Stránka 2 z 22
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 01 črc 2013, 18:22
od Michal.Ketner
To mám kousek za barákem

. To se asi stavím někdy kouknout

Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 01 črc 2013, 18:47
od Michal Wagner
Radek a Michal to mají taky povinný

Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 01 črc 2013, 20:28
od Simona.Skorepova
super, jedu. Dlužím růžové - to dominika
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 02 črc 2013, 00:12
od Zdenek.Stepanek
Zatím se nechci registrovat, ale velmi bych si přál, kdyby mi to letos vyšlo a přijel bych i s manželkou na celý týden.
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 02 črc 2013, 00:28
od Lenka.Wagnerova
Super

Jedu. Wagnera beru s sebou (toho svého, ne Michala

).
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 02 črc 2013, 00:31
od Radek.Holodnak
To abych vzal vozejk a přivezl aspoň 5 sudů žatecké Baronky.
Spousta lidí by se potřebovala už delší dobu zchladit pořádným žateckým pivem

hlavně moraváci, je vidět, že tam těch pivovarů máte málo

Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 02 črc 2013, 00:33
od Michal Wagner
Já piju všechno co teče kromě moči a dehtu. A o tom vašem pivu už jsem slyšel, takže su jedině za.
Já teda taky vemu nějaký drogy, přemluvili jste mě 
Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 02 črc 2013, 00:36
od Radek.Holodnak
Vidím, že si rozumíme
Doufám, že Michal Wagner bude spát v oddělené cele, která se bude na noc zamykat, vzhledem jeho výhružným praktikám v temné minulosti

Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 02 črc 2013, 00:40
od Michal Wagner
Wow, tak jestli je tam cela, která se dá zamykat, tak to je epic. Beru všechny 4 pouta, oba biče a důtky. Koženou kuklu a rozporky. Jakou máš, Radku, velikost, prosím?
Ve vlastním zájmu měř přesně, takovýhle zranění bejvaj bolestivý...
edit: a jedna noc nám rozhodně stačit nebude. Aspoň tak 3 aby s tebe byla hodná otrok

Re: Pirátský tábor 2013
Napsal: 02 črc 2013, 00:43
od Radek.Holodnak
Ó šit, otevřel jsem Pandořinu skříňku!
Obrázek