Stránka 8 z 8
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 05 zář 2009, 00:24
od vuelta
No to samozřejmě chápu, ale je to škoda, přece jen předseda je hlavním reprezentantem strany, její mediální tváří, a měl jsem pocit že byste to dělal lépe. Ale samozřejmě vaše osobní rozhodnutí respektuji.
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 05 zář 2009, 12:44
od Jiri.Kaderavek
Každé rozhodnutí je vždy něco za něco.
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 06 zář 2009, 13:10
od Krychna
rád bych se zeptal jestli ČPS hodlá vyslat svého zástupce do pořadu ČT politické spektrum? (
http://www.ct24.cz/vysilani/2009/09/05/ ... -spektrum/). Myslím že to je jedna z mála příležitostí prezentace neparlamentních stran v hlavním médiu, a určitě je tady větší prostor než právě třeba v rozhovoru s Tachecí.
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 06 zář 2009, 13:14
od Jiri.Rezek
Krychna píše:rád bych se zeptal jestli ČPS hodlá vyslat svého zástupce do pořadu ČT politické spektrum? (
http://www.ct24.cz/vysilani/2009/09/05/ ... -spektrum/). Myslím že to je jedna z mála příležitostí prezentace neparlamentních stran v hlavním médiu, a určitě je tady větší prostor než právě třeba v rozhovoru s Tachecí.
Ano,svého zástupce samozřejmě vyšleme, již jsme byli ČT osloveni. Konkrétní osoba a téma je momentálně ve stavu projednávání

Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 07 zář 2009, 12:05
od jzvc
Hlavne az se dohodnete, tak at se dotycny postavi pred aspon 10 lidi kteri na nej budou poradne hnusni a budou se ho ptat pekne neprijemne klidne na kraviny

. IMO lepsi rict blbej vlastni nazor nez rict "nevim".
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 07 zář 2009, 12:08
od G.all
jzvc píše:Hlavne az se dohodnete, tak at se dotycny postavi pred aspon 10 lidi kteri na nej budou poradne hnusni a budou se ho ptat pekne neprijemne klidne na kraviny

. IMO lepsi rict blbej vlastni nazor nez rict "nevim".
Což o to, ptát se hodně nepříjemně a blbě není si myslím až takový problém, ale ptát se nepříjemně k věci to už znamená něco znát a mít názor a možná i cíl...
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 07 zář 2009, 12:09
od Michal.Rusek
jzvc píše:Hlavne az se dohodnete, tak at se dotycny postavi pred aspon 10 lidi kteri na nej budou poradne hnusni a budou se ho ptat pekne neprijemne klidne na kraviny

. IMO lepsi rict blbej vlastni nazor nez rict "nevim".
Když nevím, tak nevím. Jen vůl furt něco povídá, i když nic neví. Co to je za blbost zase. Zřejmě je každej divák debil.
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 07 zář 2009, 14:59
od jzvc
Kdyz se me nekdo zepta, jak se spocita vzorec XYZ tak muzu rict ze nevim (v kazdym pripade, neokecavat), ale kdyz se me nekdo zepta, co si myslim o napr rozsireni Temelina, tak ze sebe odpovedi nevim udelam pekneho idiota. Nejaky nazor bych na to asi mit mel, kdyz chci delat politiku. Muj post se tykal predevsim druhe varianty. Totez se tyce dotazu a vyjadrovani se k programu/tiskovym zpravam ... nejde rict "to sem nepsal ja a nevim jak je to mysleno".
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 07 zář 2009, 17:10
od Zdenek.Pech
Michal Rusek píše:jzvc píše:Hlavne az se dohodnete, tak at se dotycny postavi pred aspon 10 lidi kteri na nej budou poradne hnusni a budou se ho ptat pekne neprijemne klidne na kraviny

. IMO lepsi rict blbej vlastni nazor nez rict "nevim".
Když nevím, tak nevím. Jen vůl furt něco povídá, i když nic neví. Co to je za blbost zase. Zřejmě je každej divák debil.
Politik je prave castecne definovany i tim, ze umi krasne a dlouho kecat o nicem

Ale to uz bys mel prece vedet, staci vyslovit jmeno "Kocab" ...
Re: Barbora Tachecí - interview
Napsal: 08 zář 2009, 11:23
od stys
Zdenek Pech píše:Michal Rusek píše:jzvc píše:Hlavne az se dohodnete, tak at se dotycny postavi pred aspon 10 lidi kteri na nej budou poradne hnusni a budou se ho ptat pekne neprijemne klidne na kraviny

. IMO lepsi rict blbej vlastni nazor nez rict "nevim".
Když nevím, tak nevím. Jen vůl furt něco povídá, i když nic neví. Co to je za blbost zase. Zřejmě je každej divák debil.
Politik je prave castecne definovany i tim, ze umi krasne a dlouho kecat o nicem

Ale to uz bys mel prece vedet, staci vyslovit jmeno "Kocab" ...
Taky je pravda, že když někdo hodně dlouho něco opakuje a není možné nebo slušné ho poslat do háje, většinou prosadí svou. Protože normální člověk kývne aby ho už měl z krku.
To platí na všech intelektuálních úrovních.
Dalibor Štys