Re: Pirvestr 2012
Napsal: 13 lis 2012, 12:51
0,99
+ 3 kamaradi z Polska, +nekolik kamaradu z Cech, +mozna kamaradi kamarada ze Svedska
29. 11. mame krajskou schuzi, do te doby by to chtelo domluvit misto a priblizny harmonogram a obsah.
Rad bych, kdyby soucasti bylo i neco kulturniho, taky nechci jen chlastacku.
Rozhodne nejakou zajimavou lokaci
Puvodne jsem chtel udelat neco v Plzni, ale napad usporadat akci celorepublikove se mi zamlouva.
Hlasim se do organizacniho tymu a co mi Tom prideli, to zaridim!
+ 3 kamaradi z Polska, +nekolik kamaradu z Cech, +mozna kamaradi kamarada ze Svedska
29. 11. mame krajskou schuzi, do te doby by to chtelo domluvit misto a priblizny harmonogram a obsah.
Rad bych, kdyby soucasti bylo i neco kulturniho, taky nechci jen chlastacku.
- Tombola = soutez o naka piratska tricka apod., muzu zasponzorovat jednu poukazku pro vikendovy pobyt na Sumave (Zelezna Ruda, sjezdovka za domem) u mych rodicu v hotelu, podobne by ostatni mohli dodat nejake poukazky na svoje podniky

- Kapela/DJ = nejdřív něco jako rock/punk a později večer třeba něco drsnějšího

- Pirátské téma = každý by si vzal nějakou Pirátskou proprietu, případně by se u vchodu rozdalo pár pásek přes oko, ty jsou cheap. Představte si pak ty fotky!!
Hlasim se do organizacniho tymu a co mi Tom prideli, to zaridim!
