Kopac lze!!!

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Pyráte, pravda je všem ukradená, tak ji lidem pořád necpi. Radši zabal své vyjadřování do slušných větiček a ovaž je paragrafem. Pak Ti tady bude každý lízat zadeček a na toho předsedu (i když třeba jen dočasného) se určitě dostaneš.

All joking aside - ty Tvé kecy o Tvé minulosti jsou poněkud únavné. Všichni jsme je už slyšeli, přestaň je tedy vyprávět pořád dokola.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
Homo Pyratus, Vojtech.Pikal
Author Sensei Tyrant Pervert
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Homo Pyratus »

Ivan Bartos píše:Tak mně prostě přijde tvoje opakovaná argumentace o tom, že jsi zásadně za mlada čóroval, zrekvíroval loď, trpěl či netrpěl, neb,o že ti říkali Pyrát už 2006 tak na úrovni 10ti letýho děcka. A myslím, že je to většině šumafuk. Sorry. Za tvou minulost tě tady nikdo neodsuzuje, jen to každýmu furt cpeš. Každej někdy ulítne. Já se za historky z mých úletů nestydim, ale rozhodně z nich nedělám přednosti a už rozhodně ne v kontextu "členství v Pirátský straně". Asi tak.

EDIT: K Martinovi. A právě to tvé "bezesporu" je čistě subjektivní věc. Navíc se nerozhodujeme mezi Kopačem a Pyrátem, takže je to ještě víc mimo.
Protože se nerozhodujeme vůbec.
Pokud bych byl čistě pragmatickej, ale to je zase můj subjektivní názor, tak nám Pyrát může z politického pohledu jenom uškodit, protože u pankáčů už jsme zabrali a víc nám to asi nedá. Lidi, který by volili Piráty resp. ti, který chceme aby nás pochopili, na papouška na rameni a konfrontaci čistou svobodou neutáhneš. Asi tak.
Ty bl...ku. Hlavne ze se zviditelnujete na MMM a planujete akce jako Pirattek. Ja neziju mezi pankacema, jako ty.-) A byl jsem jeden z mala kdo takove praktiky ne-podporuje. Treba jsem napsal ze Amelie by nemela jezdit na Pirattek( ona sama po tom touzi takze ji to zakazat nejde.-) ale mela by oslovit jine lidi nez technare, to uz pirati jsou.-)
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Měla by oslovit média, že přijede. Nebo s dostatečným předstihem my. Aby to nedopadlo, jako když tady byla před 14 dny a na její prezentaci bylo 8 lidí, z toho 5 našich a žádnej press.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Vojtech.Pikal
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Jo, to bylo dost hloupé a trapné. Na to, že pozvánka odešla na víc jak sto adres. A členové byli zmatení, protože si to nezvládli přečíst na hlavní stránce, kde to viselo několik dní.

Ale ona ta demoška den předtím byla taky velký úspěch, co?

Zvládnu vypustit tolik jedu, že to tu rozloží úplně všechno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
Homo Pyratus, Vojtech.Pikal
Author Sensei Tyrant Pervert
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Homo Pyratus »

Adam Skorepa píše:Pyráte, pravda je všem ukradená, tak ji lidem pořád necpi. Radši zabal své vyjadřování do slušných větiček a ovaž je paragrafem. Pak Ti tady bude každý lízat zadeček a na toho předsedu (i když třeba jen dočasného) se určitě dostaneš.

All joking aside - ty Tvé kecy o Tvé minulosti jsou poněkud únavné. Všichni jsme je už slyšeli, přestaň je tedy vyprávět pořád dokola.
Ja jsem stale Pyrat (minulost, pritomnost) a asi stale budu, kdyz vidim ze me izoluji i "pirati"!? Proc se tak jmenujete vim, ale je skoda ze nejste pravi pirati a jen si na ne hrajete!
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Co je cílem tohodle vlákna?

Jestli chceš, aby tě Kopáč vzal na nějakou akci, co organizuje, tak ho holt budeš muset ukecat.

Těžko mu někdo řekneme, ať jde do prdele a že to s těma Němcema bude organizovat někdo jinej, kdo s tebou problém nemá. To je fakt dost utopická představa.

AFAIK si to Kopáč vymyslel a dohodnul, tak holt budeš muset respektovat jeho rozhodnutí. Maximálně se tu za tebe může někdo u Kopáče přimluvit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Cisar, Vojtech.Pikal
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Ivan.Bartos »

To není jed Adame. To je kosntatování faktu, se kterým v době "vládní krize" či co se zrovna letělo, stejně nešlo nic udělat, protože do novin by se nedostal ani opilej nahatej Duka na Karlově mostě. I když ten asi jo :-)
Naposledy upravil(a) Ivan.Bartos dne 17 črc 2013, 12:08, celkem upraveno 1 x.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Pavel.Cisar
Člen KS Praha
Příspěvky: 215
Registrován: 02 úno 2012, 02:14
Profese: IT specialista
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 828 poděkování
Dostal poděkování: 491 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Pavel.Cisar »

Pyrat Morsky píše:Ja jsem stale Pyrat (minulost, pritomnost) a asi stale budu, kdyz vidim ze me izoluji i "pirati"!? Proc se tak jmenujete vim, ale je skoda ze nejste pravi pirati a jen si na ne hrajete!
Kdyby tě piráti izolovali, tak nemáš možnost nám tu do uší lít pořád dokola to samý, ani by na tebe nikdo nereagoval, a kdyby piráti nebyli praví piráti, tak už by tě nejspíš někdo dávno odizoloval. Že tě každý nežere je normální světa běh, nikoho tu bezpodmínečně všichni nežerou, přesto společně posouváme kárku dál (a vo tom to je). Takže si laskavě srovnej kačenky do řady :roll:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Cisar za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Homo Pyratus »

Kdyby me kopac a ostatni stale dokola neosocovali ze jsem spatny?! nemel bych tu potrebu se opakovat, coz delam velmi nerad!
Pomlouvat umi kazdy, ale pochvalit uz tady nikdo nikoho neumi! Vase strana(mozna nase), snad nekdy vsech!!! Je haluz!
Jdu se nekam vyblejt.-))) Nejlip kopacovy na stul.-)
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 3729
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 3798 poděkování

Re: Kopac lze!!!

Příspěvek od Ondra.kl »

Frantisek Navrkal píše:Co je cílem tohodle vlákna?
... evidentně další Pyrátova exhibice. Někteří holt neznají míru.
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“