Stránka 3 z 3

Re: Nové Pirátské dvanáctero

Napsal: 15 bře 2013, 10:27
od Martin Broz
Takze chces rict, ze tahle partaj je postizena vrcholem moralky? Tos me pobavil. Ja jen koukam, jakou debilitu si zase odhlasovalo v utajeni predsednictvo a uz vidim, ze moralka neni neco co se da naucit ve skole. Co cech to zlodej a podvodnik a tady to neplati nijak zazracne jinak. Vrcholem budiz prave nase vlastni elity.

Re: Nové Pirátské dvanáctero

Napsal: 16 bře 2013, 20:09
od Vojtech.Pikal
Podle sebe soudím tebe.

OFFTOPICHele, jsi ochoten pochopit, vzít na vědomí a přijmout, že mohou existovat lidé, pro které jsou čest či slušnost velmi důležitými hodnotami? A to nikoliv pro to, aby byly vysoko u jiných lidí, ale proto, aby byly schopni žít sami se sebou?

OFFTOPICAno, je to velmi romantické. ale není to romantika, co by člověk hledal u pirátů či v zákulisích a intrikách vysoké politiky, že.
Svět je komplikovaný jako lidi v něm.