Boston- promo akce na veklého bratra?
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
- Ivan Sirko
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2752
- Registrován: 04 úno 2011, 15:23
- Profese: Putující filosof
- Bydliště: Praha - 1
- Dal poděkování: 10364 poděkování
- Dostal poděkování: 2642 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
Are You Just A Believer Or Do You THINK?
Jste jen věřící nebo taky přemyslíte?
http://buelahman.wordpress.com/2013/04/ ... you-think/
Jste jen věřící nebo taky přemyslíte?
http://buelahman.wordpress.com/2013/04/ ... you-think/
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vasicek, Martin.Shanil
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
Nesmíme zapomínat na to, že USA mají něco okolo 40 tajných služeb. Vůbec to nemusí být práce FBI (která sama o sobě tajná vůbec není) nebo CIA (která je veřejně tajná). Nicméně spíše se zabývám tím, čemu nebo komu to prospěje. Protože tyhle akce nejsou jen tak.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 2):
- Homo Pyratus, Ivo.Vasicek
- Libor.Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 16 říj 2012, 09:30
- Dal poděkování: 2636 poděkování
- Dostal poděkování: 4247 poděkování
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
Ono jim to odzbrojování totiž vázne. Je tam ještě dost zdravě myslících obyčejných lidí, kteří, když se jich zeptáte, jestli by stříleli na někoho kdo jim chce sebrat ústavu, odpoví přímočaře: "Hell, yeah!"
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 4):
- Homo Pyratus, Petr.Vileta, Ivo.Vasicek, Martin.Svadlenka
Senilní dědouch a troll.
- Radek.Holodnak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2640
- Registrován: 06 pro 2012, 20:51
- Profese: filozofický antropolog
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 1397 poděkování
- Dostal poděkování: 2075 poděkování
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
Já jsem vždycky říkal, že Orwell se jen sekl o 100 let. A už to začíná.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
- Ivo.Vasicek
-
pavel.k
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 145
- Registrován: 09 zář 2011, 23:22
- Profese: student matematiky
- Dal poděkování: 216 poděkování
- Dostal poděkování: 152 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi pavel.k za příspěvky (celkem 4):
- Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, MilanM, Jindrich.Bartek
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
To nasazení obrněných vozů a stanné právo bylo dosti křečovité a bizarní. Nicméně bych si zatím nezahrával s teorií nějaké "false flag" akce.
Nelze to sice jednoznačně vyloučit a v minulosti se to nepochybně mnohokrát stalo, ale zatím nic zásadně nenabouralo onu teorii, že to skutečně udělali oničeští čečenští bratři Tsarnaevovi. Sledoval jsem hlavně diskuze na r/conspiracy a zatím mě skutečně nic nepřesvědčilo, že by to mělo být nějak "narafičené".
Jako příklad fámy bych uvedl třebas ony podezřelé muže s baťohy - zřejmě to byli členové národní gardy.
EDIT:
Nelze to sice jednoznačně vyloučit a v minulosti se to nepochybně mnohokrát stalo, ale zatím nic zásadně nenabouralo onu teorii, že to skutečně udělali oni
Jako příklad fámy bych uvedl třebas ony podezřelé muže s baťohy - zřejmě to byli členové národní gardy.
EDIT:

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
So they are private contractors hired by the National Guard.
They are CST team and not in fact National Guard.
The CST is a paramilitary organisation in the UK made up of ex-Israeli soldiersthat offer security services to the Jewish community and others.
It is called the Community Safety Trust and they offer support and advise to the authorities. They also conduct security activity in public events.
Here is their link:
http://www.thecst.org.uk/
No to je jeste lepsi!
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- Martin.Svadlenka
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 1834
- Registrován: 20 srp 2009, 22:24
- Profese: elektromechanik
- Bydliště: Přerov
- Dal poděkování: 2930 poděkování
- Dostal poděkování: 1624 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
Zřejmě jsem přívržencem podobných teorií Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristyZdenek Stepanek píše:Nemyslím si, že by to bylo připravené někým od FBI apod, nejsem přívržencem podobných teorií.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 2):
- Robert.Adamek, MilanM
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Boston- promo akce na veklého bratra?
Pleteš dohromady 2 různé organizace se stejnou zkratkou "CST" a ještě k tomu je dělí Atlantský oceán.Jindrich Bartek píše:So they are private contractors hired by the National Guard.
They are CST team and not in fact National Guard.
The CST is a paramilitary organisation in the UK made up of ex-Israeli soldiersthat offer security services to the Jewish community and others.
It is called the Community Safety Trust and they offer support and advise to the authorities. They also conduct security activity in public events.
Here is their link:
http://www.thecst.org.uk/
No to je jeste lepsi!

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou