Pirátský mobilní tarif
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský mobilní tarif
Pro příznivce snad také, to záleží na způsobu fakturace (každý sám za sebe, strana ručí za dluhy atd.), ale Ufouna asi nebrat, nemá dobré pokrytí. Více variant by právě mělo být, takže by si každý vybral.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
- Patrik.Dolezal, Tomas Babicky
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla
- Příspěvky: 1252
- Registrován: 14 črc 2010, 22:42
- Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
- Bydliště: Praha/Otrokovice
- Dal poděkování: 2182 poděkování
- Dostal poděkování: 1345 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský mobilní tarif
Chápu správně, že takovéto pirátské tarify by byly třeba primárně pro orgány strany (to napsaný vypadá fakt blbě, ale víte jak to myslím, žejo), ale mohl by si ho pořídit i řadový člen strany?
[mně osobně jde primárně o data (3GB jsou mi málo)]
[mně osobně jde primárně o data (3GB jsou mi málo)]
Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)
- Libor.Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 16 říj 2012, 09:30
- Dal poděkování: 2636 poděkování
- Dostal poděkování: 4247 poděkování
Re: Pirátský mobilní tarif
Já tu mám chabý signál a to jen od O2, tak bych měl zájem jenom pokud by to bylo na O2 síti, ale bacha na ně.
Jiné sítě bych musel napřed nějak otestovat před placením/podepisováním.
Jiné sítě bych musel napřed nějak otestovat před placením/podepisováním.
Senilní dědouch a troll.
- Patrik.Dolezal
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 935
- Registrován: 04 srp 2009, 17:13
- Profese: pirát
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2518 poděkování
- Dostal poděkování: 1242 poděkování
Re: Pirátský mobilní tarif
No já určitě pro PO časem něco řešit budu, ale tady jde opravdu o tarify pro všechny členy a spolupracující regp. (sry neuvědomil jsem si původní název původního vlákna - tzn. šiřte ať odpoví co nejvíc lidí, protože:Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Chápu správně, že takovéto pirátské tarify by byly třeba primárně pro orgány strany (to napsaný vypadá fakt blbě, ale víte jak to myslím, žejo), ale mohl by si ho pořídit i řadový člen strany?
[mně osobně jde primárně o data (3GB jsou mi málo)]
1) nejdřív musíme zjistit zájem - jednak jestli má vůbec smysl něco řešit pro víc lidí, a za druhé podle objemu dostaneme přesnou nabídku (čím víc - tím lepší podmínky)
2) jakým způsobem si to pak zařídíme v pirátské straně je naše věc - u operátora by měla (pravděpodobně - bez závazku nebudou podmínky tak dobré) nějaký závazek pouze strana, tj. konkrétní lidi ne
.Co se týká dat - VF teď má akci 10GB za 505,- , když bude mít zájem hodně lidí, dostanem se ještě níž.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvky (celkem 4):
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Petr.Bajgar, Ondrej.Kotas, Petr.Vileta
- Zdenek.Stepanek
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 3519
- Registrován: 25 črc 2009, 22:46
- Profese: IT Expert
- Bydliště: Varnsdorf
- Dal poděkování: 1481 poděkování
- Dostal poděkování: 3048 poděkování
Re: Pirátský mobilní tarif
Chceš zakládat další šedivku... Těch už je kupa a za chvilku budou i další oficiální šedivky (už jedna je - Blesk mobil) a brzo budou i oficiální virtuálové.
Takže si nemyslím, že to vůbec má smysl. Především ta anketa je dost špatná. První tři jsou pro a poslední odpověď je krajně proti. Co třeba "Zatím o to zájem nemám, ale budu sledovat".
Takže si nemyslím, že to vůbec má smysl. Především ta anketa je dost špatná. První tři jsou pro a poslední odpověď je krajně proti. Co třeba "Zatím o to zájem nemám, ale budu sledovat".
