Pirátský tábor 2013
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Piráti, nějak jsem se tu ztratil v tom kdo kdy a kudyma jede....
takže otázka prostá, někdo v pátek 23.8. směr Splavy z/přes Prahu prosímmm....
takže otázka prostá, někdo v pátek 23.8. směr Splavy z/přes Prahu prosímmm....
Naposledy upravil(a) Tobias.Esner dne 22 srp 2013, 11:43, celkem upraveno 1 x.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Lenka.Wagnerova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2446
- Registrován: 09 pro 2011, 15:12
- Bydliště: Praha - Vinoř
- Dal poděkování: 4796 poděkování
- Dostal poděkování: 4286 poděkování
Re: Pirátský tábor 2013
My už jsme tady. Obávám se, že psa ne, zavolej raději Ivanu Mikolášovi, někde v předchozích příspěvcích je na něj číslo. Když nikoho neseženeš jako spolucestujícího, tak vlak směr Mladá Boleslav, Turnov (z Masaryčky nebo z Čakovic), přestupuje se v Bakově. Vystupuje ve Starých Splavech, nádraží je hned u domu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
děkuju 
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Možná pojedu neska večer z Prahy, nechce někdo přistoupit?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
dneska je pro mě brzo, mám ještě povinnosti...Roman Kucera píše:Možná pojedu neska večer z Prahy, nechce někdo přistoupit?
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Pirátský tábor 2013
Nevím jestli si to ještě přečteš, nicméně skupinové slevy má ČD už od dvou lidí (sice ve dvou to není nic extra, 15 % pro každého z plné ceny, ale aspoň to).Tomas Vymazal píše:EDIT: Kdyz uz bych ji platit musel. Poradi mi nekdo, jak to udelat nejlevneji? Muzu jet primo z Brna vlakem, ale nevim, jestli dostanu nejakou slevu ve dvou lidech (Wagner se na nas vykvajznul v posledni chvili...).
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Marek Antos
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 44
- Registrován: 01 zář 2012, 18:33
- Profese: Oblast IT a práce s ním spojená...
- Bydliště: Ládví, Praha
- Dal poděkování: 35 poděkování
- Dostal poděkování: 34 poděkování
Re: Pirátský tábor 2013
Hele a jak je to se stravováním? Tam něco bude, nebo si mám vzít luk a šípy, popřípadě konzervy? A chlast? Tam bude, či plastáky sebou?
A co skákací boty, mám je vzít?
A co skákací boty, mám je vzít?
- Marek Antos
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 44
- Registrován: 01 zář 2012, 18:33
- Profese: Oblast IT a práce s ním spojená...
- Bydliště: Ládví, Praha
- Dal poděkování: 35 poděkování
- Dostal poděkování: 34 poděkování
Re: Pirátský tábor 2013
Tobias_Esner píše:dneska je pro mě brzo, mám ještě povinnosti...Roman Kucera píše:Možná pojedu neska večer z Prahy, nechce někdo přistoupit?
Tak já zase jedu zítra z Ládví (metro C) předpokládám v 18:00 a buď ve dvou či ve čtyřech.... tak jako tak se vecpeš a tu hodku se to dá vydržet...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek Antos za příspěvek:
- Tobias.Esner
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Plavky koupíš u Vietnamču (cca 20 metrů), ostatní v krámech a hospodách (od 50 m do 1 km)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Marek Antos píše:Tobias_Esner píše:dneska je pro mě brzo, mám ještě povinnosti...Roman Kucera píše:Možná pojedu neska večer z Prahy, nechce někdo přistoupit?
Tak já zase jedu zítra z Ládví (metro C) předpokládám v 18:00 a buď ve dvou či ve čtyřech.... tak jako tak se vecpeš a tu hodku se to dá vydržet...
to by bylo super, já to vydržím, ale spolucestující? jesem takový střední hroch
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich