Stránka 22 z 22
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 29 srp 2013, 16:41
od Roman.Kucera
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 29 srp 2013, 18:27
od Michaela.Vodova
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 29 srp 2013, 22:58
od Martin Broz
Sorry, ja fotil jen u bazenu, tam se nikdo z piratu za cely tyden neodvazil. Krome Dominiky, ktera ale na to pobira evropske dotace. Vy ostatni jste museli trpet v rakosi. Nevim, jestli jste meli tak pohodovej tejden jako ja, ale ja sem si to uzil ve stesti a dekuju za tu moznost jeste jednou. Jsou to moje a Marianciny krasny dny na ktery se tesime zase pristi rok. I kdyz prvni dva dny chcalo, bylo to super.
Ale jednu fotku dam.
Na zadradce pred domeckem.
A u bazenu to vypadalo takhle, treba pro priste.
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 15 zář 2013, 15:47
od Ivan.Mikolas
Či to byly sandály, co jste tam zapomněli?
Našly se

. Volejte 603 45 43 41 (nebo volej Pavel 0609....

)
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 15 zář 2013, 15:51
od Michal Wagner
Ivan Mikolas píše:Či to byly sandály, co jste tam zapomněli?
Našly se

. Volejte 603 45 43 41 (nebo volej Pavel 0609....

)
No...tak už je asi prosím i vyhoď

Přesvědčil jsi mě, že mám koupit nový

Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 15 zář 2013, 16:18
od Ivan.Mikolas
Tak když už jsem rozdal (nebo vyhodil

) všechny nalezené předměty, dopil pivo

a uklidil, chci všem ještě jednou poděkovat za příjemnou společnost.
Tak zase cca za rok na shledanou! Jak se říká:
http://www.csfd.cz/film/23007-pristi-ro ... jnou-dobu/.