Stránka 5 z 22

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 04 črc 2013, 00:01
od Dominika.Michailidu
proč tvůj příspěvek vidím 2x? to je nějaká provokace?

nemůžeš. budeš slavit s námi. za trest.

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 04 črc 2013, 00:50
od Michal Wagner
Lepší? Nevim jak se mi to povedlo. Šlem.
Mamíííí! Já už budu hodnej. Co třeba za masáž? :twisted:
edit: to je panečku trest. musím víc zlobit :D

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 04 črc 2013, 10:03
od Dominika.Michailidu
takže upřesnění cen pro trampy..
Ubytování jinde je možné, jen ceny budou vyšší (možná chatky v kempu by se přiblížili, kdybychom se domluvili, normálně jsou za 200-250).

Když bude někdo spát pod širákem, cena bude pochopitelně nižší - řekněme 50,- Kč za noc (odpadá zejména praní prádla a úklid pokoje), na zahradě není moc místa, ale něco by se našlo. Možnost je také poskládat se vevnitř na karimatce za cca 80 Kč. Tyhle ceny střílím od boku, aby se to nezdržovalo. Hlavně aby nedělali lidé venku bordel

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 04 črc 2013, 12:36
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Spal bych ve vlastním autě, ale chtěl bych se tam někde osprchovat a používat WC.. takováhle varianta by taky byla realizovatelná?

(karimatka inside je taky OK)

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 04 črc 2013, 12:58
od Ondrej.Profant
Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Spal bych ve vlastním autě, ale chtěl bych se tam někde osprchovat a používat WC.. takováhle varianta by taky byla realizovatelná?

(karimatka inside je taky OK)
Minulé roky, když byl objekt plný, tak se takové věci dělaly. Ono když je tam celé RV, tak dojdou pokoje.

Problém je spíš s časem, kdy je nás málo (aby neměl Ivan ztrátu).

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 04 črc 2013, 14:49
od Petr.Kopac
Prosel jsem vlakno, informace nyni na wiki. https://www.pirati.cz/akce/tabor2013
Mozno sdilet na soc. sitich apod.
Potreba:
  1. zkontrolovat, doplnit oganizatorem
  2. rict, kdo si veme nastarost jake workshopy (koordinujte prosim s PO - Jindra Bartek/Petr Kopac), nebo radeji piste rovnou do wiki.
Ja osobne bych se rad podival na ten soud ve stredu. Snad je to verejny. Prijel bych pak streda/ctvrtek. Mam stan pro 2 lidi, karimatku a spacak.

PS: neodpovidejte mi tu pls, piste SZ, Vnitrostranickou diskusi mam skrytou a otevrel jsem ji pouze k tomuto konkretnimu ucelu.

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 04 črc 2013, 16:10
od Michal Wagner
Proč ten Petr buzeruje? Hej Peťo, my nejsme tvoji otroci, dej si pohov ;) Někteří z nás mají i vlastní práce hromady .)

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 06 črc 2013, 18:48
od Dominika.Michailidu
Nechte ho. Dyť ho znáte, on už je takovej. Ty seš zas makovej. Tak si to furt nevyčítejte. Náhodou dodal nějaký info, co jsem potřebovala, díky, Petře! (tvoje smůla, že sem nechodíš :D )

Ondrej bobr: když spíš, kde chceš a dojdeš akorát na wecko, umýt se nebo si uvařit, tak za 50,-/ spaní uvnitř na karimámě za 80,-.

A ještě jedno upřesnění:
tábor může být již od 17.8. do 25.8.13. Po 25.8. sice rezervaci "pir8s only" nedržíme, ale kdyby někdo chtěl - ať se ozve a domluvíme se.


každopádně máme málo lidí. jak je to s tím příspěvkem na RV - ty 2000,-? To jim zaplatíme určitě?

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 06 črc 2013, 19:53
od Vaclav.Malek
hlavně z vesela.

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 06 črc 2013, 20:33
od Zdenek.Stepanek
U mě to zatím vypadá nadějně. Chci na celý táden i s rodinou. Ale fakt po mě nechtějte abych se k něčemu vázal... sorry.