Stránka 2 z 5

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 13 lis 2012, 12:51
od Petr.Kopac
0,99
+ 3 kamaradi z Polska, +nekolik kamaradu z Cech, +mozna kamaradi kamarada ze Svedska :D

29. 11. mame krajskou schuzi, do te doby by to chtelo domluvit misto a priblizny harmonogram a obsah.

Rad bych, kdyby soucasti bylo i neco kulturniho, taky nechci jen chlastacku.
  • Tombola = soutez o naka piratska tricka apod., muzu zasponzorovat jednu poukazku pro vikendovy pobyt na Sumave (Zelezna Ruda, sjezdovka za domem) u mych rodicu v hotelu, podobne by ostatni mohli dodat nejake poukazky na svoje podniky ;)
  • Kapela/DJ = nejdřív něco jako rock/punk a později večer třeba něco drsnějšího :)
  • Pirátské téma = každý by si vzal nějakou Pirátskou proprietu, případně by se u vchodu rozdalo pár pásek přes oko, ty jsou cheap. Představte si pak ty fotky!!
Jako misto konani pro tentokrat doporucuji neco u Prahy, nebo napul cesty mezi Prahou a Brnem, s dobrym vlakovym spojenim, pro maximalni ucast :) Rozhodne nejakou zajimavou lokaci ;) Puvodne jsem chtel udelat neco v Plzni, ale napad usporadat akci celorepublikove se mi zamlouva.

Hlasim se do organizacniho tymu a co mi Tom prideli, to zaridim!

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 13 lis 2012, 15:32
od Petr.Kopecny
Kdyby to bylo někde mimo světla měst, vezmu svůj teleskop.
moje pravděpodobnost se zvyšuje na 0,7

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 13 lis 2012, 16:42
od Vojtech.Pikal
No, když vidím výběr hudby. 0.2
(Sorry, jsem kulturně z předminulého století. Ples, anyone?)

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 13 lis 2012, 17:08
od Zdenek.Stepanek
Vojtech Pikal píše:No, když vidím výběr hudby. 0.2
(Sorry, jsem kulturně z předminulého století. Ples, anyone?)
Jsem taky pro něco normálnějšího. Preferuju normální solidní rodinnou akci. Takže klasika chlebíčky, šampaňský, ohňostroj a pak unaveni usnout. Při představě, že by tam mělo vyřvávat nějaký bum-bum se ani neodvažuji se zeptat manželky. Přitom bych ji rád někam vytáhl.

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 13 lis 2012, 18:21
od Michal Wagner
1.0

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 13 lis 2012, 20:38
od Vojtech.Pikal
Jo, a deskovky a jiné společenské hry :)

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 14 lis 2012, 00:12
od Petr.Kopac
Beru, supr nápady, deskovky jsou supr! Třeba Infarkt: http://www.infarkt.czechboardgames.com/cs/
Nebo Activity... nebo karetka Bang!
To by bylo bozi :) Jen aby se casti v te bujare zabave nepoztracely :D
Deskovky se daj pujcit za par desitek korun, ale zaloha je dost velka, tzn. neni dobry napad to poztracet ;)

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 14 lis 2012, 16:52
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Mám Dostihy a sázky, ty jsou za ožrala naprosto luxusní pařba ;)

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 14 lis 2012, 17:02
od Michal Wagner
Co být hardcore a zahrát nějaký den něco jako Diplomacii? Kdo neví OFFTOPIChttp://cs.wikipedia.org/wiki/Diplomacie_(hra)

Re: Pirvestr 2012

Napsal: 19 lis 2012, 02:49
od Tomas.Vymazal
To se opravdu najde jen tak malo odvaznych Piratu, kteri jeste nemaji na Silvestr zadny program?