Co nabidnem jako prostredek k reseni? PhpBB forum?? Proto vlakna Konecne reseni nebo github ...Vojtech Pikal píše:Já bych zkusil odpovědět programem ...
Otevřený stát - Transparení organizace(zveřejnění smluv, účetnictví, majetkových struktur), ...E-goverment,
Bohuzel bych rekl, ze strana selhava v drzeni kroku s rychlosti vyvoje technologii, o kterych hlasa, ze zmeni svet. A neni schopna reagovat na nic jineho nez na udrzovani svoji administrativy + nekolik (uctyhodnych) pocinu jako kampan proti OSA. Ale to je malo a navenek (aspon v tuto chvili) se mi zda, ze je na ceste k pozrani sebe sama. Proto IMO temata jako PI-DE.
