Stránka 22 z 22

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 29 srp 2013, 16:41
od Roman.Kucera
Zapomněl jsem sem dát link na fotečky.
http://www.flickr.com/photos/pirati/set ... 224502400/
Enjoy! :-)

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 29 srp 2013, 18:27
od Michaela.Vodova

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 29 srp 2013, 22:58
od Martin Broz
Sorry, ja fotil jen u bazenu, tam se nikdo z piratu za cely tyden neodvazil. Krome Dominiky, ktera ale na to pobira evropske dotace. Vy ostatni jste museli trpet v rakosi. Nevim, jestli jste meli tak pohodovej tejden jako ja, ale ja sem si to uzil ve stesti a dekuju za tu moznost jeste jednou. Jsou to moje a Marianciny krasny dny na ktery se tesime zase pristi rok. I kdyz prvni dva dny chcalo, bylo to super.

Ale jednu fotku dam.

Na zadradce pred domeckem.
DSC_0453.jpg
A u bazenu to vypadalo takhle, treba pro priste.
DSC_0447.jpg

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 15 zář 2013, 15:47
od Ivan.Mikolas
Či to byly sandály, co jste tam zapomněli?
Našly se :). Volejte 603 45 43 41 (nebo volej Pavel 0609.... ;) )

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 15 zář 2013, 15:51
od Michal Wagner
Ivan Mikolas píše:Či to byly sandály, co jste tam zapomněli?
Našly se :). Volejte 603 45 43 41 (nebo volej Pavel 0609.... ;) )
No...tak už je asi prosím i vyhoď :mrgreen: Přesvědčil jsi mě, že mám koupit nový :fet:

Re: Pirátský tábor 2013

Napsal: 15 zář 2013, 16:18
od Ivan.Mikolas
Tak když už jsem rozdal (nebo vyhodil ;) ) všechny nalezené předměty, dopil pivo :mrgreen: a uklidil, chci všem ještě jednou poděkovat za příjemnou společnost.
Tak zase cca za rok na shledanou! Jak se říká: http://www.csfd.cz/film/23007-pristi-ro ... jnou-dobu/.