Pirátský mobilní tarif

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.

Anketa k vláknu mobil pro piráty

Mám zájem o pirátský mobilní tarif, když bude výhodný - nová SIM
3
7%
Mám zájem o pirátský mobilní tarif,když bude výhodný - převedu svou stávajíci SIM
21
51%
Mám zájem o pirátský mobilní tarif jedině bez závazku, s menšími výhodami
9
22%
Nemám zájem, nikdy bych do toho nešel
8
20%
 
Celkem hlasujících: 19 - Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Petr.Vileta »

Pro příznivce snad také, to záleží na způsobu fakturace (každý sám za sebe, strana ručí za dluhy atd.), ale Ufouna asi nebrat, nemá dobré pokrytí. Více variant by právě mělo být, takže by si každý vybral.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Patrik.Dolezal, Tomas Babicky
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Příspěvky: 1252
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2182 poděkování
Dostal poděkování: 1345 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Chápu správně, že takovéto pirátské tarify by byly třeba primárně pro orgány strany (to napsaný vypadá fakt blbě, ale víte jak to myslím, žejo), ale mohl by si ho pořídit i řadový člen strany?

[mně osobně jde primárně o data (3GB jsou mi málo)]

Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2222
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4247 poděkování

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Libor.Spacek »

Já tu mám chabý signál a to jen od O2, tak bych měl zájem jenom pokud by to bylo na O2 síti, ale bacha na ně.
Jiné sítě bych musel napřed nějak otestovat před placením/podepisováním.
Senilní dědouch a troll.
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Chápu správně, že takovéto pirátské tarify by byly třeba primárně pro orgány strany (to napsaný vypadá fakt blbě, ale víte jak to myslím, žejo), ale mohl by si ho pořídit i řadový člen strany?

[mně osobně jde primárně o data (3GB jsou mi málo)]
No já určitě pro PO časem něco řešit budu, ale tady jde opravdu o tarify pro všechny členy a spolupracující regp. (sry neuvědomil jsem si původní název původního vlákna - tzn. šiřte ať odpoví co nejvíc lidí, protože:

1) nejdřív musíme zjistit zájem - jednak jestli má vůbec smysl něco řešit pro víc lidí, a za druhé podle objemu dostaneme přesnou nabídku (čím víc - tím lepší podmínky)

2) jakým způsobem si to pak zařídíme v pirátské straně je naše věc - u operátora by měla (pravděpodobně - bez závazku nebudou podmínky tak dobré) nějaký závazek pouze strana, tj. konkrétní lidi ne OFFTOPIC(ale piráti se určitě nezavážou k něčemu co by pak platili zbytečně - takže zase potřeba zjistit zájem ...etc.etc. kruci přece nemusím psát všechno uplně polopatisticky).

Co se týká dat - VF teď má akci 10GB za 505,- , když bude mít zájem hodně lidí, dostanem se ještě níž.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Petr.Bajgar, Ondrej.Kotas, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3519
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1481 poděkování
Dostal poděkování: 3048 poděkování

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Chceš zakládat další šedivku... Těch už je kupa a za chvilku budou i další oficiální šedivky (už jedna je - Blesk mobil) a brzo budou i oficiální virtuálové.

Takže si nemyslím, že to vůbec má smysl. Především ta anketa je dost špatná. První tři jsou pro a poslední odpověď je krajně proti. Co třeba "Zatím o to zájem nemám, ale budu sledovat".
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
volani.webnode.cz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 472
Registrován: 24 srp 2010, 06:20
Profese: Nezaměstnaný-prekérní práce-PéCévál
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 442 poděkování
Dostal poděkování: 408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od volani.webnode.cz »

Někteří VoIP začínají koketovat s "virtuálněním". Myslím že za nějaký čas budou někteří VoIP i virtuálové umožňovat využít efektivněji VoIP než jen přes zpětné volání ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi volani.webnode.cz za příspěvky (celkem 2):
Ivan Sirko, Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Ⓐ☮
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Zdenek Stepanek píše:Chceš zakládat další šedivku.
Žádnou šedivku, pro piráty a aktivní regp. only (motivace ne ;) ) prostě jen mít tarif za ne tak hrozných podmínek, jako se nabízí běžně (pro lidi navíc bez závazku - celkově buď taky, nebo max. na rok, bo taky sleduju vývoj (na druhé straně si nemyslím že do roka tady budou tarify jako v rakousku a podobné podmínky - třeba na roaming - stejně jen se smlouvou).
Především ta anketa je dost špatná. První tři jsou pro a poslední odpověď je krajně proti. Co třeba "Zatím o to zájem nemám, ale budu sledovat".
Nesmysl - bez odpovědí na anketu nebude co sledovat - ty první 3 odpovědi souhrně znamenají "mám zájem to sledovat".
volani.webnode.cz píše:Někteří VoIP začínají koketovat s "virtuálněním". Myslím že za nějaký čas budou někteří VoIP i virtuálové umožňovat využít efektivněji VoIP než jen přes zpětné volání ...
No tohle je asi jediná konkurence schopná možnost - nejspíš s nějakou podobnou smlouvou, jenže se o tom s přestávkama bavíme 2 roky a změna nebo výsledek nikde.

Vzhledem k zájmu o anketu to zatím nechám plavat.

EDIT: Z5 - 20 lidí zase tak málo není - tj. nechám si to ještě projít hlavou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvek:
Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dnes mi přišla nabídka od mého VoIP operátora na Callback. S operátorem jsem už několik let zcela spokojen a ceny nové služby nevypadají zle. Platí se formou předplatného, minimálně 300 Kč s DPH a máte na vyčerpání půl roku (pak to propadne). Výhodou je, že můžete zůstat u svého stávajícího operátora a tel. čísla. Nevýhoda je, že bychom si mezi sebou nemohli volat zcela zdarma.
http://www.eri.cz/erivoip-callback-ceny
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Michal Krause
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 252
Registrován: 29 led 2012, 08:21
Profese: Jednatel společností
Bydliště: Rybná, Praha - staré město
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Michal Krause »

to je zajímavé toto
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Uživatelský avatar
Vaclav.Legner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 82
Registrován: 20 bře 2013, 12:22
Profese: Projektový manažer
Bydliště: severni cechy
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Vaclav.Legner »

zdravim,

pocitam, ze tohle zamrzlo, tak se zeptam, jestli byste to nechteli znovu rozmrazit, kdyz se ted operatori chovaj skoro jako v civilizovanym svete, tak bychom se mohli dostat na dfakt slusnou cenu...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Legner za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Ales.Sura
Dokud je možné něco s tím dělat, dělej vše co je možné. Pokud už není nic, co by mohlo s věcí pohnout, odejdi v míru.
=> Zamcene thready nectu. Casto behem jejich cteni mam chut reagovat a nemoznost onoho je tak demotivujici, ze na to radsi kaslu od zakladu. Ano, je to problem. Ne NA moji strane, ale V.

Neni tu thread bez hejtu./?/!

Na hacky a carky si hraju jen v mluvenym projevu. Pokud to nekomu vadi, jsem tolerantni, muze si je klidne domyslet:)
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“