Ale má tam fotku i něco málo (na mě až moc málo) o sobě. Dokonce přišel na způsob, jak se dostat na kandidátku aniž by mu lidi rozbili hubu. Petr tu celou dobu řešil, že někdo tu fotku poskytnout nechce. Najednou nám pošle odkaz u kterýho nechápu co se nám tím snaží sdělit. Karlovarská kandidátka je naprosto v pořádku.Adam Zabransky píše:č. 8 - exekutor
Máme nejlepší výsledek, ze všech
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
Jo, ale dlouho tam o sobe nic napsat nechtel, prave kvuli svemu zamestnani. Dokonce nekdo navrhoval jeho vyskrtnuti, tak to dodal na posledni chvili. Ja to uvadel jako priklad, co vsechno se muze stat v budoucnu. Ze jsme ukecali jednoho konkretniho cloveka jeste neznamena, ze ve volbach 2014 neprijdeme o nekolik kvalitnich lidi, kteri tu fotku a CV proste neposkytnou. Uvedom si Lukasi, ze ne kazdy je bezdetny nezamestnany bezdomovec, kteremu je vsechno jedno. Pokud nekdo neda fotku, bude zvolen, tak muze byt radovym zastupitelem, pro nas prospesnym a presto nebude verejne znamy ani v te funkci. Zadni novinari se o nej nebudou zajimat, kdyz o to nebude sam stat. Proste jeden z 50 clenneho zastupitelstva mesta, napriklad. V poslanecke funkci by to mel tezsi, ale ony prece budou i obecni volby, na to nesmime zapominat.Lukas Findeis píše:Ale má tam fotku i něco málo (na mě až moc málo) o sobě. Dokonce přišel na způsob, jak se dostat na kandidátku aniž by mu lidi rozbili hubu. Petr tu celou dobu řešil, že někdo tu fotku poskytnout nechce. Najednou nám pošle odkaz u kterýho nechápu co se nám tím snaží sdělit. Karlovarská kandidátka je naprosto v pořádku.Adam Zabransky píše:č. 8 - exekutor
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Ondrej.Kotas
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2298
- Registrován: 29 srp 2011, 16:25
- Profese: automatizační specialista
- Bydliště: Brno - Nový Lískovec
- Dal poděkování: 3762 poděkování
- Dostal poděkování: 3493 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
Jenže ty pořád nerozumíš tomu, že třeba já nechci aby mě zastupoval nějaký člověk, co není schopen o sobě ukázat to základní (foto a pár vět). Minimálně takového člověka nebudu volit, tudíž je na kandidátce úplně zbytečný.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 7):
- Lukas.Findeis, Roman.Kucera, Petr.Kopac, Ondrej.Profant, Mikulas.Ferjencik, Martin.Shanil, Vojtech.Pikal
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
- Michal Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3434
- Registrován: 11 črc 2012, 12:48
- Profese: Rebel
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2834 poděkování
- Dostal poděkování: 2190 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
Nevemem do strany taky někoho z OSA ?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvek:
- Ivan Sirko
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
Říká se, že někdo "kvůli stromům nevidí les". Já bych to v tomto případě obrátil. Vy kvůli lesu nevidíte stromy. V roce 2012 budou i obecní volby, tedy volby do zastupitelstev obecních, městských a do městských obvodů. V těchto volbách je bohužel přepočet hlasů takový, že když není plná kandidátka, ztrácí strana hlasy. Bylo by hezké získat europoslance nebo poslance ve Sněmovně, ale bylo by dobré i to, kdybychom získali jakékoliv zastupitele v obecních volbách. V roce 2010 jsme podcenili volby do městských obvodů, měli jsme neúplné kandidátky. A přitom právě v obvodech a v menší obcích je mnohem vetší pravděpodobnost k získání zastupitele.
To, že někdo z Brna nezná konkrétního člena z Karlových Varů přece není důležité, volit ho stejně nemůže. Znají ho ale členové v KV a pokud dotyčný nechce být v první třetině kandidátky, proč by musel dávat fotku a CV? Může být zvolen jako jeden z pětičlenného zastupitelstva v obci se 100 obyvateli. I to bude náš úspěch.
Takže můj návrh na zmírnění požadavku na fotku a CV je výhradně pro obecní volby, kde je zákonem stanoven ten debilní přepočet.
To, že někdo z Brna nezná konkrétního člena z Karlových Varů přece není důležité, volit ho stejně nemůže. Znají ho ale členové v KV a pokud dotyčný nechce být v první třetině kandidátky, proč by musel dávat fotku a CV? Může být zvolen jako jeden z pětičlenného zastupitelstva v obci se 100 obyvateli. I to bude náš úspěch.
Takže můj návrh na zmírnění požadavku na fotku a CV je výhradně pro obecní volby, kde je zákonem stanoven ten debilní přepočet.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
Pro krajský volby výjimka už platí. Je zřejmý, že tímhle systémem bysme plný kandidátky dohromady nedali. Pamatuju si, že se to na fóru řešilo. Nevím kde, ale Miki to určitě bude vědět.Petr Vileta píše:V roce 2012 budou i obecní volby, tedy volby do zastupitelstev obecních, městských a do městských obvodů. V těchto volbách je bohužel přepočet hlasů takový, že když není plná kandidátka, ztrácí strana hlasy.
Petře, pročs rovnou nenapsal, že kandidát číslo 8 je ten dotyčnej, kterým se tu od začátku oháníš? Jestli to dobře chápu, tak nechtěl bejt vyškrtnutej z kandidátky. Fajn. Očividně to pro něj byla větší priorita. Nemusel kandidovat nebo moh svou kandidaturu stáhnout. Pamatuješ co sem tu psal o vstoupení do veřejnýho prostoru kandidaturou ve volbách?
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
Protoze po doplneni fotky uz jsem si nebyl jistej, kterej z tech dvou to jeLukas Findeis píše:Petře, pročs rovnou nenapsal, že kandidát číslo 8 je ten dotyčnej, kterým se tu od začátku oháníš?
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
Ondra.kl
- Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 3729
- Registrován: 18 čer 2009, 12:09
- Profese: IT administrátor
- Dal poděkování: 727 poděkování
- Dostal poděkování: 3798 poděkování
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
... a vy do lesa chcete počítat i keře, zatímco jiní piráti jen stromyPetr Vileta píše:Říká se, že někdo "kvůli stromům nevidí les". Já bych to v tomto případě obrátil. Vy kvůli lesu nevidíte stromy.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 2):
- Mikulas.Ferjencik, Ivan Sirko
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
Jak by reagoval člověk, co nechce dodat fotku ani nic o sobě, na to, že by měl bojovat i například za zpřístupnění jednání zastupitelstva přes internet?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Syrovatkova za příspěvek:
- Gabriela.Antosova
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech
Proc se tu jede offtopic one man show Vileta vs. cely zbytek strany?
Jestli se to Petrovi nelibi, at si... poda navrh na zmenu na RV
Jestli se to Petrovi nelibi, at si... poda navrh na zmenu na RV
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvky (celkem 7):
- Marcel.Kolaja, Ondrej.Kotas, Mikulas.Ferjencik, Lukas.Findeis, Gabriela.Antosova, Ivan Sirko, Vojtech.Pikal
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu