Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Ono je to stejné ve všech programových bodech. Vojta Pikal skryl programové body. Je sice možné si je nastavit k zobrazení, ale to skrytí proběhlo aniž bvych si toho všiml. Když jsem na RV žádal Vojtu, ať ty programové body znovu zapne, prohlásil, že je to takto přehlednější a tak je nezapne. Není tedy nutné řešit nic složitého, stačí to vrátit do původního stavu, problém je, že nechce. A obecně stačí když se nebude AO pořád hrabat ve fóru a "vylepšovat".
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
- Vaclav.Malek, Ivan Sirko, Dalibor.Zahora, Lenka.Wagnerova, Jaroslav.Nemec
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Jasně. Ozvi se pak přes SZ nebo FB.Dominika Michailidu píše:Já se omlouvám, jsem v pracovní skupině, ale ještě jsem se k tomu nedostala :/ (holt kultura, dycky na vocase..) brzy se polepším, měla jsem v plánu, až pojedu do msk začátkem června, sejít se s Jardou Němcem osobně. co ty na to?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
- Dominika.Michailidu
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Ivo, obecne nejlepsi bude, kdyz se zbavime fora... ten Tomas Babicky mel snad pravdu, nebo ja nevim 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvky (celkem 2):
- Vojtech.Pikal, Tomas Babicky
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Kopáči tvůj příspěvek je off topic?! Místo mailing listu si založ stranu Kopáči.cz ty .......-)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Prosím diskusi k věci. Pyrát zase dnes aspiruje na největšího OT spammera. Otevření programových for jsme Vojtovi opakovaně adresovali. Nevím, kde to vázne.
Naposledy upravil(a) Ivan.Bartos dne 27 kvě 2013, 15:09, celkem upraveno 1 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
- Dominika.Michailidu, Ivo.Vasicek, Petr.Kopac
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Sorry ještě poslední OT. Jako fakt si myslíte, že za 5 dní vám někdo odpoví? Myslíte, že nás je ve straně 100 000 a polovina tu je fulltime? Chce to větší trpělivost!, rezignací se nic nezmění. Představte si, že je tu spousta lidí co sem chodí 1x týdně!
Aby se rozběhla diskuse k nějakému tématu je potřeba vydržet tak 1-2 měsíce! (pokud to není nic extra žhavého...) A nebo se sejít osobně...
Aby se rozběhla diskuse k nějakému tématu je potřeba vydržet tak 1-2 měsíce! (pokud to není nic extra žhavého...) A nebo se sejít osobně...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 3):
- Filip.Krska, Ondrej.Profant, Vojtech.Pikal
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Ale Vašku, tady nejde o nějakých 5 dní (kdy existuje tohle vlákno ve vnistranické diskuziVaclav Malek píše:Sorry ještě poslední OT. Jako fakt si myslíte, že za 5 dní vám někdo odpoví? Myslíte, že nás je ve straně 100 000 a polovina tu je fulltime? Chce to větší trpělivost!, rezignací se nic nezmění. Představte si, že je tu spousta lidí co sem chodí 1x týdně!
Aby se rozběhla diskuse k nějakému tématu je potřeba vydržet tak 1-2 měsíce! (pokud to není nic extra žhavého...) A nebo se sejít osobně...
), pro mě za mě budu klidně čekat do soudného dne, všimni si však co jsem mj. napsal v postu spojeného s rezignací: a následující.Jaroslav Nemec píše:Jelikož členstvo zajímají jen témata, které řeší personální záležitosti, snad svou rezignaci aspoň přispěji k propagaci tématu![]()
Popravdě by mě vcelku zajímala statistika, jak se kdo o tom dozvěděl (jestli na základě "rezignace" v podatelně AO, nebo tím, že se zde začal flame, nebo jinak). V každém případě reakce na "nějakou rezignaci" má větší ohlas než veškeré snahy a výzvy ke spolupráci
Těm, kteří se přihlásili k přiložení pomocné ruky, nebo vyjádřili podporu v jakékoliv formě, děkuji.
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
- Lenka.Wagnerova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2446
- Registrován: 09 pro 2011, 15:12
- Bydliště: Praha - Vinoř
- Dal poděkování: 4796 poděkování
- Dostal poděkování: 4286 poděkování
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Což ale nemusí být vůbec pravda, pouze to tak na tebe třeba s fóra působí...Jaroslav Nemec píše:Jelikož členstvo zajímají jen témata, které řeší personální záležitosti
PS: Rezignace může přispět k zájmu o něco... ale zároveň to může přispět k demotivaci některých slabších jedinců ve straně, kteří jsou vzdáleni od osvícení více než pouhý 1 lidský život..
Naposledy upravil(a) Vaclav.Malek dne 27 kvě 2013, 17:52, celkem upraveno 1 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 3):
- Martin.Shanil, Jaroslav.Nemec, Ondrej.Profant
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
odpovím citací sebe sama (zvýraznění v první větě je nově):Lenka Matouskova píše:Takže rezignaci stahuješ ?
A jen pro úplnost dodávám, tématu se míním dále věnovat stejnou měrou. Jestli jako člen skupiny, nebo dočasný garant je mi jedno.Jaroslav Nemec píše:Miki snažím se o jakési "PR" v rámci vnistranické diskuze a velice čtené (pokud jde o personální záležitosti) podatelny AO:Tématu se míním dále věnovat v rámci volnočasových aktivit, ale opravdu nemám chuť se bavit sám se sebouJaroslav Nemec píše:Jelikož členstvo zajímají jen témata, které řeší personální záležitosti, snad svou rezignaci aspoň přispěji k propagaci tématu![]()
K ostatnímu viz můj předchozí příspěvek...
ps - doplnění: Což nemění nic na názoru, že kromě personálních záležitosti, zde již nic jiného neřešíme :-/ Což je bohužel smutné
Jako garant stejně zatím funguji jen jako odklíkavač žádosti o přístup do skupiny
ps @ Vašek: To je možné.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 3):
- Vaclav.Malek, Lenka.Wagnerova, Dalibor.Zahora
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz