Re: Pirvestr 2012
Napsal: 06 pro 2012, 23:37
Další ubytko je tady Hotel Zlatý důla Martin Foltýn mi zrovna říkal, že vytrvalci můžou na silvestra v Jeseníku projít čtyři diskotéky za sebou. Vypadá to, že to tam u nich docela žije. Tady je ještě od Martina Foltýna trasa z centra Jeseníku Diskoteky prý končí nad ránem okolo páté hodiny.
Marně postrádám nějakého pořadatele nebo organizátora nejvíc se zatím angažuje TV., ale na to že se termín kvapem blíží, je to pořád celé nějak vlažné.
Marně postrádám nějakého pořadatele nebo organizátora nejvíc se zatím angažuje TV., ale na to že se termín kvapem blíží, je to pořád celé nějak vlažné.