Programove priority piratu
Napsal: 16 bře 2013, 20:10
Mozna spatna otazka, ale neda mi to se nezeptat:
Mame nejake priority, ktere by nas mohli udelat realne volitelnymi?
Určitě by bylo fajn zkusit sestavit seznam věcí, proč volit Piráty v celostátních volbách 2014 nebo obecně, zkus se do toho pustit na nějakém padu.Proč volit Piráty?
Rozlišujeme celostátní a krajské problémy
Uplatňujeme otevřené hospodaření sami na sobě
Všechny kandidáty volíme v primárkách a představujeme na webu
A co az se zepta: "A co ty body, ktere lidi zajimaji nejvic? Dane, socialni zabezpeceni, ..."Pavel Moravec píše:Moje čistě osobní reakce jako parafráze toho co mám na svém začínajícím blogu:
Vadí ti jak z nás politici chtějí udělat hrdiny jistého Orwellova románu? Nebo že politici neprosazují zájmy voličů ale svých vodičů? Nebo jak dnešní forma kapitalismu slouží hlavně těm nejbohatším (ale víš že komunismus je ještě horší)? Přijde ti že v tom jedou všechny politické strany? Pak se podívej na program Pirátů..
; Přímá demokracie
;Dělba moci, reforma politických stran 

, Služební zákon, E-goverment, Právní státJo to zčásti souhlas. Ale:Vaclav Klecanda píše:
A co az se zepta: "A co ty body, ktere lidi zajimaji nejvic? Dane, socialni zabezpeceni, ..."
To je IMHO dusledek absence priorit.