Stránka 3 z 5

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 19 lis 2012, 11:39
od Petr.Kopac
Napocital jsem zatim 10 lidi + moji znami = 20 :D

Ve dvaceti se vejdem k nemu do vetsiho bytu. Pokud by nas ale bylo vic, potrebovali bychom uz nejake extra prostory. Kdo bude chtit, dycky muze jit parit nekam ven, ale poradat vyslovene Piratskou party nekde v nejakym podniku by uz stalo nejakej cas a penize...

V byte by to bylo maximalne easy a lowcost - vlastni piti, hudba z hifi, deskovky, dojizdejici by mohli prespat a rano vypomoct s uklidem :)
Ted jeste sehnat nekoho, kdo nam nabidne ten byt. Takhle jsme slavili Silvestr v Las Palmas v mym byte a bylo to supr... az na ten mrnik, kdyz jsem se "rano" ve 4 odpoledne probudil... takze kdo bude odvazny a prihlasi se? :)

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 19 lis 2012, 13:21
od Tomas.Vymazal
No ja jsem popravde doufal ve vicedenni kalbu. Alespon treba tri dny. Meli jsme s Krtkem a Belegem (Michal Wagner) takovy plan, ze bychom tam mohli uzit nejake zajimave chemikalie jeden den treba... Asi uplne nejvic nejidealnejsi by bylo, kdyby nejdriv pirvestr probihal treba v osmi lidech po dobu dvou dnu a pak se jednatricatyho pridal zbytek na tu nejkrutejsi cast.

Jinak dotaz: Ten tvuj kamarad bydli kde? Jestli Plzen, tak je to trochu z ruky.

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 19 lis 2012, 18:21
od Petr.Kopac
Tomas Vymazal píše:No ja jsem popravde doufal ve vicedenni kalbu. Alespon treba tri dny. Meli jsme s Krtkem a Belegem (Michal Wagner) takovy plan, ze bychom tam mohli uzit nejake zajimave chemikalie jeden den treba... Asi uplne nejvic nejidealnejsi by bylo, kdyby nejdriv pirvestr probihal treba v osmi lidech po dobu dvou dnu a pak se jednatricatyho pridal zbytek na tu nejkrutejsi cast.

Jinak dotaz: Ten tvuj kamarad bydli kde? Jestli Plzen, tak je to trochu z ruky.
"k nemu" melo byt "k nekomu", nejak mi to vypadlo. Zadneho kamarada dost sileneho a s velkym bytem v Praze nemam.
Jinak uprimne Tome, uzivej si jake chemikalie chces a uzij si to, ja chodim do prace (jako spousta dalsich) a moje uzivani chemikalii se zastavuje u kafe a piva, obcas max. vodni dymka nebo jeden joint za uherskej rok :)
Priklanim se k tomu udelat poklidnejsi parbu treba do 1 rano a pak pro odvazlivce nekam vyrazit do ulic v piratskych kostymech a delat mrnik jinde nez v byte :D

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 19 lis 2012, 19:43
od Tomas.Vymazal
Patrik Dolezal nabizel jejich rodinnou chaticku, kam by se vlezlo tak 12 lidi a kde bychom mohli delat, co bychom chteli. Vzhledem k pomerne nizkemu zajmu ze zbytku republiky mi to zacina pripadat jako nejlepsi varianta. Ale protoze na Patrikovu chatu muzeme odjet bez ohlaseni predem, tak nehazu flintu do zita a pockam, jestli se jeste nekdo neozve.

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 20 lis 2012, 12:03
od Petr.Kopac
Tomas Vymazal píše:Patrik Dolezal nabizel jejich rodinnou chaticku, kam by se vlezlo tak 12 lidi a kde bychom mohli delat, co bychom chteli. Vzhledem k pomerne nizkemu zajmu ze zbytku republiky mi to zacina pripadat jako nejlepsi varianta. Ale protoze na Patrikovu chatu muzeme odjet bez ohlaseni predem, tak nehazu flintu do zita a pockam, jestli se jeste nekdo neozve.
Hmmm... no ja si taky v "nejhorsim" udelam peknej vecer "sam", tedy s temi prateli v Plzni/Praze. ;)

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 26 lis 2012, 15:43
od Petr.Kopac
Takze ja jsem se zatim predbezne domluvil s kolegou z neziskovek, ktery ma k dispozici prostory i deskovky tady v Plzni. Takze si to zorganizuju sam :) Kdo chce prijet a uzit si fajne Silvestr s Plzenaky, je srdecne zvan a moznost prespani je zajistena. Konat se to bude v tech prostorech, kde jste spali pri nedavnem RV.

Ve ctvrtek to domluvim napevno a upresnim detaily. Aneb, co si clovek neudela sam... :)

Tzn. uz se muzete predbezne hlasit, pripadne zadavat pozadavky, navrhy, co byste jeste chteli. Planuju to udelat jako sranda akci, pokec, deskovky, pohodicka s tim, ze parmeni pak pujdou do mesta, kde bude urcite maximalne zivo. Piratske propriety (paska pres oko, klobouk, savle, papousci) budou vitany :)

Pozvu tam rozhodne ale nejen Piraty, ale i nejake Couchsurfery, Erasmaky, AEGEEaky a dalsi lidi z mezinarodni komunity :) Hodim info i nemeckym a rakouskym Piratum, kdyby nekdo z nich nemel co delat, ale pochybuji. Zatim jsem to vlastne ale ani nijak zvlast nekomunikoval mezi Plzenske Piraty. To provedu na ctvrtecni schuzi. Nevim jestli nejak extra zvat priznivce z okoli... asi ne. Kdyz nechodi na forum, ani na schuze, pak se mi nezda jako dobry napad je zvat zrovna na takovou akci.

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 26 lis 2012, 17:32
od Ondrej.Kotas
Preferuji 3 denní ožíračku u Patrika v Jeseníkách :)

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 27 lis 2012, 04:15
od Petr.Kopecny
Mno pokud tam budou i taky nějaké slečny erasmačky tak to u mě Petr vyhrál... nadruhou stranu silvetr v Jeseníkách ? To je přece super ne ?

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 27 lis 2012, 12:55
od Petr.Kopac
Petr Kopecny píše:Mno pokud tam budou i taky nějaké slečny erasmačky tak to u mě Petr vyhrál... nadruhou stranu silvetr v Jeseníkách ? To je přece super ne ?
Co ja vim, kdo nakonec vsechno prijde. Nepisu to sem proto, abych vas presvedcoval, ale proto, abych vam nabidl moznost. Ja se o svoji zabavu postaram :)
Jeseniky zni dobre, oziracka zni debilne. Ozirejte se kdyz vas to bavi, me to nebavi, tohle tupe obdobi mam za sebou. Ale jak jsem uz rikal... proti gustu...

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 27 lis 2012, 17:04
od Tomas.Vymazal
Ja bych hlavne rad poznamenal, ze Pirvestr ma byt s Piraty pro Piraty (alespon v moji vysnene verzi), zatimco mezinarodni erasmo-NGO-CS-AEGEE-vestr je udalost evidentne postavena na jinych zakladech. Rozhodne nehodlam hodnotit, co je lepsi. Ale myslim, ze PILvestr (Pilsen ... get it?) tu je proste off-topic.

Mir vsem bytostem.