Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od Martin Broz »

... aby diskuze mohla probihat dal. Odemknete ho. Rada veci se musi ujasnit a to bez sdileni nejde. To ze to zamknete neznamena, ze problem zametete pod koberec. Jestli si chcete hrat na moderatory, tak vas opravdu naposledy varuju pred katastrofou, ktera prijde presne tyden pred volbami. Chceme mluvit. Nebo mame mluvit na Facebooku a na kanalech, ktere sdili desitky tisic lidi o tom, jak si nevite rady?
MilanM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 613 poděkování

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od MilanM »

Martin Broz píše:... aby diskuze mohla probihat dal. Odemknete ho. Rada veci se musi ujasnit a to bez sdileni nejde. To ze to zamknete neznamena, ze problem zametete pod koberec. Jestli si chcete hrat na moderatory, tak vas opravdu naposledy varuju pred katastrofou, ktera prijde presne tyden pred volbami. Chceme mluvit. Nebo mame mluvit na Facebooku a na kanalech, ktere sdili desitky tisic lidi o tom, jak si nevite rady?

Kdo to je my ? Ty a ještě kdo ?

V každým případě je na místě otázka. Pracuješ momentálně pro Piráty nebo proti Pirátům ? Ta formulace v tvé poslední větě už docela zavání vydíráním.
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od Martin Broz »

Uz je to tu zase. Vydirani. Doporucuju si nastudovat tohle viewtopic.php?f=181&t=13045&start=10#p158116

Ja jsem Pirat a uvidime kdo neni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Ivan Sirko
MilanM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 613 poděkování

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od MilanM »

Martin Broz píše: Ja jsem Pirat......
Hmm, když vezmeš v úvahu co tady poslední dny předvádíš, a k čemu to vede... tak je docela možný, že tomu svýmu prohlášení věříš už jen ty sám.
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od Martin Broz »

Ubezpecuji te, ze tomu tak neni. Ostatne co si myslis, ze tu predvadim? Z meho pohledu chci po strane jen jedno. Sebereflexi po pruseru na CF, coz uznal i sam predseda. Chci aby pruser byl uznan a zabranilo se tem pristim. Jak? To uz jsem navrhl v podatelne, kde se rozvinula debata, kterou predsednictvo utnulo. Takze me jako radovemu clenovi nezbyva nic jineho, nez hledat vychodiska.

Zaroven te chci ubezpecit, ze od utery, co jsem zvedl tzv. Broochovo tornado, se dostalo na povrch tolik informaci v tak kratke dobe, ze mi muzete byt vdecni. Alespon vidite, jak to v Piratech chodi.

Skutecne me jde jen o principy, ktere byly ohnuty a stanoveni novych pravidel, ktera povedou v budoucnu k ochrane prav clenu pred manipulaci nekolika malo vyvolenych, kteri si mohou ted naplanovat zmenu cehokoliv co je napadne po verlybarskem zpusobu, presto, ze je soucasny system mel pred timto chranit. Ale nefunguje. To jsme si vyzkouseli. Jestli se ti zda, ze na to jdu moc zhurta, tak mas pravdu. Ale pred volbami bylo vcera pozde.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
Martin.Shanil, Ivan Sirko
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4825
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: místopředseda Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7257 poděkování
Dostal poděkování: 6950 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Martin Broz píše:... aby diskuze mohla probihat dal.
Tak proč si ho nezaložíš ve Vnitrostranické diskuzi, kam patří?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvek:
Lenka.Wagnerova
Marcel Kolaja
místopředseda Evropského parlamentu
MilanM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 613 poděkování

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od MilanM »

Chápu tvůj boj za principy a pravidla, ale způsob který jsi k tomu zvolil zdá se poněkud neštastným...

Doporučím k prostudování příspěvek tvého kolegy viewtopic.php?f=75&t=13094

Víc ti k tomu neřeknu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MilanM za příspěvek:
Lenka.Wagnerova
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od Martin.Kucera »

Marcel Kolaja píše:
Martin Broz píše:... aby diskuze mohla probihat dal.
Tak proč si ho nezaložíš ve Vnitrostranické diskuzi, kam patří?
A jak by tam asi tak presunul ty prispevky, co uz jsou tady, kdyz tady nema moderatorska prava? To tu hernajs fakt neni nikdo, kdo by udelal tech asi 5 kliku a vlakno rozdelil, jak jsem o to prosil uz pred osmi hodinami?
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Oznámení moderátora:
Vlákno přesunuto, ještě jsem zkusím odstřihnout část ze členských podnětů. Pak jedno z toho zamknu.
Zde probírejteo ce se stalo a nestalo na CF. Upozorňuji však, že to primárně řeš kontrolní komise a rozhodne případně komise rozhodčí.
Pokud chce někdo iniciovat změn stanov, na místě je členský podnět v příslušném vlákně, řádně naformulovaný z zdůvodněný, s anketkou.

Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Marcel.Kolaja
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesuňte prosím to vlákno o CF...

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Tak, požádal jsem VK, aby odstřihla své vlíkno a hodila ho sem, takže tím, co se stalo a nestalo na CF se zabývejte vedle: viewtopic.php?f=489&t=13112
a tady to taky zamknu.
Cílem není moderace a cenzura, ale koncentrovat věci na jedno místo, ideálně tam, kam patří.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Ivan Sirko
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“