Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Ono je to stejné ve všech programových bodech. Vojta Pikal skryl programové body. Je sice možné si je nastavit k zobrazení, ale to skrytí proběhlo aniž bvych si toho všiml. Když jsem na RV žádal Vojtu, ať ty programové body znovu zapne, prohlásil, že je to takto přehlednější a tak je nezapne. Není tedy nutné řešit nic složitého, stačí to vrátit do původního stavu, problém je, že nechce. A obecně stačí když se nebude AO pořád hrabat ve fóru a "vylepšovat".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
Vaclav.Malek, Ivan Sirko, Dalibor.Zahora, Lenka.Wagnerova, Jaroslav.Nemec
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 1793
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3016 poděkování
Dostal poděkování: 2153 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Dominika Michailidu píše:Já se omlouvám, jsem v pracovní skupině, ale ještě jsem se k tomu nedostala :/ (holt kultura, dycky na vocase..) brzy se polepším, měla jsem v plánu, až pojedu do msk začátkem června, sejít se s Jardou Němcem osobně. co ty na to?
Jasně. Ozvi se pak přes SZ nebo FB.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
Dominika.Michailidu
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Petr.Kopac »

Ivo, obecne nejlepsi bude, kdyz se zbavime fora... ten Tomas Babicky mel snad pravdu, nebo ja nevim :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Tomas Babicky
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Homo Pyratus »

Kopáči tvůj příspěvek je off topic?! Místo mailing listu si založ stranu Kopáči.cz ty .......-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Prosím diskusi k věci. Pyrát zase dnes aspiruje na největšího OT spammera. Otevření programových for jsme Vojtovi opakovaně adresovali. Nevím, kde to vázne.
Naposledy upravil(a) Ivan.Bartos dne 27 kvě 2013, 15:09, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Dominika.Michailidu, Ivo.Vasicek, Petr.Kopac
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Sorry ještě poslední OT. Jako fakt si myslíte, že za 5 dní vám někdo odpoví? Myslíte, že nás je ve straně 100 000 a polovina tu je fulltime? Chce to větší trpělivost!, rezignací se nic nezmění. Představte si, že je tu spousta lidí co sem chodí 1x týdně!
Aby se rozběhla diskuse k nějakému tématu je potřeba vydržet tak 1-2 měsíce! (pokud to není nic extra žhavého...) A nebo se sejít osobně...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Ondrej.Profant, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 1793
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3016 poděkování
Dostal poděkování: 2153 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Vaclav Malek píše:Sorry ještě poslední OT. Jako fakt si myslíte, že za 5 dní vám někdo odpoví? Myslíte, že nás je ve straně 100 000 a polovina tu je fulltime? Chce to větší trpělivost!, rezignací se nic nezmění. Představte si, že je tu spousta lidí co sem chodí 1x týdně!
Aby se rozběhla diskuse k nějakému tématu je potřeba vydržet tak 1-2 měsíce! (pokud to není nic extra žhavého...) A nebo se sejít osobně...
Ale Vašku, tady nejde o nějakých 5 dní (kdy existuje tohle vlákno ve vnistranické diskuzi OFFTOPICkdybych už byl velký hnidopich, tak jsme na více jak měsíci:
téma z 20. 4. 2013 (pirátský program): piratsky-program-f402/zakazky-maleho-ro ... 16509.html (díky bohu aspoň reakce - 2x like)
téma z 2. 5. 2013 (svob. kultura - což vidí :-( ještě méně lidí): svobodna-kultura-f558/navrh-rozdeleni-o ... 16658.html (díky bohu za Ivana)
...
), pro mě za mě budu klidně čekat do soudného dne, všimni si však co jsem mj. napsal v postu spojeného s rezignací:
Jaroslav Nemec píše:Jelikož členstvo zajímají jen témata, které řeší personální záležitosti, snad svou rezignaci aspoň přispěji k propagaci tématu ;-)
a následující.

Popravdě by mě vcelku zajímala statistika, jak se kdo o tom dozvěděl (jestli na základě "rezignace" v podatelně AO, nebo tím, že se zde začal flame, nebo jinak). V každém případě reakce na "nějakou rezignaci" má větší ohlas než veškeré snahy a výzvy ke spolupráci :D Což je na jednu stranu fajn, na druhou je to k úvaze, jestli není něco špatně :cry:

Těm, kteří se přihlásili k přiložení pomocné ruky, nebo vyjádřili podporu v jakékoliv formě, děkuji.
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Takže rezignaci stahuješ ? :-D
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Jaroslav Nemec píše:Jelikož členstvo zajímají jen témata, které řeší personální záležitosti
Což ale nemusí být vůbec pravda, pouze to tak na tebe třeba s fóra působí...

PS: Rezignace může přispět k zájmu o něco... ale zároveň to může přispět k demotivaci některých slabších jedinců ve straně, kteří jsou vzdáleni od osvícení více než pouhý 1 lidský život.. :)
Naposledy upravil(a) Vaclav.Malek dne 27 kvě 2013, 17:52, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 3):
Martin.Shanil, Jaroslav.Nemec, Ondrej.Profant
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 1793
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3016 poděkování
Dostal poděkování: 2153 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Lenka Matouskova píše:Takže rezignaci stahuješ ? :-D
odpovím citací sebe sama (zvýraznění v první větě je nově):
Jaroslav Nemec píše:Miki snažím se o jakési "PR" v rámci vnistranické diskuze a velice čtené (pokud jde o personální záležitosti) podatelny AO:
Jaroslav Nemec píše:Jelikož členstvo zajímají jen témata, které řeší personální záležitosti, snad svou rezignaci aspoň přispěji k propagaci tématu ;-)
Tématu se míním dále věnovat v rámci volnočasových aktivit, ale opravdu nemám chuť se bavit sám se sebou ;-) K ostatnímu viz můj předchozí příspěvek...

ps - doplnění: Což nemění nic na názoru, že kromě personálních záležitosti, zde již nic jiného neřešíme :-/ Což je bohužel smutné :-(
A jen pro úplnost dodávám, tématu se míním dále věnovat stejnou měrou. Jestli jako člen skupiny, nebo dočasný garant je mi jedno.

Jako garant stejně zatím funguji jen jako odklíkavač žádosti o přístup do skupiny :-D Sice nechápu, proč tam něco takového je, když se totiž odhlásím z fora, tak vidím všechny skupiny a mohu i přispívat... (tento problém se snad již řeší).

ps @ Vašek: To je možné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Malek, Lenka.Wagnerova, Dalibor.Zahora
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“