Vedoucí AO
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Vedoucí AO
Kdo je ten pravý?!
Měl by umět střílet i utirat slzy? povzbudit i hodit přes palubu?!
Měl by to dělat ten kdo to děla jako zaměstnáni nebo se tomu co nejvíc jeho práce podoba?!
Já osobně bych forum rozdělil na ministerstva jake sou i ve skutecnosti pro zacatek.-)))
Měl by umět střílet i utirat slzy? povzbudit i hodit přes palubu?!
Měl by to dělat ten kdo to děla jako zaměstnáni nebo se tomu co nejvíc jeho práce podoba?!
Já osobně bych forum rozdělil na ministerstva jake sou i ve skutecnosti pro zacatek.-)))
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Vedoucí AO
Každy z aktivních pirátů by si pak vybral jen jedno ministerstvo kteremu se chce věnovat a tam by mohl diskutovat o věcech k tomu patřících ale v jinem ministerstvu by mohli jen hodnotit.-)
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Vedoucí AO
Pak si zvoli své ministry/ně a tak dále jinak se to forum nikam nepohne max. ke dnu.-)))
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Vedoucí AO
Nikdo nemůžeme rozumět všemu i když se o to snažíme.-)))
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
- Ondrej.Kallasch
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Vedoucí AO
Založil bych piratskou stinovou vladu. Já sem prezident.-)))
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
- Petr.Vileta
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vedoucí AO
A umíš chlastat jako Miloš, nebo jsi opravdu, ale opravdu tak chytrý, jako Václav?Pyrat Morsky píše:Založil bych piratskou stinovou vladu. Já sem prezident.-)))
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
- Vojtech.Pikal, Homo Pyratus
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Vedoucí AO
Vypiju toho vic nez Miloš.-))) Jsem chytřejší než Václav.-))) ale hlavně jsem ten největší zmrd co půjde i přes mrtvoly.-)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
- Petr.Vileta
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Vedoucí AO
Zvoleny ministr by byl automaticky administrator sveho ministerstva.-) Každy kraj (je jich 14) by si zvolil svého zástupce na ministerstvo tech je taky 14 ale min. bych přidal ještě min. informaci.-) zvoleni zastupci na ministerstu by pak mohli svého ministra administrátora odvolat ale mohlo by byt i Plichta v tom případe by musel dokončit svůj volební rok. byl by u každého ministra max. jen jeden! kdyz bude dobry bude se urcite volit znova.-) zvoleni ministri ny pak mohli usilovat o poslanecka kresla zda se mi to nejvic fair play.-) fakt by mě zajímalo jaka by to byla vláda. podle mě by to mohl byt posun o schod víš. víc hlav víc ví.-) to se ví už hodně dlouho.-))) je lepší mít předsednictvo nebo vladu. Ministři by se odvolavali asi snáz.-))) já si zabiram prezidenta.-))) mozna lepsi zustat jen maskot.-))) mohlo by to lidi i bavit. Chceme přece převzít vladu! A ne se tahat o posty ve straně! Hádat se kdo a co umi nejlíp atd...
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Vedoucí AO
ano pak to tak dopadá, že tupá stáda si myslí, že v takové mase vědí víc, přitom jen poslouchají tupý diktát.Pyrat Morsky píše: víc hlav víc ví.-) to se ví už hodně dlouho.-)))
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
- Homo Pyratus
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------