srazit je vlastní zbraní,ale oni už jsou stejně polomrtví a dějinně bezvýznamní....Vojtech Pikal píše:Ne, to by bylo VeVerkovské.
Schůzka s VV
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Schůzka s VV
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Schůzka s VV
Oznámení moderátora:Od Ivanova příspěvku jste všichni těžce OT.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 3):
- Vojtech.Pikal, Dana Kozlova, Vaclav.Malek
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Schůzka s VV - update
Na základě komunikace s asistentem Víta Bárty Sergejem Pavljukem proběhne ve čtvrtek 10.1.2013 v 16:30 schůzka s Vítem Bártou v jeho kanceláři.
Po zvážení se jí účastním já a místopředseda Jakub Michálek.
Původní avizované téma, novela zákona 106, hodláme dodržet a předneseme VV naše, již existující návrhy novely tohoto zákona (díky všem, kteří se v sestavování dokumentu angažovali).
O této schůzce se z našeho fóra již dříve dověděl server ceskapozice.cz, pro který jsem se včera i k plánovanému setkání taktéž vyjadřoval.
Dle informací, které mám, pan Bárta pro ČP tuto schůzku popřel, novináři však operovali s původním pátečním datem, takže skutečně, v pátek 11.1. žádnou schůzku s Piráty nemá.
Z dalších indicíí se domnívám, že Vít Bárta mapuje terén dalších i nepolitických subjektů (např. Holešovská výzva) v jakési souvislosti s demonstracemi, které se mají konat okolo data sebeupálení Palacha.
O průběhu schůzky budeme samozřejmě v detailu informovat.
Pokud by došlo k nějaké nevhodné medializaci tohoto setkání, prosím odkazujte na informace zveřejněné v svodky-f208/evidence-lobbistickych-kont ... ml#p186957
Po zvážení se jí účastním já a místopředseda Jakub Michálek.
Původní avizované téma, novela zákona 106, hodláme dodržet a předneseme VV naše, již existující návrhy novely tohoto zákona (díky všem, kteří se v sestavování dokumentu angažovali).
O této schůzce se z našeho fóra již dříve dověděl server ceskapozice.cz, pro který jsem se včera i k plánovanému setkání taktéž vyjadřoval.
Dle informací, které mám, pan Bárta pro ČP tuto schůzku popřel, novináři však operovali s původním pátečním datem, takže skutečně, v pátek 11.1. žádnou schůzku s Piráty nemá.
Z dalších indicíí se domnívám, že Vít Bárta mapuje terén dalších i nepolitických subjektů (např. Holešovská výzva) v jakési souvislosti s demonstracemi, které se mají konat okolo data sebeupálení Palacha.
O průběhu schůzky budeme samozřejmě v detailu informovat.
Pokud by došlo k nějaké nevhodné medializaci tohoto setkání, prosím odkazujte na informace zveřejněné v svodky-f208/evidence-lobbistickych-kont ... ml#p186957
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 7):
- Dalibor.Zahora, Vaclav.Malek, Filip.Krska, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Ondrej.Profant, Ivo.Vasicek, Radek.Simkanic
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Schůzka s VV
Jen doplním, že s Bártou se už zástupce Pirátů neformálně setkal na kulatém stolu iniciativ, viz http://piratskenoviny.cz/?c_id=697402
Nic dohadováno nebylo, Petr mu jen řekl, ať si pokecá s předsedou nebo Mikim.
Nic dohadováno nebylo, Petr mu jen řekl, ať si pokecá s předsedou nebo Mikim.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
- Ivan.Bartos, Ondrej.Profant
Author Sensei Tyrant Pervert
-
Karel Bilek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 393
- Registrován: 06 dub 2012, 18:52
- Profese: student
- Dal poděkování: 420 poděkování
- Dostal poděkování: 500 poděkování
Re: Schůzka s VV
jen chci upozornit, že tohle vlákno je odkazováno na české pozici 
edit: tu http://www.ceskapozice.cz/domov/politik ... tak-urcite
edit: tu http://www.ceskapozice.cz/domov/politik ... tak-urcite
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel Bilek za příspěvky (celkem 5):
- Roman.Kucera, Ondrej.Profant, Dalibor.Zahora, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal
- Roman.Semik
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 365
- Registrován: 02 čer 2012, 20:30
- Profese: IT specialista
- Bydliště: Praha Čakovice
- Dal poděkování: 1038 poděkování
- Dostal poděkování: 294 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Schůzka s VV
A právě z České pozice jsem se dostal sem. Jak dopadlo jednání s „enfant terrible“ české politiky, jak se sám nazval? Vypadá to, že se distancuje v těchto aktivitách od VV. Přitom chce kandidovat na jejich předsedu. Koordinátor? Manipulátor je to podle mě. Popelka, Bárta, Okamura - ti tři se hledali, až se našli.Karel Bilek píše:...je odkazováno na české pozici
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Semik za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
- Radek.Simkanic
- Člen KS Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 742
- Registrován: 25 dub 2012, 22:21
- Profese: Computer vision programátor
- Bydliště: Pustějov
- Dal poděkování: 1435 poděkování
- Dostal poděkování: 531 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Schůzka s VV
Report ze schůzky se nachází v evidenci lobbistických kontaktů zde:
svodky-f208/evidence-lobbistickych-kont ... ml#p188277
svodky-f208/evidence-lobbistickych-kont ... ml#p188277
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
- Dalibor.Zahora, Radek.Simkanic
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Schůzka s VV
Tak to Veverka byl lepsi. Jsme uplne blby. Mohli jsme mit kazdej v kapse 50 tisic a ja vam to zatrhnul. Sem vul.