Pirátský tábor 2013

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Tobias.Esner »

Piráti, nějak jsem se tu ztratil v tom kdo kdy a kudyma jede....

takže otázka prostá, někdo v pátek 23.8. směr Splavy z/přes Prahu prosímmm....
Naposledy upravil(a) Tobias.Esner dne 22 srp 2013, 11:43, celkem upraveno 1 x.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

My už jsme tady. Obávám se, že psa ne, zavolej raději Ivanu Mikolášovi, někde v předchozích příspěvcích je na něj číslo. Když nikoho neseženeš jako spolucestujícího, tak vlak směr Mladá Boleslav, Turnov (z Masaryčky nebo z Čakovic), přestupuje se v Bakově. Vystupuje ve Starých Splavech, nádraží je hned u domu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvek:
Marcel.Kolaja
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Tobias.Esner »

děkuju ;)
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Roman.Kucera »

Možná pojedu neska večer z Prahy, nechce někdo přistoupit?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Marcel.Kolaja
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Tobias.Esner »

Roman Kucera píše:Možná pojedu neska večer z Prahy, nechce někdo přistoupit?
dneska je pro mě brzo, mám ještě povinnosti... :(
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Martin.Kucera »

Tomas Vymazal píše:EDIT: Kdyz uz bych ji platit musel. Poradi mi nekdo, jak to udelat nejlevneji? Muzu jet primo z Brna vlakem, ale nevim, jestli dostanu nejakou slevu ve dvou lidech (Wagner se na nas vykvajznul v posledni chvili... :)).
Nevím jestli si to ještě přečteš, nicméně skupinové slevy má ČD už od dvou lidí (sice ve dvou to není nic extra, 15 % pro každého z plné ceny, ale aspoň to).
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Marek Antos
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 44
Registrován: 01 zář 2012, 18:33
Profese: Oblast IT a práce s ním spojená...
Bydliště: Ládví, Praha
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Marek Antos »

Hele a jak je to se stravováním? Tam něco bude, nebo si mám vzít luk a šípy, popřípadě konzervy? A chlast? Tam bude, či plastáky sebou?
A co skákací boty, mám je vzít?
Uživatelský avatar
Marek Antos
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 44
Registrován: 01 zář 2012, 18:33
Profese: Oblast IT a práce s ním spojená...
Bydliště: Ládví, Praha
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Marek Antos »

Tobias_Esner píše:
Roman Kucera píše:Možná pojedu neska večer z Prahy, nechce někdo přistoupit?
dneska je pro mě brzo, mám ještě povinnosti... :(

Tak já zase jedu zítra z Ládví (metro C) předpokládám v 18:00 a buď ve dvou či ve čtyřech.... tak jako tak se vecpeš a tu hodku se to dá vydržet...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek Antos za příspěvek:
Tobias.Esner
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Roman.Kucera »

Plavky koupíš u Vietnamču (cca 20 metrů), ostatní v krámech a hospodách (od 50 m do 1 km)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Tobias.Esner »

Marek Antos píše:
Tobias_Esner píše:
Roman Kucera píše:Možná pojedu neska večer z Prahy, nechce někdo přistoupit?
dneska je pro mě brzo, mám ještě povinnosti... :(

Tak já zase jedu zítra z Ládví (metro C) předpokládám v 18:00 a buď ve dvou či ve čtyřech.... tak jako tak se vecpeš a tu hodku se to dá vydržet...

to by bylo super, já to vydržím, ale spolucestující? jesem takový střední hroch :D
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“