Novoroční přání 2013 (vlákno pro všechny)

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Novoroční přání 2013 (vlákno pro všechny)

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ahoj, zakládám toto vlákno, abychom mohli spolu sdílet naše novoroční přání. Začnu tedy od sebe.

Pirátky, piráti, přátelé, kritici, příznivci a vůbec všichni...

Chtěl bych Vám do nového roku 2013 popřát standardní kombinaci štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti.

Předchozí pirátský rok nebyl lehký. Pirátská šalupa se zmítala na rozbouřeném moři. Jednou byla nahoře, jindy zase dole. Občas někoho spláchla vlna, někteří se schovali v podpalubí. Sem tam se nám podařilo zachránit trosečníka, a když měli Piráti štěstí, naverbovali další dobrovolníky, kteří věří tomu, že na konci cesty je poklad.

Navenek Pirátská strana roste, čemuž odpovídal nejen výsledek ve studentských volbách, ale i rostoucí podpora v krajských volbách. Zde je namístě všem, kteří organizovali, pomáhali, kampaňovali, kontrolovali i volili poděkovat. Dokonce i cinknuté průzkumy už Piráty berou v potaz.

Co tedy popřát nám Pirátům v nadcházejícím, snad nevolebním, roce 2013? Já Pirátům přeji, abychom si všichni uvědomili, jaké jsou naše cíle. Proč jsme vůbec Pirátskou stranu zakládali. Že to není platforma pro realizaci našich divokých individualit, ale cesta, která má v budoucnu pomoci všem občanům v naší republice. Přál bych nám všem, abychom opět nalezli zdánlivě ztracenou vnitřní jednotu a soustředili se na to, co je skutečně důležité.

Přál bych nám, abychom se povznesli nad byrokraticky formulovaná osočování, abychom rozum opět dokázali postavit nad pravidla. Aby v Pirátské straně znovu převládl základní princip přátelství, dialogu, porozumění a férovosti. Myslím, že jsme více než úspěšně dokázali naplnit mantru “Co Pirát, to vysílač“. V roce 2013 se pojďme pokusit naplnit další pojem: “ Co Pirát, to druh v boji a přítel“.

Rok 2013 nechť není rokem “trolla“. Tak se chyťme, třebas i navzájem, za nos a uvědomme si, že před námi neleží menší úkol, než změnit svět.

PF2013
Ivan – předseda

PS: Nevěřte falešným prorokům
PPS: Užijte si všichni novoroční oslavu.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novoroční přání 2013 (vlákno pro všechny)

Příspěvek od Roman.Kucera »

Přeji všem opravdovým Pirátům nejmíň tolik toho všeho, co Ivánek. A Ivánku, stejně tě mám rád a i když si někdy na zabití, nikoho lepšího nemáme. Snaž se nedělat nikdy věci, za který bysme tě museli odvolávat a sorry, že to sem píšu, až budu mít o dvě promile míň, zas to smažu :-)
Piráááááááátííííííííííííííííí! Jedéééééééééééééééééééém!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Lenka.Wagnerova, Ivan Sirko, Jiri Vontroba, Vaclav.Malek, Simona.Skorepova
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novoroční přání 2013 (vlákno pro všechny)

Příspěvek od Petr.Vileta »

Chtěl bych popřát všem hlavně zdraví, spoustu vzájemné tolerance a pochopení, duševní vyrovnanosti a slušnosti. Slova "děkuji" a "prosím" opravdu nejsou sprostá slova a za jejich používání, třeba i nadměrné, vás jistě nikdo před Kontrolní komisi nepožene ;)

Chtěl bych popřát všem, co nově vstoupí na palubu, aby jim nikdo nezatajoval, že loď má i Podpalubí a že se tam sice vetšinou tlachá, ale může z toho vzejít i nápad, se kterým pak mohou směle na palubu. Aby prostě ten průlez do Podpalubí nebyl před nimi zamaskován a zatížen sudem s prachem ;) Ostatně v podpalubí lodí bývají i lodní pumpy a děla a je tam samozřejmě ubytování pro ty, co si chtějí odpočinout.

Jako strážce truhly pak přeji všem Pirátům co nejvíce dárců a slibuji, že budu truhlu bránit vlastním tělem před všemi nájezdníky, lapky a marnotratníky.

Nám všem, našim příznivcům i voličům, bych pak chtěl popřát, aby na toho Kalouska, Nečase a další konečně našli něco dokazatelného a Vězeňské službě ČR pak dostatek potřebného místa pro jejich mnohaleté ubytování.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 1900
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1687 poděkování

Re: Novoroční přání 2013 (vlákno pro všechny)

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Vážení přátelé, Pirátky a Piráti !

Dlouho všem přeji pevné zdraví a samé úspěchy. Teď jsem věnoval nějaký čas sledováním rozhovorů Igora Chauna a po jeho vzoru přidávám:
Buďme dobré mysli
Konec světa, který nastal, je v tom, že končí období, kdy nám vládl strach. Nový svět je založen na něčem jiném - na lásce.
A tak mnoho sil na lásku !

Pep
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
MilanM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 613 poděkování

Re: Novoroční přání 2013 (vlákno pro všechny)

Příspěvek od MilanM »

Pirátky a Piráti,

úvodem vyjádřím radost z prostého faktu, že jste a fungujete.
Rád se také připojuji k přání pevného zdraví, nekonečné lásky, všeobecné spokojenosti, a vrtkavého štěstí - které nám snad příjde naproti.
Pochopil jsem, že usilujete býti politickou stranou se vším všudy. Tedy vám přeji také trochu přízemnějších hodnot než jsou ty výše uvedené - přeji schopnost vytrvalé vzájemné spolupráce, schopnost vzájemného respektu, a vyšší úroveň politické kultury.

Bývá zvykem přát si vše nej, ale netradičně uvedu i jednu věc kterou nám nepřeji. Nepřeji nám, abychom se zítra, pozítří nebo kdykoliv v budoucnu pokoušeli reprízovat cokoliv z toho, co se v souvislosti s Piráty odehrávalo před koncem roku.

PF 2013




P.S. Líbí se mi metafora "internet je naše moře".
Tedy bych ještě přál, abychom měli všichni schopnost čerpat z moudrosti starých mořských vlků, kteří dobře věděli, že i plavba na klidném moři má svoje pravidla.
Moře, stejně jako internet, je totiž nespoutaný živel, který chyby trestá nemilosrdně.
http://www.giglionews.it/2010022440919/ ... amica.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi MilanM za příspěvky (celkem 5):
Lenka.Wagnerova, Ivan Sirko, Michal.Reinis, Dalibor.Zahora, Josef.Kadlecek
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Michal.Reinis
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012, 16:25
Profese: Obráběč kovů
Bydliště: Milevsko
Dal poděkování: 367 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování

Re: Novoroční přání 2013 (vlákno pro všechny)

Příspěvek od Michal.Reinis »

Všem přeji vše nej do nového roku 2013 , hodně pohody a klidu při řešení jakýchkoliv situací.
http://www.youtube.com/watch?v=_Mz42LtFrKg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Reinis za příspěvky (celkem 2):
Ivan Sirko, Dalibor.Zahora
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“