Stránka 4 z 22
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 11:14
od Jakub.Stacke
tak sem sem se zanesl do doodle, počítám stím, je možné že ještě nekoho vyhrotím...
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 15:43
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Pátek/Sobota bych se asi uměl ukázat.. (a rád!

)
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 18:09
od Jakub.Michalek
Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip

Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 20:10
od Michal Wagner
Dominika Michailidu píše:Petr: Lenka Matoušková jela loni z Prahy vlakem a docela si to, myslím, pochvalovala.
Jinak upřesňuji ceny, první post už nemůžu editovat, snad si toho všichni všimnou.. Postel s povlečením 150,-/noc , přespání ve spacáku 120,-/noc.
Lze spát pod širákem ve vlastním? Za kolik? (netrollím, jen rád spím v kožešinách pod hvězdama ^_^)
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 21:55
od Dominika.Michailidu
Jakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip

no..

co na to říct.. proč mě to vůbec napadlo?! a proč, když už mě to napadlo, mě nenapadlo, že to budu asi muset udělat.. ?! ale jasně. s ohledem na co nejjednodušší chod strany to musím zkusit a budu se modlit, že mě v tom náš kraj nenechá. plac i ubytování zajištěno, takže lepší startovní podmínky si nemůžem přát. oki. zeptám se kraje a dám co nejdřív vědět.
MW: zahrádka tam jakási je, pokud chceš privát, jinak samozřejmě pláž u mácháče je asi pro bivakování přístupná (i když se mi cosi plete o soukromé pláži - to by možná moh někdo popsat, jak je to s tím koupáním, já tam ve vodě ani snad u vody nebyla) a na cenu, že by ses jako přišel jen zhygienizovat a něco si uvařit (chápu to dobře?) se zeptám.
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 22:00
od Martin.Shanil
Jakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip

Dítě vidí tvůj avatar a ptá se jestli zas budou aktivity

Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 23:08
od Michal Wagner
Dominika Michailidu píše:Jakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip

no..
co na to říct.. proč mě to vůbec napadlo?! a proč, když už mě to napadlo, mě nenapadlo, že to budu asi muset udělat.. ?! ale jasně. s ohledem na co nejjednodušší chod strany to musím zkusit a budu se modlit, že mě v tom náš kraj nenechá. plac i ubytování zajištěno, takže lepší startovní podmínky si nemůžem přát. oki. zeptám se kraje a dám co nejdřív vědět.
MW: zahrádka tam jakási je, pokud chceš privát, jinak samozřejmě pláž u mácháče je asi pro bivakování přístupná (i když se mi cosi plete o soukromé pláži - to by možná moh někdo popsat, jak je to s tím koupáním, já tam ve vodě ani snad u vody nebyla) a na cenu, že by ses jako přišel jen zhygienizovat a něco si uvařit (chápu to dobře?) se zeptám.
Lol, hele, já vlastně nevím kde to je

U Mácháče? Epic

))
edit: už vidím ten edit, co tam předtím nebyl na první straně

edit2: tak jsem na to koukal a normálně jestli to jde, najdem si s Michalem K. nějaký použitelný plochy kdekoliv. prostě jak to půjde. Jinak zbytek bych chtěl pochopitelně trávit s váma. Hlavně aby s tím nebyli komplikace, ju?

edit3: jsem ochotnej dojet třeba ve čtvrtek a nějak na místě pomoct s přípravou toho RVčka ... ale jestli teda můžu vyjádřit svůj skromný názor, tak já tam jedu jako spíš na dovolenou

(( nechce si to Jakoubek opravdu udělat jinde a nebo jindy?

((
prosím?
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 23:31
od Dominika.Michailidu
nejde přece o jakoubka, mimochodem přišla jsem s tím já, jistou dobu se mi to zdálo jako dobrý nápad :/ jde o to, aby se lidi nemuseli harcovat někam nadvakrát. když chtějí na oboje.
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 23:42
od Michal Wagner
Jo takhle. Zní logicky

Jestli jsem klasicky jedinej stěžovatel, tak ignorovat

Můžu si tam vzít pár kamarádů, když mám ty narozeniny?
Doksy je tohle, že?
Už teď se těším
Epic krajina, znám jak vlastní boty. 
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 03 črc 2013, 23:42
od Michal Wagner
edit: místo zdublovaného příspěvku si pustíme krásnou písničku přímo z Doks
i se skupinou pařících dřevárníků ... jo hele, tak takhle nějak sem zvyklej kalit