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
- volani.webnode.cz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 472
- Registrován: 24 srp 2010, 06:20
- Profese: Nezaměstnaný-prekérní práce-PéCévál
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 442 poděkování
- Dostal poděkování: 408 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský mobilní tarif
Někteří VoIP začínají koketovat s "virtuálněním". Myslím že za nějaký čas budou někteří VoIP i virtuálové umožňovat využít efektivněji VoIP než jen přes zpětné volání ...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi volani.webnode.cz za příspěvky (celkem 2):
- Ivan Sirko, Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Ⓐ☮
- Patrik.Dolezal
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 935
- Registrován: 04 srp 2009, 17:13
- Profese: pirát
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2518 poděkování
- Dostal poděkování: 1242 poděkování
Re: Pirátský mobilní tarif
Žádnou šedivku, pro piráty a aktivní regp. only (motivace neZdenek Stepanek píše:Chceš zakládat další šedivku.
Nesmysl - bez odpovědí na anketu nebude co sledovat - ty první 3 odpovědi souhrně znamenají "mám zájem to sledovat".Především ta anketa je dost špatná. První tři jsou pro a poslední odpověď je krajně proti. Co třeba "Zatím o to zájem nemám, ale budu sledovat".
No tohle je asi jediná konkurence schopná možnost - nejspíš s nějakou podobnou smlouvou, jenže se o tom s přestávkama bavíme 2 roky a změna nebo výsledek nikde.volani.webnode.cz píše:Někteří VoIP začínají koketovat s "virtuálněním". Myslím že za nějaký čas budou někteří VoIP i virtuálové umožňovat využít efektivněji VoIP než jen přes zpětné volání ...
Vzhledem k zájmu o anketu to zatím nechám plavat.
EDIT: Z5 - 20 lidí zase tak málo není - tj. nechám si to ještě projít hlavou.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvek:
- Petr.Vileta
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský mobilní tarif
Dnes mi přišla nabídka od mého VoIP operátora na Callback. S operátorem jsem už několik let zcela spokojen a ceny nové služby nevypadají zle. Platí se formou předplatného, minimálně 300 Kč s DPH a máte na vyčerpání půl roku (pak to propadne). Výhodou je, že můžete zůstat u svého stávajícího operátora a tel. čísla. Nevýhoda je, že bychom si mezi sebou nemohli volat zcela zdarma.
http://www.eri.cz/erivoip-callback-ceny
http://www.eri.cz/erivoip-callback-ceny
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Michal Krause
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 252
- Registrován: 29 led 2012, 08:21
- Profese: Jednatel společností
- Bydliště: Rybná, Praha - staré město
- Dal poděkování: 99 poděkování
- Dostal poděkování: 355 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský mobilní tarif
to je zajímavé toto
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
- Vaclav.Legner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 82
- Registrován: 20 bře 2013, 12:22
- Profese: Projektový manažer
- Bydliště: severni cechy
- Dal poděkování: 44 poděkování
- Dostal poděkování: 80 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský mobilní tarif
zdravim,
pocitam, ze tohle zamrzlo, tak se zeptam, jestli byste to nechteli znovu rozmrazit, kdyz se ted operatori chovaj skoro jako v civilizovanym svete, tak bychom se mohli dostat na dfakt slusnou cenu...
pocitam, ze tohle zamrzlo, tak se zeptam, jestli byste to nechteli znovu rozmrazit, kdyz se ted operatori chovaj skoro jako v civilizovanym svete, tak bychom se mohli dostat na dfakt slusnou cenu...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Legner za příspěvky (celkem 2):
- Petr.Vileta, Ales.Sura
Dokud je možné něco s tím dělat, dělej vše co je možné. Pokud už není nic, co by mohlo s věcí pohnout, odejdi v míru.
=> Zamcene thready nectu. Casto behem jejich cteni mam chut reagovat a nemoznost onoho je tak demotivujici, ze na to radsi kaslu od zakladu. Ano, je to problem. Ne NA moji strane, ale V.
Neni tu thread bez hejtu./?/!
Na hacky a carky si hraju jen v mluvenym projevu. Pokud to nekomu vadi, jsem tolerantni, muze si je klidne domyslet:)
=> Zamcene thready nectu. Casto behem jejich cteni mam chut reagovat a nemoznost onoho je tak demotivujici, ze na to radsi kaslu od zakladu. Ano, je to problem. Ne NA moji strane, ale V.
Neni tu thread bez hejtu./?/!
Na hacky a carky si hraju jen v mluvenym projevu. Pokud to nekomu vadi, jsem tolerantni, muze si je klidne domyslet:)