Stránka 8 z 20
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 12:44
od Dominika.Michailidu
stále je to o příčině a důsledku. proč někdo překročil tu hranici? A nevytahujte, že se ty věci daly řešit v klidu, podáním členského podnětu, námitky nebo co... Někdy to prostě nejde, myslím..
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 12:45
od Vojtech.Pikal
Omlouvám se všem, jsem unavený a snažím si šetřit práci.
Vím proč jsem původně nekandidoval na šéfa AO a tohle jsou přesně ty důvody a jsou stále platné.
K jirkovo návrhu.
- nyní se hlasuje o nesprávnosti procedury
- pokud bude procedura označena za nesprávnou (což jistě být může - činil jsem tu změnu ve způsobu hlasování v dobré víře ovšem rozhodně to může být považováno za chybné. Nesdílím ovšem např. názor, že internetové jednání by co nejlépe mělo emulovat jednání fyzické - na zasedání. Náš JdŘ se imho staví k jednání internetovému jako k primární formě.) je výsledkem "námitka proti hlasování". (Měl jsem se na ten Jirkův návrh podívat lépe a možná ho spustit již v průběhu.) O námitce proti (věcnému či osobnostnímu) hlasování se procedurálně hlasuje, pokud námitka proti hlasování uspěje, budeme hlasování opakovat.
O námitce, pokud fórum označí proceduru za nesprávnou - se pokusím nechat hlasovat konsenzuálně.
Vítám tento kuloár - klubovou diskuzi.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 12:46
od Martin Broz
Pratelska atmosfera byla zcela znicena moderaci a tim, ze vyhlasky a statusy uplatnujete vudci clenum bez toho, aby je clenove schvalili. Popirate zakladni principy, uplatnujete cim dal vic svou napiskanou moc a misto priznani se vymlouvate. Jak typicky ceske reseni. "Hlavne klid. Nic se nedeje. To jen vetricek." Pripomina mi to pohadku, kterou mozna znate: "Potom stařeček brzy zas usnul a babička mu vytrhla třetí zlatý vlas. - "Což mě, matko, spát nenecháš?" řekl stařeček mrzutě a chtěl vstávat. - "Lež, synáčku, lež! Nehněvej se, nerada jsem tě vzbudila. Ale přišla na mě dřímota a měla jsem zas podivný sen. Zdálo se mi o přívozníkovi na černém moři: dvacet let už tam převáží a nikdo ho nejde vysvobodit. Kdy bude roboty jeho konec?"
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 12:56
od jaryn
czpirat píše:Chápu to správně tak, že se snažíš manipulovat s jednou už proběhnuvší demokratickou volbou?
Tohle je fakt na blití.
jj dobre to chapes.... ale to stavajici posranci predvadi non-fuck|n'-stop...
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 12:59
od Ivan.Bartos
Psal jsem výše. Aktivity ke změnám pravidel moderace či konstruktivní nápady, kterých už je naštěstí formulovaných několik, rozhodně nevychází se stran nejhlasitějších "kritiků" a sposťáků. Jakýkoliv krok, který byl učiněn ze strany lidí zodpovědných byl označen za alibistický, lokajský, přizdisráčský apod, ačkoliv je zde na potřebu tento krok učinit neustále apelováno.
Za čin, tedy nepovažuji žvatlání či pomlouvání, ale předložení něčeho, s čím mohou Piráti dále pracovat. Tralalalala a to můžeme opakovat dokola.
I pohádky si můžeme vykládat.
Jdeme dělat připomínkování paragrafového znění kyberzákona viz. Vilémovo
podatelna-republikoveho-vyboru-f433/pri ... ml#p192524
Za 14 dní je další workshop na půdě NBÚ. Jinak jeden byl předevčírem...
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 13:00
od Ivan.Bartos
Pro experta ctpiráta. Námitku oproti hlasování podal Jirka Kadeřávek. Z tvého pohledu tedy "posranec nStop" .
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 13:01
od Martin Broz
Utíkáš sám před sebou. Ale tentokrát nemůžeš vyhrát. Sám sebe totiž vžycky doběhneš.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 13:25
od jaryn
Ivan Bartos píše:Pro experta ctpiráta. Námitku oproti hlasování podal Jirka Kadeřávek. Z tvého pohledu tedy "posranec nStop" .
Nejsem czpiratuv expert. Porsanec neni protoze nesedi v posranecky slibovne CR. Je to jitrnice ktera ma blbe nastavenej postovni server (jinak dik Jirko za dalsi data do bayes db)
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 13:54
od Ivo.Vasicek
Vzhledem k některým reakcím si uvědomuji, že někteří se mylně domnívají, že se nehlasovalo o odvolání člena RK, ale o souhlasu s názory Martina Brože. Jsem přesvědčen, že je to zcela mylná a značně kontraproduktivní interpretace.
Nechci opakovat svůj příspěvek v rozpravě, ale vzhledem k nižšší chápavosti (zřejmě způsobené emotivním rozrušením) připomínám, že je zcela naivní domnívat se, že lze změnit chování Martina Brože jeho odvoláním z RK. Tedy přesněji, asi by se jeho chování změnilo, ale z kritizovaného hlediska k horšímu (vyšiloval by ještě více). Rozumím, že mnohé Martinovy projevy lidem vadí, mě vadí také, ale už nechodím do mateřské školy, abych si chodil stěžovat paní učitelce, ať tomu zlýmu klukovi co mi sprostě nadává naplácá.
Obecně se řídím heslem: problém má ten, kdo ho řeší.
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Napsal: 24 led 2013, 14:21
od Josef.Ulehla
Vojtech Pikal píše:O námitce proti (věcnému či osobnostnímu) hlasování se procedurálně hlasuje, pokud námitka proti hlasování uspěje, budeme hlasování opakovat.
(
viewtopic.php?p=192673 , zvýraznění moje )
To je v rozporu s tím, co říkáš ve v hlasovacím vlákně (
viewtopic.php?t=15485 ) i s následující větou:
Vojtech Pikal píše:O námitce, pokud fórum označí proceduru za nesprávnou - se pokusím nechat hlasovat konsenzuálně.
(
viewtopic.php?p=192673 )
Proč konsensuálně?