Jinak receno, zvolim ho, a nasledne, az si zjistim kdo ze se to stal zastupitelem, tak mu pudu rozbit hubu expost ...Petr Vileta píše:Jo, ale dlouho tam o sobe nic napsat nechtel, prave kvuli svemu zamestnani. Dokonce nekdo navrhoval jeho vyskrtnuti, tak to dodal na posledni chvili. Ja to uvadel jako priklad, co vsechno se muze stat v budoucnu. Ze jsme ukecali jednoho konkretniho cloveka jeste neznamena, ze ve volbach 2014 neprijdeme o nekolik kvalitnich lidi, kteri tu fotku a CV proste neposkytnou. Uvedom si Lukasi, ze ne kazdy je bezdetny nezamestnany bezdomovec, kteremu je vsechno jedno. Pokud nekdo neda fotku, bude zvolen, tak muze byt radovym zastupitelem, pro nas prospesnym a presto nebude verejne znamy ani v te funkci. Zadni novinari se o nej nebudou zajimat, kdyz o to nebude sam stat. Proste jeden z 50 clenneho zastupitelstva mesta, napriklad. V poslanecke funkci by to mel tezsi, ale ony prece budou i obecni volby, na to nesmime zapominat.Lukas Findeis píše:Ale má tam fotku i něco málo (na mě až moc málo) o sobě. Dokonce přišel na způsob, jak se dostat na kandidátku aniž by mu lidi rozbili hubu. Petr tu celou dobu řešil, že někdo tu fotku poskytnout nechce. Najednou nám pošle odkaz u kterýho nechápu co se nám tím snaží sdělit. Karlovarská kandidátka je naprosto v pořádku.Adam Zabransky píše:č. 8 - exekutor
Hele, co takhle zavest jeste jeden ucet ... nekdo muze mit problem s verejnym posilanim penez ... pirati tak prichazej mozna o stovky tisic Kc.
BTW: Opravdu sem nesmirne zvedav, jak bude probihat komunikace a reportovani cinnosti mozna prvniho piratskeho senatora neb po piratskych zastupcich v obcich (tusim byli dva???) se slehla zem!