Stránka 4 z 5
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 01 pro 2012, 03:13
od Petr.Bajgar
Máme v Jeseníku kolegu Martina Foltýna, který dělá DJ a mohl by tak na silvestra v Jeseníku přispět k větší prezentaci Pirátů pokud tam pojedme na Patrikovu chalupu byla by možnost pro část soukromou a část veřejnou místo zde:
Hotel Praděd v Jeseníku je tam i samostatný salónek u kterého pokud nebudeme požadovat soukromí není potřeba platit pokud bychom chtěli separé chtěli by 200,-/hod velký sál je pro asi 200 lidí takže se tam můžeme sjet zeširoka zdaleka.
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 01 pro 2012, 14:01
od Tomas.Vymazal
Ja jsem chtel na Pirvestru odpocivat, rozhodne jsem to neplanoval jako promo akci Piratu. Ostatnim nebranim, ale ja se z Patrikovy chaty asi moc nehnu.
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 01 pro 2012, 15:52
od Michal Wagner
Tomas Vymazal píše:Ja jsem chtel na Pirvestru odpocivat, rozhodne jsem to neplanoval jako promo akci Piratu. Ostatnim nebranim, ale ja se z Patrikovy chaty asi moc nehnu.
Moc to řešíš

))
Stejně už víme, co budem dělat Bude pohoda

))
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 01 pro 2012, 17:53
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Mi to vypadá na prosinec finančně dost bledě, jak se zdá, tak ne že to vyrobíte na druhym konci republiky, kam pojedu jednatřicátýho večer stopem :/

Re: Pirvestr 2012
Napsal: 01 pro 2012, 17:59
od Gabriela.Antosova
Nevim jak mi tohle vlákno mohlo uniknout, Pirvestr rozhodně plánujeme i v Pze, osobně jsem se zavázala stát(makat) za barem V PIRÁTSKÉM OBLEČKU, místo zatím přísně tajné .-)
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 02 pro 2012, 22:55
od Petr.Bajgar
Protože vnímám silné averse vůči mně u mnoha kolegů. Jsem připraven se Pirvestru 2012 fyzicky neučastnit.
Dál budu z pověření KS OLK jednat o přípravách a účasti kolegů z KS OLK, KS JMK a KS MSK a snad i dalších zájemců a na programu v Jeseníku.
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 03 pro 2012, 01:32
od Tomas.Vymazal
Diky za koordinaci, Petre. Pro jistotu sem doplnim informace, na ktere se me uz par lidi ptalo. Chata v Jesenikach patri rodine Patrika Dolezala, takze, jak jsem pochopil, je nam k mani zdarma (predpokladam, ze mozna budeme muset zatahnout vyuzite energie nebo tak, ale to je smesny). A co se tyce spani tam, tak je tam udajne osm posteli a pak nejake misto na zemi. Patrik odhadoval, ze dvanact lidi by se tam melo vejit v pohode (postele + zem), ale ze mozna i vic.
Pripadni zajemci, necht se hlasi ve vlaknu Pirvestr 2012 ve foru JmK:
jihomoravsky-kraj-f83/pirvestr-2012-t13938.html
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 04 pro 2012, 00:12
od Karel Bilek
ahoj
0.5, plány na silvestra zatim nemám
(zní to dobře, ale zase je to daleko, navíc budu na vánoce u rodiny v severních čechách)
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 04 pro 2012, 01:59
od Petr.Bajgar
Protože ubytování v Hotelu Praděd je za 300,- na noc mám za to, že by se měli zájemci ozývat pokud možno velice záhy.
Re: Pirvestr 2012
Napsal: 04 pro 2012, 04:03
od Tomas.Vymazal
Naplnime kapacity a bude. Vic nez 14 lidi tam nepustim
