Stránka 9 z 20
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 14:26
od Roman.Kucera
Když už si tady tak hezky povídáme. Hlasování ukázalo jasně, že okolo Broocha není jen několik málo křiklounů, ale půlka strany z těch, co jsou ochotní volit.
Pro vedení je to jasný signál, že něco dělá špatně. Pokud to byrokratům nedojde, dojedem na to všichni. Jednou z těch chyb je, že si to všechno personifikujou na Broocha, že si myslí, že problémy se vyřeší umlčením Broocha. Ne, ty se vyřeší, až byrokrati přestanou strkat hlavu do písku a dojde ke změně přístupu.
A teď dámy a pánové, klíčová věta. Nemyslím, že vinu na tom nese převážně RP. Vinu nese zejména ta vrstva o jedno patro níže. Tam jsou ti horliví přitakávači, moderovači a zamykači. Iniciativní puberťáci, kteří jsou tak horliví, až to poměrně velké části členstva leze krkem.
A jestli se bude hlasování opakovat, bude mít Brooch minimálně o jeden hlas víc. Ten můj

Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 14:30
od zuzalisku
moje řeč...na mě to působí stejným dojmem, vleče se to dle mého co pozorzuji už od září... taky si myslim, že se věci maji trochu jinak...no ,jenže když neni snaha problémy cíleně řešit a radši se upalujou čarodejnice, personifikované do jednoho, který nemlčí, tak je to zkáza strany jako takové.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 14:40
od Ivan.Bartos
Roji, ty si zase pleteš, o čem to hlasování bylo. Bylo o odvolání Martina Brože z RK, nikoliv o podopře všeho co Martin za poslední půlrok vytlačil.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 14:47
od Josef.Ulehla
No přinejmenším je tu jedna věc, kterou předsednictvo hodně tlačí (= odvolání Martina z rozodčí komise). Doufám, že mi Ivane neodpovíš, že to vůvec netlačíte. A ukázalo se, že v této jedné věci nejde členstvo tak úplně jednotně za předsednictvem. Ne?
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 14:57
od Ivan.Bartos
JU. Nejde. Proto to hlasování bylo. Tak to má fungovat. Dezinterpretace celé kauzy je od začátku největší marnost. Nejednalo se o akentu: "souhlasíte s M. Brožem?" ani "zda vás se.. Brooch,?" ale: "Je jeho chování slučitelné s výkonem fce v RK?" Výsledek na mém názoru nic nemění. Více lidí je přesvědčeno, že je slučitelné. Méně lidí je přesvědčeno, že není slučitelné. Takto to funguje. Pokus o přeměnu výsledku na anketu oblíbenosti je nesmysl. Proto nemám potřebu chytat se za nos, protože MB zůstává na pozici RK. Na mém názoru, že Pirátům škodí, se nic nemění. Stejně tak na to, že nemá na pozici soudce co dělat. Easy as that.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 14:58
od Jan.Podhajsky
RP se mi zda, ze spis tlaci na vylouceni MB z CPS. aspon podle toho pravnickeho podani ke KK.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 14:59
od Vaclav.Malek
A co ho vyloučit ze strany a nechat ho v RK?

Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 15:07
od Ivan.Bartos
Honzo. V požadovaném závěru podání KK není ani slovo o vylučování od Pirátů, tak nekal vodu. Za sebe? Poškozování Pirátů Martinem Brožem je, a nejen v mé hlavě, neoddiskutovatelné a mrzí mě, že se s tím neumíme jako strana vyrovnat. Respektive lidé, kteří se cítí dotčeni, mohou prakticky kulový. 0. Takže, i přes to všechno musí s MB sdílet stejnou palubu. Celou věc neberu ani z pohledu svého ani RP, ale z pohledu Pirátů (nově též skautíků). Mně je jedno, zda někdo tvrdí, že jsem supergay a moje holka je vochechule. Vadí mně lži za účelem někoho ohovnit, pomluvy, manipulace, intriky a podpásovky. To jsem viděl. Nedá se svítit.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 15:11
od Roman.Kucera
Ivan Bartos píše:Roji, ty si zase pleteš, o čem to hlasování bylo. Bylo o odvolání Martina Brože z RK, nikoliv o podopře všeho co Martin za poslední půlrok vytlačil.
Ivánku, jsme v POLITICKÉ straně

Proč lidi chtějí Broocha v RK? Protože chtějí mít nějakou pojistku proti příšerně složité byrokracii, které 99% členů nerozumí a cítí, že Brooch je v tom nenechá, když ta byrokracie jednou uděří i na ně.
RK je jednou ze složek moci u Pirátů. A když má běžný člen pocit, že v mocenských strukturách je příliš silný vliv byrokratů, chtějí tam mít protipól. No a když moc sáhne k "nelidským" krokům, nutně to vyvolá sympatie k Broochovi. Nadrobili jste... nadrobili JSME si to sami.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 15:14
od Ivan.Bartos
Je to tvoje intepretace Roji. Přečti si post Ivo Vašíčka.