odkazy jsou někde, kam nevidím.
Budu předpokládat, že jsou správně zařazena a jsou v částech, které nechci vidět.
Ergo, je nechci vidět.
Takže tím to pro mě hasne.
(You just won an Internet.)