Stránka 2 z 2
Re: Negativní faktory
Napsal: 31 srp 2012, 14:00
od Skalenka
Petre, nejde se ale takhle divit, kdyz je par dnu do voleb. To si clovek volic pripada jako pitomec, kdyz zacnete ted narychlo hledat odpovedi na jeho otazky, ktere jste zatim ignorovali. Tot vse. Vase vec.
Re: Negativní faktory
Napsal: 31 srp 2012, 14:31
od Petr.Kopac
Skalenka píše:Petre, nejde se ale takhle divit, kdyz je par dnu do voleb. To si clovek volic pripada jako pitomec, kdyz zacnete ted narychlo hledat odpovedi na jeho otazky, ktere jste zatim ignorovali. Tot vse. Vase vec.
Nazor si dela kazdy sam, prosim, ale ja tady tyhle veci neresim "par dnu pred volbami", resim to poruznu uz od ledna. Jenom postupne sbiram material a zkusenosti. Tezko se totiz interni problemy vyresi placnutim do vody. A muzu Ti slibit, ze to budu resit i po volbach, jednoduse protoze volby jsou sice vyznamna udalost, ale muj zivot se kolem nich netoci.
Re: Negativní faktory
Napsal: 31 srp 2012, 14:32
od Roman.Kucera
IMHO by bylo třeba dobrý nastavit nováčkům přístup do Podpalubí dyfoltně, aby se s nima dalo nezávazně tlachat.
Re: Negativní faktory
Napsal: 01 zář 2012, 09:54
od Daniel.Hradsky
Aha, takže v zásadě to, že na to nováčci upozorňovali, je chyba těch nováčků. Oni prostě nevidí ten široký rozhled, bohatý program a společenskou angažovanost Pirátů ve věcech každodenního života běžného člověka. Spraávně, my nic měnit nemusíme, jenom jim musíme otevřít oči......
Ještě jednou 2body ze 3 v tom článku:
"1. Žádný obsah. Piráto sní o zapojení občanů a transparenci, přitom nejsou schopní se vyjádřit k aktuálním tématům typu krize eurozóny anebo vysoké ceny benzínu. Standardní výmluva: „Tím se právě zabývá naše pracovní skupina.“
2. Neustálé hádky. Namísto toho, aby se piráti zabývali podstatnými věcmi, denně se hádají kvůli maličkostem. V současnosti se vyostřila diskuse kolem toho, kdo má u nich na starosti psaní tiskových zpráv."
Myslím, že to že na to upozorňují lidé zvenčí a ti kteří čerstvě vstoupili,neznamená, že jsme je dostatečně nezpracovali. ale co když mají trochu pravdu? Pro nás nemá být důležité
jak se vidíme sami (jako vševědoucí pánybohy rozumící všemu

), ale právě to,
jak nás vnímají zvenčí.