Stránka 11 z 13

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 09:21
od Ivo.Vasicek
Jiri Rezek píše:jeden hezký graf, který pro nás zpracovala jedna příznivkyně. Možná by nebylo do věci ho i šoupnout na FB.
Volby 2012 - rozbor.ods
Opravil jsem ČPS, nechápu proč je naše zkratka Piráti v závorce.

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 14:25
od Vojtech.Pikal
Zasloužíme si kandidovat do zastupitelstva obce, když nemáme dost lidí na jeho naplnění? (phylosoraptor)

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 14:28
od Filip.Krska
Vaclav Malek píše:Já už všechny výsledky z volby.cz vytahal do databáze a zakreslil různě do mapy a udělal pár grafů... do zítra sem snad hodím svojí analýzu.
Uz se ti neco zadarilo?

Ja jen jestli mam kvuli napr. kyzenemu "Seznam obci na Vysocine, kde volilo Piratskou stranu >= 20 volicu a vysledek byl >= 4%:" prasit skript, kterej vyparsuje volby.cz hrubou silou :)

Dik moc

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 16:26
od Martin.Kucera
Filip Krska píše:Ja jen jestli mam kvuli napr. kyzenemu "Seznam obci na Vysocine, kde volilo Piratskou stranu >= 20 volicu a vysledek byl >= 4%:" prasit skript, kterej vyparsuje volby.cz hrubou silou :)
On uz dokonce ta data nekdo nasypal na web, takze ted si muze filtrovat kdo chce co chce
https://www.google.com/fusiontables/Dat ... Dpc6Dc1RUk

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 16:42
od Ivan Sirko
Martin Kucera píše:
Filip Krska píše:Ja jen jestli mam kvuli napr. kyzenemu "Seznam obci na Vysocine, kde volilo Piratskou stranu >= 20 volicu a vysledek byl >= 4%:" prasit skript, kterej vyparsuje volby.cz hrubou silou :)
On uz dokonce ta data nekdo nasypal na web, takze ted si muze filtrovat kdo chce co chce
https://www.google.com/fusiontables/Dat ... Dpc6Dc1RUk

Jenže Piráti tam chybí?

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 17:10
od Martin.Kucera
Nechybi. Strana cislo 93 tam normalne je.

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 18:04
od Roman.Kucera
Mně se Piráti nezobrazují

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 18:50
od Martin.Shanil
funguje to hezky jen je potřeba nastavit si správně filtry :)

tím způsobem sem se dostal ve srovnatelně velkých obcích ( počet 2500 - 2800 voličů ) na první místo :) (při srovnání zisků Pirátů )

a při počtu 2500 -> max je Sadská třináctá.

A se skromností sobě vlastní to tady prezentuju jako úspěch :)

jo statistika se musí umět používat :)

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 21:00
od Lukas.Findeis
Martin Shanil píše:funguje to hezky jen je potřeba nastavit si správně filtry :)
Mohls rovnou napsat jak :)

Dole v levém sloupci se nastavují procenta. Nastavte si rozsah třeba na 0 až 100 %.

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Napsal: 19 říj 2012, 21:47
od Vojtech.Pikal
Okres a kraj jsou asi nějakým způsobem přehozené, nebo nevím.
EDIT: Jo, jsou.
Pokud chci kraj olomoucký, musím si vyhledávání omezit na okres 11