Stránka 10 z 55

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 06 čer 2014, 17:59
od Dalibor.Zahora
jestli na kampaň do PS zas vyčleníme cca 200.000,-Kč, tak je ta kampaň zbytečná a asi bychom se měli na celou zastupitelskou demokracii vysrat.

Ivo Vasicek
post322278.html#p322278

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 07 čer 2014, 00:54
od Roman.Kucera
Lukas Novy píše:Odebrat pristup si muzu jenom sam. Pripadne mi ho muze sebrat Michal Ketner. Takze asi tak :-P
podatelna-medialniho-odboru-f229/zadost ... ml#p322452

No ty vole :-) On se snad ještě chlubí tím, že bude dál zneužívat adminských práv, místo aby lezl kanálama.

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 07 čer 2014, 11:18
od Dalibor.Zahora
Vit Konecny píše:Budou drony veřejně prospěšný? :twisted:

post322466.html#p322466

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 08 čer 2014, 03:05
od Petr.Vileta
Jakub Michálek:
Skoro to ve mě vyvolává dojem, že právě volební úspěch, o který se Ivan zasadil, leží některým lidem v žaludku. Na to můžu říci jen jediné: Staňte se vegetariány a nepožírejte úspěšné ;)

vnitrostranicka-diskuze-f75/piratska-an ... ml#p322937

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 08 čer 2014, 08:47
od Dalibor.Zahora
Prošel sem si peklem diky moderaci.

Tobias Esner na pražské schůzi 29.5.2014
(kontext T. je odpůrcem moderace, uznal že je to nepirátské zlo, z Podpalubí dávam palec nahoru)

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 08 čer 2014, 09:32
od Vaclav.Malek
To je zase vlákno...

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 13 čer 2014, 11:16
od Dalibor.Zahora
Roman Kucera píše:Má vůbec ANO graf api? A četl Babiš Svormvajz?

post325263.html#p325263

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 09 črc 2014, 14:32
od Dalibor.Zahora
Petr Holek píše:OFFTOPIC[quote="Isa"][quote="Petr Holek"]Rád bych zde sdělil jen toto je mi zcela jedno jaký postoj k tomu má nebo nemá strana či její členové, ten projekt rozjedeme tak jako tak, to že se na tom strana mohla participovat je bonus pro vás ne pro nás. HOWK
Petře, ne strana na projektu, ale vy bude participovat na projektu strany... nazývejme věci tak jak jsou :)

Některé hranice jsou velmi tenké...[/quote]

Právě to jsem udělal nazval jsem věci tak jak jsou.
Pominuli fakt že s projektem jsem začal já a Jakub úplně na počátku a přinesli jsme ho do strany[/ot] tak tu je ještě jedna fajn věc a to je to oblíbené pirátské sdílení, tak já si to tady hezky nasdílím a vydělám si nějáký peníze.[/quote]

pozn. spíš tedy nepirátský citát

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 09 črc 2014, 14:35
od Petr.Holek
jsem záhorova STAR :-) :fet:

Re: "Pirátské" citáty

Napsal: 09 črc 2014, 14:43
od Jakub.Michalek
Ty seš hroznej kádrovák. :lol:
Richard Stallman píše:Mnoho lidí věří, že je proti duchu GNU inkasovat peníze za šíření softwaru, případně že by poplatky měly být co nejnižší, jen na pokrytí nákladů. To je ale nedorozumění.
--Prodej svobodného softwaru

Komerční

prosím nepoužívejte slovo ,,komerční'' jako synonymum pro ,,nesvobodný''. Tím se pletou dohromady dvě zcela rozdílné věci.
Program je komerční, jestliže je vyvíjen jako obchodní činnost. Komerční program může být svobodný, nebo nesvobodný, v závislosti na jeho licenci. Podobně program vyvíjený školou, nebo univerzitou může být svobodný, nebo nesvobodný, v závislosti na jeho licenci. Tyto dvě otázky, který subjekt vyvíjí program a svobody uživatle programu jsou, na sobě nezávislé.

V prvním období Free software movement, byly balíky svobodného software téměř vždy nekomerční; součásti operačního systému GNU/Linux byly vyvíjeny jednotlivci nebo neziskovými organizacemi, takovými jako FSF, nebo univerzitami. Ale v devadesátých letech se začal objevovat i komerční svobodný software.

Komerční svobodný software je příspěvek naší komunitě, takže bychom ho měli povzbuzovat. Ovšem lidé kteří si myslí, že ,,komerční'' znamená ,,nesvobodný'' mají za to, že tyto myšlenky si odporují a zavrhují je díky neporozumění. Proto buďte pozorní a nepoužívejte slovo ,,komerční'' tímto způsobem.
--Některá matoucí nebo předpojatá slova a fráze, kterým je lepší se vyhnout