Stránka 4 z 22

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 11:14
od Jakub.Stacke
tak sem sem se zanesl do doodle, počítám stím, je možné že ještě nekoho vyhrotím...

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 15:43
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Pátek/Sobota bych se asi uměl ukázat.. (a rád! :) )

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 18:09
od Jakub.Michalek
Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip :(

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 20:10
od Michal Wagner
Dominika Michailidu píše:Petr: Lenka Matoušková jela loni z Prahy vlakem a docela si to, myslím, pochvalovala.

Jinak upřesňuji ceny, první post už nemůžu editovat, snad si toho všichni všimnou.. Postel s povlečením 150,-/noc , přespání ve spacáku 120,-/noc.
Lze spát pod širákem ve vlastním? Za kolik? (netrollím, jen rád spím v kožešinách pod hvězdama ^_^)

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 21:55
od Dominika.Michailidu
Jakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip :(


no.. :D co na to říct.. proč mě to vůbec napadlo?! a proč, když už mě to napadlo, mě nenapadlo, že to budu asi muset udělat.. ?! ale jasně. s ohledem na co nejjednodušší chod strany to musím zkusit a budu se modlit, že mě v tom náš kraj nenechá. plac i ubytování zajištěno, takže lepší startovní podmínky si nemůžem přát. oki. zeptám se kraje a dám co nejdřív vědět.

MW: zahrádka tam jakási je, pokud chceš privát, jinak samozřejmě pláž u mácháče je asi pro bivakování přístupná (i když se mi cosi plete o soukromé pláži - to by možná moh někdo popsat, jak je to s tím koupáním, já tam ve vodě ani snad u vody nebyla) a na cenu, že by ses jako přišel jen zhygienizovat a něco si uvařit (chápu to dobře?) se zeptám.

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 22:00
od Martin.Shanil
Jakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip :(
Dítě vidí tvůj avatar a ptá se jestli zas budou aktivity :) :)

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 23:08
od Michal Wagner
Dominika Michailidu píše:
Jakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip :(


OFFTOPICno.. :D co na to říct.. proč mě to vůbec napadlo?! a proč, když už mě to napadlo, mě nenapadlo, že to budu asi muset udělat.. ?! ale jasně. s ohledem na co nejjednodušší chod strany to musím zkusit a budu se modlit, že mě v tom náš kraj nenechá. plac i ubytování zajištěno, takže lepší startovní podmínky si nemůžem přát. oki. zeptám se kraje a dám co nejdřív vědět.

MW: zahrádka tam jakási je, pokud chceš privát, jinak samozřejmě pláž u mácháče je asi pro bivakování přístupná (i když se mi cosi plete o soukromé pláži - to by možná moh někdo popsat, jak je to s tím koupáním, já tam ve vodě ani snad u vody nebyla) a na cenu, že by ses jako přišel jen zhygienizovat a něco si uvařit (chápu to dobře?) se zeptám.
Lol, hele, já vlastně nevím kde to je :D U Mácháče? Epic :)))

edit: už vidím ten edit, co tam předtím nebyl na první straně :fet:
edit2: tak jsem na to koukal a normálně jestli to jde, najdem si s Michalem K. nějaký použitelný plochy kdekoliv. prostě jak to půjde. Jinak zbytek bych chtěl pochopitelně trávit s váma. Hlavně aby s tím nebyli komplikace, ju? ;)
edit3: jsem ochotnej dojet třeba ve čtvrtek a nějak na místě pomoct s přípravou toho RVčka ... ale jestli teda můžu vyjádřit svůj skromný názor, tak já tam jedu jako spíš na dovolenou :((( nechce si to Jakoubek opravdu udělat jinde a nebo jindy? :((( prosím?

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 23:31
od Dominika.Michailidu
nejde přece o jakoubka, mimochodem přišla jsem s tím já, jistou dobu se mi to zdálo jako dobrý nápad :/ jde o to, aby se lidi nemuseli harcovat někam nadvakrát. když chtějí na oboje.

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 23:42
od Michal Wagner
Jo takhle. Zní logicky ;) Jestli jsem klasicky jedinej stěžovatel, tak ignorovat :fet: Můžu si tam vzít pár kamarádů, když mám ty narozeniny? Doksy je tohle, že?

Už teď se těším :) Epic krajina, znám jak vlastní boty. :)

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 03 črc 2013, 23:42
od Michal Wagner
edit: místo zdublovaného příspěvku si pustíme krásnou písničku přímo z Doks :fet:
i se skupinou pařících dřevárníků ... jo hele, tak takhle nějak sem zvyklej kalit :fet:
OFFTOPIC